Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу в роботі і справах

У житті кожної дорослої людини обов’язково має бути улюблена справа – робота, яка приносить дохід. Погано, якщо посада не приносить задоволення і не задовольняє матеріальні потреби, але ще гірше, коли роботи немає зовсім.

Щоб полегшити своє становище і працевлаштуватися, нерідко люди звертаються до магії і читають різні замовляння на роботу. Тим же, хто категорично проти використання магії і тим, хто налаштований по відношенню до чаклунства скептично, рекомендую застосовувати православні молитви. З хорошого боку себе показала і багатьом допомогла молитва Миколі Чудотворцю про допомогу в роботі і справах.

З молитвою до святого можуть звертатися:

 • люди, які знаходяться в пошуку роботи або бажають (з тих чи інших причин) змінити робоче місце;
 • люди, положення яких на поточному робочому місці не стабільно зважаючи навислої загрози скорочення або звільнення;
 • люди, що бажають одержати підвищення в посаді;
 • студенти та молоді спеціалісти, які бажають працевлаштуватися і знайти своє життєве призначення;
 • представники небезпечних професій: пожежники, далекобійники, будівельники та ін.

Молитися святителю Миколаю можна не тільки за себе – можна просити за свого рідного людини – чоловіка, сина, дочки, брата, сестри, батьків і просто друзів, якщо їх доля небайдужа для вас.

Зміст

Текст молитов

Взагалі, існує 2 популярних молитви про роботу, адресовані Миколі:

 • Одна з них використовується, коли людина зайнята пошуком нової посади, відчуває якісь труднощі на вже займаному робочому місці чи у своїх справах.
 • Мета другий – допомогти тим, хто на своїй роботі постраждав від підступів недоброзичливців (а вони можуть бути у кожної людини).

Перша молитва звучить наступним чином:

Текст другої молитви:

Ці два священних тексту ви можете використовувати в будь-який час і будь-яку кількість разів – до тих пір, поки святий Миколай не допоможе вам впоратися з виниклою проблемою. Не забудьте обов’язково подякувати старця. Робити це можна шляхом подячної молитви.

Подячна молитва

Текст якої наведено нижче, прийнято читати на світанку. З приводу частоти виголошення особливих вимог немає, але православна церква рекомендує дякувати святого або раз на місяць (цього цілком достатньо), або в момент, коли ваша проблема з роботою вирішиться.

Висловлювати вдячність святителю Миколаю за сприяння потрібно за допомогою таких слів:

Як правильно молитися?

Будь православну молитву читати потрібно з вірою в душі. Святі, в тому числі і Микола, допомагають лише тим, хто молиться добродушно, щиросердно і щиро, звертається до молитви з чистими помислами.

За день до того, як будете молитися Миколі про допомоги у кримінальних справах, неодмінно відвідайте церкву. Ходити в храм жінкам слід в жіночі дні (якими вважаються середа, п’ятниця і субота), для чоловіків бажано робити це в чоловічі дні (понеділок, вівторок, четвер). Поставте в храмі свічку перед іконою святителя і попросіть надати вам допомогу. Також і собі додому купіть церковні свічки і образ Миколи Чудотворця.

Важлива особливість: у день відвідування богослужбового закладу не можна давати милостиню жебракам і здійснювати великі покупки, витрачати великі суми грошей, давати гроші в борг. Якщо все ж з’явиться необхідність відвідування магазину, розплачуватися за покупки потрібно паперовими купюрами, розрахувавши їх так, щоб неодмінно отримати здачу.

Читати молитви необхідно при запалених церковних свічках, перед іконою старця. Обстановка повинна бути при цьому тихій, спокійній і затишній. Ніхто і ніщо не повинні вас відволікати у процесі виголошення священного тексту.

Про те, що ви зверталися до Миколи Угодника за допомогою, поширюватися не можна – принаймні, до тих пір, поки не отримаєте бажане. Не варто також покласти всі надії на молитву, а самі в цей час сидіти склавши руки і не робити ніяких кроків по поліпшенню становища. Необхідно розглянути всі можливі шляхи вирішення, скласти чіткий план дій – лише в цьому випадку ви отримаєте підтримку Святого Миколая і зможете вибратися з труднощів.

Рекомендації священнослужителів

У священнослужителів існують свої рекомендації щодо правильного використання священних текстів. Дотримання їх є ще більшою гарантією отримання допомоги від святого.

 1. У вас обов’язково повинен бути натільний хрестик. Крім нього, потрібні ікона Миколи, церковні свічки, свята вода і просфора.
 2. Починати виголошення молитви потрібно з ранкового ритуалу: тричі хреститися перед образом святого, з’їсти проскуру, запивши її святою водою, і проговорити: «На зцілення душі і тіла».
 3. Вимовити молитву, не відволікаючись в процесі. Читати її священнослужителі радять щодня в один і той же час. Тривалість обряду – 40 днів (пропускати навіть дня не можна). Зазвичай протягом 40 днів проблема з роботою вирішується.
 4. Через 40 днів потрібно прочитати подячну молитву. Дякувати можна і своїми словами, головне, щоб вони були вимовлені щиро, від душі.

Навіть коли проблеми і сліду не залишиться, не потрібно забувати дякувати святого – цей пункт відноситься не тільки до Миколи Угодника, але і, взагалі, до всіх святих. Тільки в цьому випадку вони завжди будуть вам допомагати у скрутні моменти життя.

Ссылка на основную публикацию