Молитва за здоров’я хворої людини, найсильніша

Найсильніша молитва за здоров’я хворої людини – це молитва, промовлена з глибокою вірою, щирістю і чистосердечием. Така молитва працює навіть на відстані, часто творить справжні дива, іноді виявляючись сильніше самих дорогих медичних препаратів.

Читати молитву за здоров’я хворого дозволяється як в стінах храму, так і у себе вдома, перед іконами святих. Просити про здоров’я і зцілення від хвороби можна і за себе, і за своїх рідних і близьких людей (батьків, дітей, чоловіка, дружину, інших родичів і друзів). Однак перед зверненням до святих з проханням потрібно обов’язково переконатися, що хворий був охрещений в церкві. Звичайно, ніщо і ніхто не забороняє молитися за здоров’я людини не хрещену, але в цьому випадку ефективність може значно знизитися.

Допомогти хворому вилікуватися від своєї хвороби може не тільки найсильніший молитовний текст, але і церковний молебень за здравіє. Він вимовляється священнослужителями в межах богослужбового здоров’я за попередньою прохання замовника. Замовляти молебень можна щодня, або на місяць, або на 40 днів. У будь-якому випадку, він значно підвищує шанси поваленого захворюванням людини на одужання.

Будь-яка молитва – це позитивний енергетичний посил, що володіє великою силою і дає віру в одужання, надію на світле майбутнє. Вона дозволяє передати хворому позитивний настрій, в ході якого стан його здоров’я починає поступово поліпшуватися, а недуга його – потроху відступати.

Часто перебіг хвороби погіршується із-за відсутності у хворого душевної рівноваги – можна сказати, людина хворіє душею. Молитва про здоров’ї, в цьому випадку, покращує душевний стан хворого, повертає йому загублений спокій, допомагає впоратися з терзають страхами і сумнівами.

Яким святим молитися про здоров’я хворого?

З молитовними словами про здоров’я хворого віруючі найчастіше звертаються до Господа, до Пресвятої Богородиці, до Блаженної стариці Матрони Московської і Миколі Чудотворцю.

Причина, по якій люди моляться за здоров’я Всевишньому і Богоматері, зрозуміла і без роз’яснення: в ієрархічній драбині Вищих сил вони займають самі верхні позиції. В руках Господа зосереджена доля всього живого на Землі, в тому числі і людства. Пресвята Богородиця, яка дала цього грішного світу Спасителя, завжди була заступницею слабких, вкривала їх своїх надійним материнським крилом.

До Матронушке і Миколі Угоднику віруючі звертають свої прохання тому, що ці святі в православному християнстві є одними з найбільш улюблених і шанованих. Ще за земного життя Блаженна Матрона і Микола Чудотворець прославилися своїм даром лікування, чималій кількості людей допомогли знайти чудо зцілення. Свідчення тому – тисячі історій, записаних в церковних книгах і на православних сайтах (Матрона Московська), що збереглися в древніх рукописах, у християнських легендах і переказах (Микола Угодник).

Найсильніші православні молитви за здоров’я хворого

Вищим силам про зцілення

Особливість цієї молитви в тому, що в ній йде звернення не до якогось певного представнику Вищих сил, а до всіх: до Господа, до Богоматері, до всіх святих і ангелів. Саме тому вона вважається однією з найбільш сильних молитов. Читати її, по можливості, краще в стінах храму. Замість дужок необхідно називати ім’я хворого, яким потрібне зцілення від хвороби. Текст наступний:

До Господа

Молитви з проханням про зцілення і здоров’я, адресовані Господу Богу, слід читати перед іконою Спасителя, при запалених свічках. Робити це можна як у церкві, так і у себе вдома, якщо можливості відвідати храм, в силу яких-небудь причин, поки що не існує.

Першу молитву, текст якої наведено нижче, можна читати як для себе, так для своєї рідної чи близької людини. Словосполучення «раба Божа» можна замінити на «раб Божий», замість дужок називати ім’я захворавшего людини. Слова:

Інша молитва, звернена до Бога, також вважається однією з найбільш сильних. В ній просять про одужання. Сила можна багаторазово збільшити, замовивши в храмі сорокоуст за здоров’я. Текст:

Пресвятої Богоматері

Перша молитва, адресована Пресвятої Діви Марії, дає міцне здоров’я. Читати її також дозволяється як у церкві, так вдома, і обов’язково – перед святим образом Богоматері. Молитовні слова можна вимовляти для себе, для людей рідних і близьких. Текст:

Молитовне правило другий молитви про здоров’я, зверненої до Богородиці, схоже з молитовним правилом першої. Для проголошення цього тексту обов’язкова умова – щоб хворий був хрещеним. Бажано читати цей священний текст перед іконою Божої Матері «Всіх скорботних радість».

Слова:

Матрони Московської

Блаженну старицю Матрону просити про здоров’я і зцілення можна за допомогою універсальної молитви, відомої кожному глибоко віруючій людині. Текст її вже неодноразово з’являвся на нашому сайті, але наведемо його ще раз:

Існує ще одна спеціальна молитва, з допомогою якої просять Матронушку про здоров’я. Слова в ній такі:

Молитви Блаженної Матрони також читати необхідно перед її обличчям. Тільки от не в кожній церкві можна відшукати ікону Матронушки. Але ви можете без труднощів вийти із ситуації, якщо купите ікону з зображенням святої стариці собі додому, і будете молитися вдома. Матрона зазвичай нікому не відмовляє в допомозі, бо дала обіцянку допомагати людям і після своєї смерті.

Для підвищення ефективності Церква рекомендує перед її проголошенням оточити себе добрими вчинками: подавати милостиню, допомагати всім нужденним, вносити пожертвування на храм. Матрона Московська обов’язково оцінить ваше милосердя та великодушність.

Миколі Угоднику

Миколі Чудотворцю моляться ті, хто бажає позбутися від недуг і знайти здоров’я. Молитва читається перед образом святого старця (як у храмі, так і вдома). Читати молитовний текст дозволяється і для себе, і для своїх родичів і близьких, замість дужок підставляючи ім’я хворої людини. Текст:

Важливо!

Звертаючись до представників Вищих сил про зцілення і здоров’я, не можна відмовлятися від медикаментозного лікування та всіх необхідних медичних обстежень. Потрібно пам’ятати про те, що Вищі сили іноді допомагають нам через інших людей. Тому проголошення молитов і медичне лікування повинні йти паралельно, служити доповненням один до одного, а не протистояти.

Ссылка на основную публикацию