Мікроблейдінг губ: природний результат і швидке загоєння

Втомилися постійно контролювати макіяж своїх губ, підправляти контур і заново наносити шар помади? Нова методика мікроблейдінга позбавить вас від усіх цих проблем, турбот, допомагаючи завжди, всюди виглядати ідеально і надзвичайно! Що це за техніка, в чому її перевага, як вона виконується, а також іншу цікаву інформацію ми розповімо в цій статті.

Що таке мікроблейдінг

Протягом перших декількох діб на поверхні шкіри губ буде утворюватися тонка плівка, що заважає побачити отриманий результат

Спосіб ручного введення фарбувального пігменту під шкіру верхніх шарів дерми за допомогою спеціальної ручки-маніпули, оснащеної безліччю тонких голок, об’єднаних в ряди пучків, називається мікроблейдінгом. Дана методика вигідно відрізняється мінімальною травматизацією шкірного покриву, що в свою чергу дозволяє барвнику краще приживатися в місцях введення.

У процесі такої процедури більшість клієнтів не відчувають больових відчуттів, тому проведення анестезії не потрібно.

Крім того, період реабілітації, що має на увазі знаходження в домашніх умовах, також не передбачений. Відразу після сеансу людина може йти на роботу і займатися звичайними повсякденними справами.

Протягом перших декількох діб на поверхні шкіри губ буде утворюватися тонка плівка, що заважає побачити отриманий результат. Вона самостійно відпадає на 4 добу, однак протягом цілого місяця реально вийшов колір губ ви не визначите, оскільки пігмент ще буде перебувати в стадії приживлення.

Категорично забороняється зривати з’являється плівку на поверхні губ, щоб уникнути небезпечного проникнення інфекції і подальшого важкого запального процесу з гнійними виділеннями!

Як правило, після закінчення цього часу відбувається відторгнення близько 50% всього введеного фарбувального складу, тому насиченість нового кольору ваших губ буде невисокою. Для отримання яскравого кольору доведеться пройти повторну маніпуляцію приблизно через місяць після проходження першого сеансу. Підсумковий результат залишається стійким протягом півтора років. Він буде виглядати природно, мати натуральні, ніжні відтінки, максимально наближені до природного кольору шкіри в цій області.

Способи підготовки до методики

Для отримання успішних результатів без наслідків і ускладнень необхідно знати, як правильно підготуватися до мікроблейдінгу і що при цьому слід враховувати.

За 2 тижні до відвідування майстра ви повинні в профілактичних цілях приймати препарати проти вірусу герпесу, щоб виключити можливість його появи.

За 2 доби до дня процедури забороняється приймати будь-які алкогольні напої, а в день виконання маніпуляції утриматися від вживання міцних чаю / кави, енергетиків, куріння.

Які існують протипоказання

Ця маніпуляція не рекомендується до проведення при наявності:

 • захворювання на епілепсію;
 • ВІЛ або СНІД;
 • вагітності та годування груддю;
 • гіпертонії;
 • серйозних хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • схильності до сильних алергічних реакцій;
 • порушеннях цілісності шкірного покриву поверхні губ;
 • наявності герпесу в стадії загострення.

Як проходить сеанс

Майстер спочатку повинен очистити від забруднень, а потім обробити шкірну поверхню губ антисептичним і антибактеріальним складом для виключення проникнення інфекції.

Далі фахівець створює попередній ескіз контуру губ, підбирає кольорову палітру і погоджує всі необхідні нюанси з клієнтом. Після позитивного затвердження початкової коригування він приступає до введення фарбувального пігменту по заздалегідь створеному контуру із застосуванням одноразових, стерильних інструментів.

Процедура, як правило, проходить без виникнення хворобливих і неприємних відчуттів, препарати для анестезії не застосовуються.

Поради для відновного періоду

Фахівці рекомендують для кращого закріплення фарбувального пігменту, введеного під шкіру в ході процедури, враховувати наступні поради:

 • протягом перших 2 годин після сеансу не можна пити гарячі напої або є гарячі страви;
 • протягом наступного місяця забороняється відвідувати лазню, сауну, солярій, пляжі, виконувати процедури пілінгу.

У чому полягають переваги методики

Популярність такої процедури безпосередньо пов’язана з наступним переліком переваг, що дозволяють:

 1. на тривалий період часу забути про необхідність покупки і застосування декоративної косметики для губ (контурних олівців, помади, блиску), що особливо важливо для осіб, які страждають алергічною реакцією на такий вид продукції;
 2. провести корекцію форми рота, губ, їх обсягу, виправити наявну природну асиметрію, не вдаючись до таких агресивних методикам, як пластична хірургія і ін’єкції ботулотоксином;
 3. мати цілком природний вигляд і колір поверхні губ, нічим не відрізняється від натурального завдяки використанню якісних фарбувальних пігментів, які надають шкірі ніжні пастельні відтінки;
 4. не боятися впровадження під шкіру використовуваних пігментів, оскільки вони виконані з натуральних складів і природних компонентів.

Як убезпечити себе від небажаних наслідків

Якщо ви хочете попередити можливість появи негативних результатів, а також інших ускладнень, враховуйте наступні поради:

 • вибирайте клініку / фахівця високої кваліфікації, з великим досвідом роботи в цій галузі, що мають сертифікати, дипломи, заслуги, безліч позитивних відгуків, в тому числі і в Інтернеті;
 • враховуйте всі протипоказання і при найменших сумнівах пройдіть повне обстеження організму;
 • попросіть майстра провести вам попередній пробний тест за кілька днів до процедури з метою виявлення можливої ??алергічної реакції організму на застосовуваний фарбувальний пігмент, а також для встановлення відсотка його відторгнення;
 • грамотний фахівець і хороший майстер обов’язково заздалегідь ознайомить клієнта зі своїм портфоліо (фотографіями пацієнтів до і після процедури), попередить про можливі ризики і розповість, як правильно доглядати за губами після маніпуляції.

Відео: Мікроблейдінг губ — до і після

Гарною вам посмішки!

Ссылка на основную публикацию