Молитва Матрони Московської про зцілення від хвороби і здоров’я

Блаженну старицю Матрону Московську – одну з найбільш шанованих новоявлених святих – знають всі. До її могили, зараз розташованої на території Покровського монастиря в російській столиці, не припиняється безперервний людський потік. Люди йдуть до неї зі всілякими проблемами, але найчастіше просять Матронушку саме про зцілення – себе або своїх рідних.

Молитва Матрони Московської про зцілення від хвороби і здоров’я – чудодійний засіб, ефективність якого доведена чималою кількістю прикладів з реального життя. Вона здатна творити неймовірне, піднімати на ноги навіть важких хворих, лікування яких відмовилися навіть лікарі.

Підготовка до проголошення молитов Матрони Московської

Людина, яка звертається до блаженної стариці Матрони, повинен робити це зі смиренням в душі, щирістю і непохитною вірою в її допомогу. Перед тим, як приступати до молінню, рекомендується допомагати всім нужденним, подавати милостиню просить, робити пожертвування на адресу богослужбових закладів.

Якщо хворий проходить медичне лікування, на час прочитання молитов Матрони Московської відмовлятися від нього не варто. Краще поєднувати лікування медикаментами зцілення молитвою. Робити так треба просто хоча б тому, що іноді Матронушка допомагає стражденним через інших людей.

Текст молитви Матрони Московської про зцілення від хвороби

Найвідоміша молитва, до якої звертаються до Матрони Московської, благаючи її про зцілення від хвороби, текст звучить наступним чином:

Цю молитву люди зазвичай використовують, коли відвідують могилу Матрони Московської. Приходити прохальним на свою могилу блаженна стариця заповіла сама, незадовго до своєї кончини. Вона говорила, що почує молитви будь-якого істинно людини, що молиться, і обов’язково попросить за нього перед Господом. Свою обіцянку Матрона Московська стримала: вона ніколи не відмовляє людям у їхніх проханнях, допомагає справлятися з бідами, які трапились у їхньому житті.

Сильний молитовний обряд на здоров’я

Крім молитви, зазначеної вище, існує ще кілька молитов, за допомогою яких Матрону Московську можна просити про здоров’я. Причому, молитися можна як за себе, так і за близької людини, що опинилася в полоні якого-небудь недуги. Щоб вилікуватися від захворювання за допомогою цих слів, зовсім не обов’язково їхати на могилу Матрони Московської. Ритуал зцілення відбувається в 2 етапи:

  1. Відвідування храму.
  2. Звернення до Матрони з молитвою в домашніх умовах (триденний обряд).

В основі роботи цих 2 молитов лежить покаяння, сприяє зняттю болю, позбавлення від страждання, очищенню від плотських гріхів.

В першу чергу, сам хворий або його близький родич повинні відвідати храм та подати записку «Про здоров’ї». Потім необхідно поставити по 3 найпростіших церковних свічки біля образів Ісуса Христа, великомученика Пантелеймона-цілителя і самої Матрони Московської. Біля ікони Матронушки потрібно пошепки проговорити:

“Блаженна Матрона, очисти мою душу, тіло моє очисти, щоб не плакала перша, не боліло друге. Амінь!»

Після цього слід кілька разів перехреститися і піти з храму, купивши в церковній крамниці собі додому 36 свічок та ікони перерахованих вище святих, а також – набрати святої води.

Другий етап молитовного обряду проводиться вдома. Усамітнившись в будь-який зручний час, треба поставити на стіл всі 3 ікони, поруч розмістити графин з освяченою водою, чашку і запалити по 3 свічки у кожного образу. Потім читається 12 разів молитва Господня («Отче наш»). Після виголошення «Отче наш» потрібно старанно хреститися і випити святої води з графина.

Далі проводиться візуалізація, в ході якої потрібно уявити себе або хворої людини видужалий і добре себе почувати. І тільки тоді багаторазово читається одна з нижче даних молитов, в залежності від того, кому потрібно вилікуватися, – собі або захворавшему близькій людині. Будь-яку з цих молитов Матрони Московської треба промовляти з щирою вірою і чистотою душі.

Молитва Матронушке про здоров’я самого себе

Текст молитви наступний:

Молитва Матрони про зцілення хворої людини

Для зцілення іншої людини потрібно проговорювати ці слова:

Читати молитви слід до тих пір, поки горять свічки. В кінці знову потрібно кілька раз перехреститися і випити святої води. Після закінчення ритуалу недогарки від свічок виносяться на смітник, а ікони прибираються в закриту шафу. Всього даний обряд з домашнім православним молінням проробляється 3 дні поспіль, без перерви.

Молитва Матрони Московської про зцілення хворої дитини

Немає гірше випробування для чуйного материнського серця, ніж хвороба рідного і улюбленого чада. Втім, і в цій ситуації можна звернутися до Матронушке і попросити у неї лікування для своєї дитини, адже часом саме щира материнська молитва творить диво.

Молитву про зцілення хворої дитини мати може вимовляти і вдома. Необхідна умова для цього – наявність в будинку ікони з образом блаженної стариці. Також прискорити процес лікування, так і просто захистити своє чадо від негативу і хвороб, можна за допомогою іконки з образом Матрони Московської. Її (ладанку) потрібно або покласти в сумку дитині, або зашити за підкладку тієї одягу, яку він повсякденно носить.

Молитву Матронушке про зцілення дитини читати слід перед іконою стариці. Текст її такий:

Цю ж самі слова у себе вдома можна вимовляти як частина описаного вище молитовного обряду. Дії, які повинна виконати мати, аналогічні. Різниці лише в тому, що при відвідуванні церкви записка «Про здоров’ї» подається на ім’я хворої дитини, а перед образом Матронушки вимовляються такі слова:

“Блаженна стариця Матрона, зціли моє болящее дитя, не карай його за гріхи поколінь. Амінь!»

Додому також потрібно купити свічки та ікони Ісуса, Пантелеймона і Матрони. Друга частина обряду теж практично нічим не відрізняється. Ритуал проводиться в спокійному і щасливому стані. Після того, як проведена вся необхідна підготовка (поставлені ікони, свічки і свята вода), матері замість «Отче наш» слід вимовити (ці слова служать чимось на зразок духовного мосту від молитви батьків до Господа):

“Трійця Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь!»

Потім багаторазово проговорюється текст або вищеназваної молитви про зцілення дитини, або молитви в такому варіанті:

Молитви ці, звернені до Матрони Московської, володіють потужною силою. Читати їх треба до повного одужання дитини. Обов’язково треба давати дитині святу воду: поїти просто так, додавати в їжу і напої.

Ссылка на основную публикацию