Молитви Ангелу-Хранителю на всі випадки життя

У важких життєвих ситуаціях людині потрібна підтримка. Під лише багато люди часто шукають її не там, забуваючи про те, що головне джерело підтримки завжди знаходиться поруч. Це особистий Ангел-Охоронець, який є у кожного. Молитов Ангелу-Хранителю, розрахованих на всі випадки життя, є безліч. У важкі моменти саме вони здатні допомогти людині, принести полегшення і поліпшити становище.

Ангел-Охоронець – хто це?

Чомусь багато хто помилково вважають, що Ангелом-Зберігачем є святий, ім’я якого носить чоловік. Насправді ж, Ангел-Хоронитель – це часточка Божого Духа. З’являється він у людини, відповідно до церкви, після хрещення. Його обов’язок – захищати і оберігати свого підопічного, утримувати його від вчинення поганих вчинків, від усякого зла і негативу, виступати порадником і підтримувати, допомагати при труднощах, зберігати від всяких спокус і загибелі, зміцнювати його віру в Бога і рятувати його душу.

Згідно з повір’ям, поширеним у народі, Ангел-Хоронитель – це представник вищих сил, який супроводжує будь-якого живого на землі з моменту народження, нарівні з Демоном. Ангел і Демон сидять у людини на плечах: Ангел займає праве, Демон – ліве. Між ними триває безперервне протиборство за душу свого підопічного. Сила і вплив кожного з них залежать від того, який спосіб життя веде людина. Якщо життя наповнена добром і милосердям, то впливовішими і сильніше стає Ангел-Хранитель, а сама людина у всіх починає отримує потужну підтримку з боку свого захисника. І навпаки, якщо підопічний загруз у гріхах, але влада переходить до рук Демона. Ангел же слабшає і навіть назавжди може залишити людину без свого заступництва.

Молитви Ангелу-Хранителю щоденні

Молитовні тексти з цього розділу рекомендується читати кожен день, щоб заручитися допомогою свого Ангела-Хранителя і завжди знаходитися під його незримою захистом.

Ранкова молитва Ангелу-Хранителю

Починайте кожен свій ранок з цієї молитви, і підтримка Ангела-Хоронителя буде супроводжувати вас кожну мить наступаючого дня. Дана молитва також здатна зберегти від бісівських спокус. Текст:

Вечірня молитва Ангелу-Хранителю

Молитва для завершення свого дня. Слова:

Коротка молитва Ангелу-Хранителю

Вимовляти її можна абсолютно в будь-який момент. Текст:

 

Захисні молитви Ангелу-Хранителю

Завдання наведених нижче молитов – захист людини в різних ситуаціях, пов’язаних з потенційною небезпекою. Регулярно звертаючись до свого Ангела-Охоронителя з допомогою цих текстів, ви отримаєте потужний оберіг, який вбереже вас від всіляких негараздів, зла і негативу.

Універсальна захисна молитва Ангелу-Хранителю

Читати цю молитву можна кожен раз, коли відчуваєте, що вам потрібно захисне крило вашого божественного покровителя. Текст:

Молитва Ангелу-Хранителю, що захищає від бід

Коли вам загрожує якась небезпека, а також в профілактичних цілях, звертайтеся до свого Ангела-Охоронителя з цією молитвою:

Молитва, що захищає від злодіїв, пограбування, розбою

Регулярно читайте цю молитву для профілактики, щоб ваш будинок і ви самі були захищені від пограбування, щоб злодії і грабіжники обходили вас стороною. Текст:

Молитва Ангелу-Хранителю, захищає в дорозі

Чекає довге і далеку подорож? Зверніться до свого Ангела-Охоронителя з цією молитвою і будьте впевнені в тому, що ваш шлях буде легким і безпечним, і ви дістанетеся до пункту призначення цілим і неушкодженим, тому як ваш персональний захисник буде супроводжувати вас на цьому шляху, вбереже від небезпек і нещасних випадків. Текст:

Молитва Ангелу-Хранителю, що захищає від пристріту

Молитва стане в нагоді людям з ослабленим біополем, тим, хто легко піддається навроків та інших видів негативного магічного впливу. Слова:

Сімейні молитви Ангелу-Хранителю

Молитви з даної категорії використовуються на благо родини, для досягнення гармонії і благополуччя в родинних відносинах, а також – із захисною метою.

Молитва, поліпшує стосунки між родичами

Якщо між родичами панують розлад і нерозуміння, а конфлікти і сварки давно вже стали звичною справою, моліться Ангелу-Хранителю з допомогою цих слів:

Молитва, гармонізує відносини з дітьми

Вимовляється, щоб налагодити зв’язки між батьками і дітьми, якщо відносини переживають складний період (проблема «батьків і дітей»). Текст:

Молитва Ангелу-Хранителю для захисту своїх дітей

Читайте цю молитву, щоб ваші улюблені діти були захищені від усякої біди:

Молитва для захисту своїх рідних від лиха

Молитва Ангелу-Хранителю про здоров’я

Хочете вберегти себе від всіляких недуг, перемогти хворобу? Просите для себе здоров’я у свого Ангела-Хранителя, застосовуючи цю молитву:

Молитви Ангелу-Хранителю на удачу та процвітання

Звертайтеся до цим молитвам всякий раз, коли відчуваєте, що вашому благополуччю починають загрожувати чорна смуга і невезіння.

Молитва Ангелу-Хранителю про удачу

Молитва від невдач

Молитва, щоб процвітали справи

Молитви Ангелу-Хранителю про матеріальне благополуччя

Фінансова сфера важлива для кожної людини. Щоб матеріальне благополуччя стало вашим постійним супутником, не забувайте молитися Ангелу-Охоронцю.

Молитва для позбавлення від бідності

Молитва Ангелу-Хранителю про фінансове благополуччя

Молитви Ангелу-Хранителю: сфери навчання і праці

Сфери освіти і праці – область, в якій допомогу Ангела-Хоронителя буде явно не зайвою.

Молитва про успіхи в навчанні

Молитва, щоб відносини з керівництвом ладналися

Вважаєте, що ваш начальник не справедливий з вами, дуже прискіпується і упереджено до вас ставиться? Спробуйте використовувати цю молитву і змінити його гнів на милість. Текст:

Особливості молитов, звернених до Ангелу-Хранителю

Молитовні тексти, адресовані Ангелу-Хранителю, існують вже не одне століття. Представляють вони собою якісь словесні коди, захисну інформацію, що володіє потужною енергетикою і силою. І сила таких молитов не зменшується, а тільки зростає – завдяки багаторазовим повторенням. Молитися своєму Ангелу-Хранителю можна в будь-який час і в будь-яких ситуаціях. Він завжди знаходиться в готовності почути прохання свого підопічного і надати йому допомогу.

Характерна особливість молитов, звернених до Ангелу-Хранителю, в тому, що вимовляються вони не в стінах храму чи церкви, а за межами богослужбових закладів – будинку, на роботі, на навчанні, в дорозі і т. д. Молитися своєму божественному покровителю потрібно з щирою і непохитною вірою в душі, намагаючись відчути сенс кожного слова в тексті, пропустити його зміст через себе.

Подяку Ангелу-Хранителю

В якій би сфері свого життя ви не зверталися до свого Ангела-Охоронителя з молитвою, не забувайте його сердечно дякувати. Для цієї мети існує спеціальна подячна молитва. Слова її оспівують безкорисливу доброту Ангела і його бажання допомогти.

Читайте цю молитву регулярно, висловлюючи таким чином вдячність своєму невидимому помічникові. Що стосується часу виголошення, більше всього для цієї мети підходять хвилини перед відходом до сну. Коли ви відправляєтеся спати, ваш Ангел-Зберігач отримує можливість відпочити після свого «робочого» дня і набратися нових сил, аби наступного дня продовжити виконання завдань, покладених на його плечі.

Текст молитви-подяки

Ссылка на основную публикацию