Молитва Матрони Московської допомоги в роботі

Відсутність гідної та оплачуваної роботи нерідко ставить людину в глухий кут і навіть вводить в глибоку депресію, адже саме робота найчастіше і служить джерелом засобів до існування. В такі моменти ні в якому разі не варто опускати руки – краще згадати про Бога і святих небесних покровителів, звернутися до них з молитвою. Численні приклади з життя говорять про те, що щира молитва, дійсно, здатна докорінно змінити життя в кращу сторону. Якщо у вашому житті міцно влаштувалися проблеми у сфері працевлаштування – саме час скористатися молитвою Матрони Московської допомоги в роботі.

Як просити допомоги в роботі у Святої Матрони Московської: тексти молитов

Молитва Матрони Московської «Про працю»

Молитва Блаженної стариці Матрони «Про працю» допоможе швидко працевлаштуватися, причому, отримати таку посаду, щоб робота була до душі, і заробітна плата кишеню радувала. Текст, з яким потрібно звертатися до Святої Матронушке, наступний:

Ця молитва дуже сильна. У тому, що вона працює і призводить до чудового результату, – переконалися на власному чимало людей, яким Матрона допомогла зі статусу безробітних перейти в статус працевлаштованих і успішних громадян.

Просити за допомогою цієї молитви можна не тільки для себе. Ви можете читати її і тоді, коли хочете допомогти своєму рідному або близькій людині. Головне, вимовляєте ці слова щиро, від чистого серця, з вірою і повагою в душі, – Матрона Московська обов’язково прислухається до вашої прохання і донесе її до Господа.

Універсальна молитва Святої Матрони «Про допомогу»

Якщо у вас вже є робота, але вона не приносить задоволення в силу яких-небудь неприємностей (проблеми з колективом, несправедливий і прискіпливий начальник, відсутність кар’єрного росту), читайте в такому випадку універсальну молитву Матрони Московської, відомої як молитва «Про допомогу». Вона універсальна, оскільки допоможе домогтися поліпшення у всіх життєвих справах, у тому числі і в роботі. Звучить вона так:

Короткі молитви Матрони Московської допомоги в роботі

До розряду універсальних молитов Блаженної стариці Матрони, допомагають знайти рішення що виникли проблем життя, можна віднести і дві короткі молитви. Використовувати їх можна і в ситуаціях, пов’язаних зі сферою праці.

Слова першої молитви:

Текст молитви другій:

Підготовка до молитов

Якщо у вас виникли труднощі в сфері трудової або матеріальної, неодмінно зверніться до Матрони Московської. Молитви про допомогу в роботі, адресовані блаженної стариці, сильні вже самі по собі, але багаторазово їх ефективність можна підвищити, якщо поєднувати їх з деякими діями:

 • Постарайтеся обов’язково по можливості з’їздити в Покровський монастир – там знайшли свій притулок мощі Матронушки. Вклоніться їм і помоліться Матрони, попросивши надати вам допомогу
 • Можете з’їздити на могилу Матрони Московської, розташовану на Даниловському кладовищі. Обов’язково візьміть з собою свіжі живі квіти – про це заповіла сама Мотрона незадовго до власної смерті. Попросіть посприяти вам у пошуках хорошої роботи. Будьте впевнені: вона почує ваше прохання.
 • Якщо у вас немає можливості з’їздити до мощей блаженної стариці або до її могили, можете написати листа, висловивши в ньому своє прохання, і відправити його в Покровський монастир. Через священнослужителів ваш лист потрапить до Матронушке.
 • Моліться щодня у себе вдома, купивши ікону з образом святої, і побачите, що незабаром всі проблеми з роботою у вас зважаться.

Перш ніж звернутися до Матронушке, згадайте про добрих справ, милосердя і співчуття. Матрона є заступницею сиріт і бездомних. Тому неодмінно допоможіть якомусь дитячому будинку (пожертвами, одягом, іграшками, так і просто солодощами). Подавайте милостиню нужденним, робіть пожертвування в церкві, годуйте кинутих і бездомних тварин. Ваші добрі і безкорисливі вчинки не пройдуть повз Матрони – вона їх неодмінно оцінить і винагородить вас виконанням вашого бажання.

Коли можна просити Матрону Московську про допомогу в роботі

У будь-якої професійної діяльності є свій небесний покровитель. Блаженної стариці Матрони Московської можуть молитися представники абсолютно всіх професій.

Молитва – це те, чого соромитися або боятися не варто. Молитися потрібно щиро, при запалених церковних свічках. Можна встати на коліна, висловивши цим жестом повагу до святої і чистоту своїх намірів. Матронушка ще до своєї смерті дала обіцянку допомагати всім стражденним і просить, і обіцянку свою вона тримає й досі.

В яких випадках можна просити Матрону про допомогу в роботі? Сміливо звертайтеся до неї, якщо:

 • довгий час не можете працевлаштуватися, незважаючи на всі вжиті спроби;
 • потрапили під скорочення або звільнення;
 • кар’єрне зростання завмер на місці, і ви не бачите жодних перспектив;
 • зароблених грошей не вистачає, щоб прогодувати сім’ю;
 • зарплату часто затримують, гроші надходять не стабільно;
 • складні відносини з трудовим колективом або з начальником;
 • займана посада здається каторгою.

Якщо проблеми в роботі у вас пов’язані, в першу чергу, з матеріальною стороною, не просіть Матронушку про легкі гроші (виграш у лотереї, азартній грі, отримання спадщини) – повірте, гроші, що дісталися так просто, до хорошого не приведуть. Мало того, прохання такого роду можуть прогнівити святу покровительку і самого Господа.

Молячись Матрони про допомогу в роботі, не покладати всі надії тільки на молитву. Не сидіть без діла, дійте, шукайте можливі варіанти вирішення проблеми. Тільки тоді, побачивши ваше старанність, Матронушка буде сприяти і надавати всіляку підтримку.

Ссылка на основную публикацию