Мезоніті для підтяжки обличчя: відгуки, ціна, фото

Виправлення вікових змін на шкірі є складним завданням і не завжди це під силу зробити самостійно, вдаючись до суто засоби зовнішнього застосування. Саме тому фахівці в області косметології прагнуть удосконалити методи омолодження, включаючи в них певні прийоми, використовувані в деяких сферах медицини. Одним з таких унікальних способів підтримки в’янучої і старіючої шкіри — тредліфтінг або мезоніті для підтяжки обличчя, відгуки на які підтверджують ефективність. Методика з’явилася відносно недавно в Південній Кореї, але вже зараз успішно практикується в усьому світі, включаючи Європу, Росію.

Показання, особливості та результат застосування мезонітей

Використання мезінітей було відомо кілька десятиліть тому, але спочатку подібний матеріал був корисний переважно в хірургії, так як дозволяв формувати «розсмоктують» шви. Їх не потрібно було знімати, як стандартні нитки, тим самим, не заподіювалася додатковий дискомфорт пацієнту. Більш якісно, ??без наслідків проходило загоєння, включаючи операційні втручання у внутрішні органи.

У сучасній косметології мезоніті складаються з полідіоксанона, матеріал який біологічно абсолютно сумісний з тканинами організму, не викликають алергій і відторгнень після підтяжки обличчя. Саме введення таких мезонітей в глибину епідермісу, дозволяє створювати на початку підтримку шкіру, а вже через деякий час (6-9 місяців), коли матеріал розчиняється, створюється своєрідний каркас. Тредліфтінг особи проводитися спеціальними голками, нитки вибираються в залежності від проблемних зон, вони можуть бути спіральними, голчастими, лінійними.

Сама підтяжка не завдає особливого дискомфорту, ефект настає вже після першого сеансу, а в якості показань до тредліфтінга мезонітямі відносять:

 1. Формування зморшок на обличчі різної локалізації і глибини. Це можуть бути складки на шкірі, пов’язані з віковими змінами або пов’язані з мімічних наслідків;
 2. Старіння шкіри, що включає всі основні супутні цьому процесу дефекти на обличчі, помітні навіть візуально;
 3. Структурні зміни шкіри, втрата еластичності, необхідність в додатковому підтримці лицьових м’язів, навколишніх тканин;
 4. Відвисання шкіри в різних зонах (підборіддя, щоки, область біля очей і так далі).

Доцільність підтяжки мезонітямі, як і область введення, необхідно визначати спільно з фахівцем. Важливо попередньо і підібрати професійну клініку для проведення тредліфтінга особи, тільки в цьому випадку можна очікувати позитивний результат, а він може бути наступним:

 • Значне зменшення зморшок, іноді повне їх розгладження;
 • Більш чіткий овал обличчя без другого підборіддя, відвисання шкіри;
 • Поліпшення кольору, загальної структури шкіри, що відбувається, в тому числі і за рахунок стимуляції вироблення колагену;
 • Попередження формування нових складок;
 • Видиме омолодження, ефект якого підтримується від 2-5лет без додаткових косметичних маніпуляцій.

Застосування мезонітей на обличчі для підтяжки можливо не тільки при явних вікових змінах, а й в якості профілактичних заходів, коли прояви старіння шкіри тільки починаються.

Хід операції підтяжки обличчя

Часто застосування мезонітей для особи або тредліфтінг називають операцією, але за принципом проведення весь процес проходить не зовсім, як хірургічне втручання. Іноді навіть не проводиться місцеве знеболення в область введення надтонких голок.

Спеціальна підготовка організму перед підтяжкою не потрібно, а поетапно розглядаються косметичні маніпуляції виглядають наступним чином:

 1. Огляд проблемних ділянок, консультація, визначення кількість і різновид необхідної кількості мезонітей. Виключаються протипоказань, при необхідності наноситься розмітка;
 2. Якщо у пацієнта є боязнь підтяжки обличчя, хочеться абсолютно не відчувати жодних відчуттів, то може бути завдано гель анестетіческого дії;
 3. Введення мезонітей із застосуванням дуже тонких голок і відповідно ниток на основі полідіоксанона. Їх може знадобитися різна кількість, середнє значення на обличчя близько 27-52 штук, але показники можуть змінюватися в залежності від стану шкіри;
 4. Відновлювальні та антисептичні заходи. Після тредліфтінга шкіру обробляють засобами, що попереджають запалення і виключають потрапляння інфекції.

Післяопераційний період після підтяжки мезонітямі проходить безболісно, ??можливо невеликий дискомфорт, тимчасова набряклість, але за тиждень абсолютно всі ці ознаки пройдуть. На допомогу фахівець може порекомендувати застосування допоміжних препаратів, кремів, що прискорюють процес відновлення. Утриматися потрібно буде від істотних фізичних навантажень, сауна і лазня, сонячні ванни, використання скрабів, косметичних складів, що містять агресивні сполуки, а також масаж, потрібно виключити.

Відмінності від Нитяні ліфтингу

Підтримка в’янучої шкіри, включаючи період старіння, може проходити схожими способами, коли застосовуються мезоніті і Стек гілок ліфтинг. З одного боку методики підтяжки дуже схожі, але відмінності є в результаті, а також в деяких інших особливостях.

В першу чергу є відмінності в складі самих ниток, так як він може відрізнятися, що позначається на тривалості ефекту, побічні явища. Результат про мезонітей в деяких випадках може бути менше, ніж при використанні ліфтингу на основі інших ниток. Також відрізняється принцип розрахунку, а саме для мезонітей вважається їх кількість, а не площа підтягувати зони. Період повного відновлення при використанні тредліфтінга коротше, ніж для деяких інших Нитяні введень.

Щоб зробити остаточний вибір щодо того, які нитки будуть використовуватися, плюси і мінуси майбутньої процедури, потрібно оцінити стан шкіри обличчя і точно мати уявлення про бажаний ефект.

Протипоказання і можливі ускладнення

Будь-яке втручання в організм має певні протипоказання і для мезонітей для підтяжки також є свої обмеження.

Однозначно проводити тредліфтінг не слід при наявності наступних протипоказань:

 • Захворювання, пов’язані з порушенням кровотоку або загального стану крові, включаючи погану згортання;
 • Інфекційні явища, що протікають на поверхні епідермісу, всередині організму;
 • Онкологія;
 • Вагітність, лактація;
 • Серйозні хронічні захворювання, в тому числі в стан ремісії;
 • Цукровий діабет;
 • Психічні порушення.

Повний перелік протипоказань обов’язково проаналізує фахівець, їх облік обов’язковий перед проведенням операції.

Щодо можливих побічних ефектів існує думка, що при проведенні підтяжки мезонітямі досвідченим лікарем, ускладнення практично виключені. У рідкісних випадках можливе формування своєрідних «шишок», але навіть вони протягом деякого часу розсмокчуться. Алергічні реакції також з’являються досить рідко, так як біологічна сумісність матеріалів з тканинами організму дуже висока, ризик відторгнення мінімальний.

За безпеку мезонітей для особи в більшій мірі відповідає фахівець, який взяв відповідальність за діагностику стану шкіри, виключення протипоказань, проведення операційних маніпуляцій. Важливо зробити правильний вибір, кому можна буде довірити своє майбутнє омолодження обличчя.

Ціна в Москві і Росії

Ціна мезонітей для підтяжки обличчя визначається в залежності від їх кількості, в середньому по Москві ціна однієї варіюється від 800-1200. Можуть бути відмінності від типу ниток, наприклад спіральні, лінійні. По регіонах прайс трохи менше, підтримати шкіру можна в районі 600-900 за одну нитку. З урахуванням, що для усунення зморшок може знадобитися різна кількість ниток, то і висновок остаточної ціни тредліфтінга за комплекс послуг вираховується індивідуально.

Мезоніті для підтяжки обличчя: відгуки та фото резкльтата

Якісно проведена операція тредліфтінга дає хороші результати, що відбивається в багатьох позитивних відгуках про мезонітях для підтяжки обличчя. Ефект з кожним тижнем може поліпшуватися, все це проходить у відносно короткі терміни, особливо, якщо порівнювати результати від кремів, народних рецептів проти зморшок.

Фахівці в області професійної косметології висловлюються більшою мірою також позитивно про мезонітях і ось деякі коментарі:

Ігор Ознобін, хірург приватної клініки

Принцип підтяжки контурів особи і нормальної структури шкіри цілком адекватний і безпечний. У нашій клініці цей варіант рекомендований пацієнтам, яким ще рано замислюватися про пластик, але вже настав час подбати про свою зовнішність. Побічних практично немає, ціна в порівнянні з деякими іншими сучасними косметичними маніпуляціями, цілком прийнятна.

Ірина Свєтлова, фахівець косметичного кабінету

Я не противник хірургічних втручань заради краси, але, якщо вже робити, то надовго, майже назавжди. Наскільки я знаю, ефект таких мезонітей близько 3-х років, так краще відразу, щось кардинальне застосувати, а до цього користуватися більш щадними способами.

Приймаючи рішення про спосіб омолодження, краще ознайомитися відразу з рядом відгуків, так як кожен фахівець має свою думку про підтяжки і не завжди воно абсолютно незалежне. Зробити правильний вибір допоможе особиста обізнаність про принцип застосування мезонітей, інформативність про можливі результати, плюси, мінуси. Важливо і звернення в дійсно професійна інституція, де дбають про якість послуг, що надаються, а також в пріоритеті здоров’я і безпеку пацієнта, суміщені з хорошим результатом. Вартість також є важливою, але тільки на неї орієнтуватися не потрібно.

Ссылка на основную публикацию