Мезотерапія або біоревіталізація: в чому відмінності

Вибираючи певну процедуру омолодження обличчя, варто точно знати, в чому вона полягає, для яких цілей призначена, яка її ефективність і так далі. Найбільшим попитом серед методиками є біоревіталізація і мезотерапія, проте в чому їх відмінності розбираються всі. У нашій статті ми розповімо важливу інформацію по цій темі, якою повинна володіти кожна жінка.

Біоревіталізація є частиною мезотерапії

У чому полягають відмінності

Обидві методики спрямовані на омолодження обличчя шляхом введення під шкірну поверхню спеціальних препаратів. Процедура біоревіталізації є різновидом мезотерапії. Їх кардинальними відмінностями вважають:

Вибір препаратів для ін’єкцій.

При процедурі мезотерапії надається величезний вибір складів у вигляді розчинів, що містять пептиди, вітаміни, амінокислоти, рослинні екстракти, гіалуронат тваринного походження та інші активні речовини. Підбираються такі кошти в індивідуальному порядку кожному пацієнту для вирішення певних проблем, видалення дефектів шкірної структури з урахуванням стану здоров’я, вікової групи, схильності до алергії.

Метод биоревитализации заснований на застосуванні гіалуронової кислоти, синтезованої хімічним шляхом в чистому, тобто в не розбавленого іншими компонентами вигляді. Її консистенція схожа на в’язкий, еластичний гель;

Вид виправляються дефектів.

Мезотерапія, як правило, рекомендується до застосування при утворенні серйозних вікових змін на шкірі (після 40 років), в той час як біоревіталізація найчастіше використовується в профілактичних цілях в досить молодому віці, починаючи з 25 років. До введення чистої гіалуронової кислоти косметологи вдаються в будь-якій віковій категорії в якості додаткового засобу, що підтримує оптимальний рівень зволоженості і відновлення клітин епідермісу;

Область впливу.

Метою мезотерапії є отримання загального омолоджуючого ефекту шкіри обличчя і уповільнення процесів старіння, що почалися в тканинах пацієнта після сорокарічного рубежу. Методика биоревитализации навпаки має вузьку спрямованість щодо усунення конкретних зморшок, складок або підтяжки певної ділянки особи.

Вартість сеансу мезотерапії в клініках обходиться в кілька разів дешевше, ніж биоревитализации.

Показання до застосування

Щоб не розчаруватися в обраною процедурою і отримати очікуваний ефект слід знати і враховувати список показань обох методик, від правильності призначення яких і буде залежати підсумковий результат.

Показаннями до проведення мезотерапії є:

 • вугрові висипання;
 • загальне в’янення шкіри,
 • утворення зморшок і складок;
 • наявність рубців і шрамів на обличчі;
 • нерівності рельєфу шкіри з жировими складками в області підборіддя, щік і скул;
 • нездоровий колір обличчя;
 • купероз.

Процедуру биоревитализации призначають при:

 • сухості і лущення шкірного покриву;
 • утворюються зморшки;
 • підвищеному виділенні поту;
 • жирному типі епідермісу з надмірною виробленням шкірного сала;
 • розширених порах і нездоровому кольорі особи;
 • реабілітації після ультрафіолетового опромінювання, проведених косметологічних процедур і пластичних операцій;
 • травмах епідермісу з метою його якнайшвидшого відновлення.

Після процедури біоревіталізації ефект видно з першого сеансу

ефективність

Концентрат гіалуронової кислоти, проникаючи в шкірну тканину, починає розчинятися і активно діяти, регенеруючи, зволожуючи і відновлюючи клітини. Саме з цією дією пов’язаний швидкий ефект від биоревитализации, помітний вже після першого сеансу. У місцях введення складу шкіра перетворюється і оновлюється на очах, позбавляючись від зморшок і складок.

Коктейлі, що застосовуються для процедури мезотерапії, не роблять подібного миттєвої дії. Ця методика забезпечує стійкі результати по омолодженню після проходження повного курсу процедур.

Скільки триватимуть отримані результати

Дія, який чиниться на шкірну тканину мезотерапией, зберігається набагато довше, оскільки залежить від ефективності і активності введених коктейлів, що складаються з різних речовин.

Гіалуронова кислота відрізняється швидким виведенням з тканин, тому має обмежену за часом ефективність.

Всім, хто вважає за краще тривале збереження отриманих результатів, косметологи рекомендують саме мезотерапию.

Можливі побічні ефекти

Між цими процедурами є незначні відмінності в побічні ефекти і можливі ускладнення, про які теж необхідно знати заздалегідь.

 • Ускладнення, які можуть утворитися після обох процедур, практично аналогічні. Це запальні реакції, роздратування епідермісу, висип, гематоми, хворобливі відчуття, грибкові та вірусні ураження, атрофія тканин. Згідно зі статистикою, процедура мезотерапії є лідером по виникненню побічних ефектів;
 • тривалість реабілітаційного періоду після биоревитализации становить максимум 2 доби, в той час як мезотерапія передбачає необхідність догляду за обробленою шкірою протягом тижня;
 • за кількістю протипоказань до застосування знову виділяється мезотерапія, оскільки складові її коктейлів численні і здатні надавати різноманітний вплив на функціонування внутрішніх органів.

Якщо процедура виконана кваліфікованим фахівцем з дотриманням умов стерильності і техніки введення препарату, як правило, ризик появи ускладнень мінімальний.

Всі косметологи сходяться на думці, що в період вагітності і лактації від цих методик омолоджування найкраще відмовитися!

сумісність процедур

Багатьох хвилює питання про те, чи можна поєднувати ці 2 методики омолодження, тобто виконувати спочатку одну процедуру, а потім другу. Косметологи говорять про те, що таких заборон немає, проте необхідно враховувати початковий стан здоров’я пацієнта, наявність протипоказань і індивідуальну ступінь деформації шкірної тканини.

Оптимальною схемою фахівці вважають проведення биоревитализации, починаючи з тридцятирічного віку, а мезотерапії після сорокарічного.

Відео: Біоревіталізая або мезотерапія — що вибрати

Правильного вам вибору!

Ссылка на основную публикацию