Молитва Петру і Февронії про збереження сім’ї

Як би відчайдушно не сперечалися кар’єристи, але сім’я – найважливіше і головне, що може бути у людини. На жаль, навіть міцні сім’ї іноді руйнуються, а останнім часом ця тенденція набирає жахливі темпи. Якщо грізна хмара розлучення нависла раптом і над вашим шлюбом, почніть читати молитву Петру і Февронії про збереження сім’ї. Мільйонам людей вона допомогла знову возз’єднати родини, винести на новий рівень відносини між подружжям.

Тексти молитов

Молитовних текстів, за допомогою яких можна просити святих Петра і Февронію про збереження сім’ї та захист від розлучення, існує кілька. Незважаючи на деяку різницю у змістах, вони характеризуються однаковими особливостями використання. Молитовний ритуал, в рамках якого потрібно молити свяиым про благополуччя і збереження сім’ї, наведено буде трохи нижче.

Перша

Вимовляти цей текст може як жінка, так і чоловік, які бажають зберегти шлюб, запобігти розставання і догляд другої половини. Текст:

Друга

Молитва може читатися обома подружжям. Слова такі:

Третя

Молитва вимовляється дружиною. Замість дужок потрібно назвати імена обох подружжя. Текст:

Від розлучення

Якщо відносини між чоловіком і жінкою погіршилися настільки, що сім’ї став загрожувати розлучення, читайте наведені нижче слова:

Особливості та результативність молитовного ритуалу

Приводом для звернення з молитвою до святих служить розлад відносин в подружній парі, що загрожує руйнуванням сім’ї. Бажано починати молитися святим при перших же тривожних дзвіночка. Як вже було вище зазначено, вимовляти священні слова може будь-який з подружжя, але найчастіше цим займаються жінки, так як вони гостріше і емоційно сприймають сформоване положення і пропускають все через себе.

Просити Февронію і Петра допомогти вашій родині рекомендується щодня, вранці і ввечері – від цього безпосередньо залежать кінцевий результат і подальша доля шлюбу. Звертаючись до святих з молитвою, не варто відразу ж сподіватися на миттєвий результат. Возз’єднання сім’ї і повернення всього на круги своя – процес тривалий, що вимагає терпіння і зусиль. Позитивний результат може проявитися через кілька місяців, і це явище – цілком нормальне.

Як показує практика використання, на відновлення колишніх відносин між чоловіком і жінкою, в середньому, потрібно 3 місяці. Не поспішайте здаватися і кидати все на півдорозі, якщо після закінчення 3 місяців застосування молитви у вас не було ніяких поліпшень – кожна сім’я індивідуальна, і кожен випадок теж індивідуальний.

Як правильно вимовляти священні слова?

Обрану молитву, адресовану Петру і Февронії, потрібно вивчити напам’ять. Читати її з листка паперу не допустимо, так як молитва – це не що інше, як пряма розмова зі святими. Читання з папірця загрожує також абсолютною відсутністю результату.

Манеру виголошення молитви ви вибираєте самі: читати текст вголос, пошепки або про себе – вирішіть, який спосіб для вас переважніше інших. Вранці молитва Муромським про збереження сім’ї вимовляється відразу після пробудження, а ввечері – перед відходом до сну. Дозволено звертатися до святих і вдень, якщо відчуваєте таку потребу. Кратність читання – 3 рази при кожному проголошенні.

Молитву цю потрібно читати перед іконою святих. На жаль, її можна знайти далеко не в кожному храмі. Вихід з положення – купити ікону з образом подружжя Муромських себе додому і поставити (або підвісити її в головах подружнього ложа. Молитися треба, немов звертаючись безпосередньо святим: уявити, що вони стоять перед вами, і ви ведете особисте з ними бесіду, просячи про допомогу.

Молитви цим святим сильні тим, що закликають благословення на подружню пару. Подружжя святих завжди відгукується на прохання про допомогу, витікаючу від одружених людей, і завжди молитися про них Господу. Будьте щирі, моліться старанно, і Петро з Февронией завжди будуть вас підтримувати, сприяти у вашій біді.

З життя святих Муромських

День пам’яті святих Петра і Февронії Муромських припадає на 25 червня за старим стилем, а 8 липня – за новим. На честь подружжя в Росії 8 липня проголошено Днем сім’ї, любові і вірності.

Князь Петро і княгиня Февронія Муромські вважаються еталоном ідеальної православної сім’ї. Руку об руку, вони пройшли через всі випробування, уготованнные їм долею. Історія Петра і Февронії детально описана в поетичної «Повісті про Петра і Февронії», автором якої є священик Еромолай Прегрешный (в чернецтві – Еразм).

Короткий зміст повісті

Муромський ватажок, князь Петро, після бою зі змієм-перевертнем, захворів сильної проказою, та так, що вилікувати його не в силах був ні один лікар. Зцілити його змогла тільки дівчина селянського походження Февронія, але натомість взяла з князя обіцянку взяти її в дружини. Князь полюбив простолюдинку і зробив її своєю дружиною, княгинею Мурома, викликавши свої вчинком гнів з боку бояр. Бояри поставили його пере вибором: або князівський трон, або дружина. Петро вибрав Февронію, вони разом покинули Муром.

На долю подружньої пари випало чимало випробувань, але чоловік і дружина гідно їх пройшли. Через деякий час бояри, послав гінців, умовили князя повернутися назад у Муром, так як в місті, після відходу Петра і Февронії, царювати стали розбрат і кровопролиття.

Благочестиві дружини повернулися і продовжили княжити в Муромі, показавши себе у якості справедливих і мудрих правителів. Петро і Февронія творили добрі вчинки, допомагали усім бідним і стражденним. Народ їх дуже полюбив і поважав.

У старості подружжя прийняли чернечий постриг та стали жити в різних обителях (чоловічої і жіночої). Петро і Февронія пообіцяли один одному зустріти свою смерть в один день і в один час – згодом так і сталося. Померши в один день, вони ще раз довели свою любов і вірність до труни.

Коли люди ховали Петра і Февронію, тіла їх помістили в окремі труни – негоже Господніх в одну труну класти. Однак згодом виявилося, що подружжя лежать в єдиному труні, взявшись за руки, – вони не захотіли один з одним розлучатися навіть після своєї смерті.

Петра і Февронію Муромських з давніх часів вважають покровителями шлюбу та родинного щастя. Існує повір’я, що святі подружжя досі ходять по світу рука об руку, з’єднуючи закоханих і зміцнюючи сім’ї.

Ссылка на основную публикацию