Молитва Миколі Чудотворцю про заміжжя — найсильніша молитва

Вийти заміж за гідного чоловіка – природне бажання будь-якої дівчини. З давніх часів жінка сприймалася як хранителька домашнього вогнища, тому потреба у створенні сім’ї та налагодження особистого життя у представниць слабкої статі закладена ще на підсвідомому рівні.

Заради заміжжя часом дівчата готові на найвідчайдушніші вчинки, але в гонитві за статусом заміжньої жінки багато хто забуває про найголовніше – про віру в Бога і молитвах. А між тим, деякі молитви здатні спрацювати не гірше найкращої свахи. Сильною молитвою, приміром, є молитва Миколі Чудотворцю про заміжжя і особистого життя, здавна допомагала багатьом самотнім дівчатам і жінкам знайти щасливу сім’ю – коханого і люблячого чоловіка, дітей.

Звернення до Господа і святих з молитвою про заміжжя – явище цілком нормальне і навіть необхідне, якщо у дівчини ніяк не ладиться з особистим життям. Якщо молитва буде почута вищими силами, то такий шлюб обов’язково стане щасливим, довгим і міцним, адже не дарма ще народна мудрість говорить про те, що справжні шлюби укладаються саме на небесах.

Як просити Миколи Угодника про заміжжя

Молитовні прохання, з якими віруючий народ звертається до Миколи Чудотворця, носять універсальний характер, просто хоча б тому, що святитель Миколай є одним з найбільш шанованих святих. Вже багато століть підряд дівчата просять Миколи Угодника посприяти їм у швидкому заміжжя і неодмінно отримують від нього допомогу – за умови, що моляться щиро, від усієї душі.

Благати святого старця про заміжжя не обов’язково із застосуванням спеціальної православної молитви (хоча використання молитви, текст якої дано трохи нижче, тільки вітається). Прохання своє можна сформулювати своїми словами – головне, щоб вона йшла від щирого серця. Бажано розмовляти з Миколою Угодником у його ікони, при світлі запаленою церковної свічки.

Молитва Миколі Угодника про заміжжя: текст сильної молитви

Одна з найсильніших молитов Миколі Угоднику, з допомогою якої самотня дівчина може попросити і про заміжжя, звучить наступним чином:

Молитися з її допомогою можна як в стінах храму, біля образу Святого Миколая, поставивши попередньо свічку, так і в домашніх умовах, перед іконою старця. Читати цю молитву рекомендується кожен день – до того моменту, як прохання буде почута вищими силами, і дівчина зустріне свою долю.

Обов’язкова частина – вираз подяки святителю. Дякувати Миколи Чудотворця теж можна своїми словами, або, при бажанні, знайти спеціальну православну молитву для цих цілей. Текст подячної молитви наведено в даній статті.

Сильний молитовний обряд про особисте життя

Існує ще одна молитва Миколі Чудотворцю, застосування якої дає чудовий результат. Молитва ця супроводжується обов’язковим обрядом, що складається з трьох етапів: підготовка, етап церковний і етап домашній.

Підготовка до вчинення молитовного обряду

Молитовний ритуал з метою швидкого заміжжя вимагає попередньої підготовки. Основні правила, які повинні дотримуватися виконавицею в ході підготовки:

  • не стригтися протягом 40 днів;
  • утриматися від будь-яких стосунків з чоловіком, і вже тим більше не вступати в інтимні контакти протягом 40 днів;
  • дотримуватися посту – також протягом 40 днів.

На 41-й день дівчина, яка мріє вийти заміж, повинна вийти в чисте поле. Перебуваючи там, треба перехреститися і вклонитися на всі 4 сторони, а після цього направити свій шлях в найближчий храм або церква.

Церковний етап

У стінах богослужбового закладу потрібно поставити свічку перед іконою Миколи Угодника, висловити своє прохання і прочитати молитву про заміжжя. Текст її такий:

Виходити з церкви дівчина повинна задом. Біля вхідних дверей слід зупинитися і тричі перехреститися.

Домашній етап

Прийшовши додому, вона, насамперед, повинна заховати в затишному місці хустку, який покривав її голову в церкві. Протягом наступних 7 неділь цей хустку потрібно надягати на голову і вже вдома благати Миколи Угодника про швидке заміжжя – для цього потрібно придбати в храмі ікону з образом святителя, якщо в будинку немає.

Свого судженого і майбутнього чоловіка дівчина, якщо все зробила правильно, повинна зустріти вже протягом цих семи неділь. Цей молитовний обряд про заміжжя – один з найсильніших. Ефективність підтверджена його чималою кількістю прикладів з реального життя дівчат і жінок, яким вдалося здійснити свою мрію і створити свою власну сім’ю, навіть після довгих років самотності.

Хто може читати молитви Миколі Чудотворцю про налагодження особистого життя

Вимовляти молитви про заміжжя, адресовані Святому Миколаю, можуть як самі незаміжні дівчата, так і їх матері, стурбовані долею своїх улюблених, але самотніх дочок. Щиро звернувшись до Миколи Угодника з однієї з представлених молитов, дівчина гарантовано може розраховувати на те, що зовсім скоро поруч з нею з’явиться надійний, порядний, добрий і чесний чоловік, з яким у неї вийде створити міцну і щасливу сім’ю, пройти по життєвому шляху разом, рука об руку, плече до плеча.

Ссылка на основную публикацию