Мезоніті для підтяжки обличчя: що це або омолодження без побічних ефектів

Напевно, не знайдеться жінки середнього віку, яка не хотіла б виглядати набагато молодше і свіже свого паспортного віку. Однак далеко не всі готові лягти під ніж пластичного хірурга, побоюючись можливих ускладнень. Відмінним компромісом послужать мезоніті, що дозволяють омолодити обличчя і при цьому мають мінімум побічних ефектів.

Мезоніті — що це?

Так в сучасній косметології з’явилися нитки з полідіоксанона

Процедура тредліфтінга є вживлення в глибокі шари шкіри спеціальних ниток, завдяки чому відбувається візуальна підтяжка обличчя.

Подібна методика була розроблена ще в середині минулого століття, коли в якості каркаса використовували нитки з таких благородних металів як платина і золото, які не вступали у взаємодію з тканинами. Однак подібне втручання мало цілий ряд ускладнень і протипоказань, і були зафіксовані випадки, коли підшкірний каркас із золотого дроту проступав крізь шкіру.

З розвитком технологій було вирішено замінити металевий дріт, яка зберігається на обличчі протягом усього життя, на спеціальні нитки, здатні підтягувати шкіру і з часом розсмоктуватися.

Так в сучасній косметології з’явилися нитки з полідіоксанона, які останні кілька десятків років успішно використовувалися в хірургії при накладенні розсмоктуючих швів на внутрішні оперовані органи.

Однак одних спеціальних ниток для процедури омолодження недостатньо — їх необхідно дуже акуратно і не травматично ввести в шари дерми. Для цього використовують дуже тонкі гнучкі голки, виготовлені зі сталі найвищої якості.

Нитка прикріплюють до голки і вводять на потрібну глибину і в потрібному напрямку, після чого голку прибирають, залишаючи нитку під шкірою. Завдяки особливостям волокон полідіоксанона відбувається підтяжка шкіри і фіксація в новому для неї положенні.

Все мезоніті покриті тонким шаром полігликолевою кислоти, завдяки чому навколо нитки починають утворюватися нові колагенові і еластинових клітини. Через деякий час подібним чином з’являється своєрідний каркас з живої тканини, зберігає свою форму і після зникнення ниток. Процес цей досить тривалий і займає не менше півроку, а сам ефект від процедури зберігається протягом декількох років.

Тривалість тредліфтінга становить не більше години, в залежності від площі оброблюваних ділянок. Процедура практично безболісна і не вимагає наркозу, проте за бажанням клієнта можна застосувати місцеву анестезію. Єдиний неприємний по відчуттям момент — витягування голок.

Мезоніті при вмілому застосуванні здатні творити справжні чудеса з особою: не тільки підтягти обвислий овал і усунути зморшки, але навіть змоделювати певні ділянки, замінивши тим самим роботу пластичного хірурга.

Особливості проведення процедури

Завдяки великій гнучкості голки є можливість з легкістю огинати певні ділянки

Щоб отримати потрібний ефект, дуже важливо, щоб процедуру тредліфтінга виконував лікар, який має великий досвід в даному напрямку. Брак навичок в роботі з нитками і, особливо, з найтоншої голкою може привести до серйозних наслідків.

Омолодження обличчя за допомогою мезонітей проходить в кілька етапів:

 • Ретельне очищення особи. Спочатку шкіру очищають звичайною водою, потім протирають розчином спирту етилового, і на завершення — хлоргексидином. Завдяки подвійний очищення та обробці антисептиком можна попередити розвиток ускладнень і занесення інфекції.
 • Аплікаційна анестезія. На шкіру наносять гель, до складу якого входить лідокаїн, а зверху накривають поліетиленовою плівкою і витримують близько 20 хвилин. Подібне знеболювання робить процедуру для клієнта абсолютно безболісною і комфортною. У разі необхідності радять прийняти седативний засіб.
 • Накладення ниток. Залежно від косметичної проблеми, ступеня її вираженості і особливих побажань клієнта, лікар вибирає певний тип нитки (голчасті, спіральні, лінійні), і вводить її за допомогою голки по необхідної траєкторії. Завдяки великій гнучкості голки є можливість з легкістю огинати певні ділянки, які не слід зачіпати, і натягувати нитку уздовж так званих ліній Лангера.
 • Видалення голок. Після того, як всі нитки були введені під шкіру на потрібних ділянках, необхідно витягти голки і протерти шкіру антисептиком.

Основні прийоми тредліфтінга

3D-моделювання — найбільш складний спосіб накладення ниток

Залежно від того, який повинен бути отриманий результат, лікар застосовує такі техніки накладення мезонітей:

 1. Армування — спосіб накладання ниток перпендикулярно один одному, в результаті чого виходить сітка. Завдяки такій техніці вдається добре утримувати відносно великі ділянки шкіри. Використовується при в’ялою і обвислій шкірі, для усунення зморшок.
 2. Ліфтинг — щоб підтягнути певну ділянку, нитки накладають зверху вниз, підтягуючи і закріплюючи його до тканин, що розташовані вище. Застосовується для зменшення глибини носогубних складок і інших схожих косметичних проблем.
 3. 3D-моделювання — найбільш складний спосіб накладення ниток, завдяки якому досягається не тільки зміцнює і підтягує ефекти, але також зміна контурів особи і тіла.

Серед даних методик складно вибрати найбільш результативну, до того ж часто використовують в тій чи іншій мірі всі способи накладення мезонітей. Завдяки такому підходу можна отримати відмінний омолоджуючий ефект, який триватиме максимально довго.

В яких випадках будуть потрібні мезоніті

Застосування мезонітей буде корисно при прояві видимих ??вікових змін, однак в якості профілактики старіння вони не використовуються.

Для проведення процедури є певні показники:

 • Опущення тканин під дією сили земного тяжіння (гравітаційний птоз). Подібна проблема характерна практично для всього обличчя і тіла, і виникає внаслідок втрати колишньої пружності тканин, які не здатні чинити опір силі гравітації. Саме з цієї причини з’являються настільки ненависні носогубні складки, обвислі «бульдогів» щічки, невеликі складки і заломи на шиї і в зоні декольте, обвисання грудей і інші неприємності. У подібному випадку використовують методику ліфтингу при імплантації мезонітей.
 • Зморшки різного ступеня глибини, що знаходяться в області чола, між бровами. Подібний косметичний дефект виникає в результаті втрати епідермісом своїх еластичних властивостей, що призводить до появи заломів. Не тільки розгладити шкіру, але і істотно омолодити особа можна за допомогою тредліфтінга.
 • Млявість і в’ялість шкіри на обличчі та інших ділянках тіла — з’являється через зниження тургору і еластичності тканин. Справитися з проблемою можна за допомогою армування мезонітямі. Найбільш тривалий і помітний ефект буде при поєднанні тредліфтінга і інших омолоджуючих косметичних процедур.

Переваги 3D-моделювання

Дана методика омолодження цілий ряд переваг, серед яких виділяють найбільш важливі:

 • Повна безпека при відсутності оперативного втручання. В ході процедури епідерміс практично не травмується, виключаючи ймовірність появи шрамів і рубців, в місцях проколів голкою шкіра відновлюється дуже швидко. При цьому повністю зберігається мікроциркуляція крові.
 • Тривалість процедури і реабілітації максимально коротка. Тредліфтінг триває від 20 до 60 хвилин, після чого можна практично відразу йти додому.
 • Анестезія тільки поверхнева, завдяки чому знижується ризик появи набряків.
 • Стимуляція самостійного вироблення нових колагенових волокон.
 • Ризик появи алергічний реакції мінімальний.

Протипоказання до проведення процедури

Не дивлячись на всю безпеку даної процедури, все ж є певні протипоказання до її застосування. Оскільки тредліфтінг балансує на межі пластичної хірургії, під абсолютною забороною знаходяться:

 • Алергічні та аутоімунні захворювання у важкій формі. Передбачити, як поведеться організм з такою недугою при імплантації ниток просто неможливо.
 • Проблеми зі згортанням крові. Сюди можна віднести і як звичайний період менструацій, так і вроджені порушення. Будь-які ін’єкції в цьому випадку можуть стати причиною утворення великих гематом, що самим негативним чином позначиться на кінцевому результаті.
 • Індивідуальна схильність до утворення рубців. У цьому випадку на місці проколів можуть утворитися келоїдні рубці, що призведе до дуже серйозних наслідків.
 • Гострі інфекційні та онкологічні захворювання, а також ураження шкірних покривів (грибкової, бактеріальної або вірусної форми).
 • Вагітність і годування груддю. Гормональний дисбаланс, який спостерігає в цей період жінок, може самим непередбачуваним чином вплинути на кінцевий результат процедури.

Крім прямих протипоказань, існують ще й відносні, список яких набагато великий. Лікар зможе винести остаточний вердикт з приводу можливості проведення процедури тільки після ретельного огляду та отримання достовірних відповідей щодо здоров’я.

У разі, якщо протипоказання не були враховані клієнтом, замість помолоділого особи можна отримати дуже жалюгідний результат.

Можливі проблеми

Оскільки мезоніті відрізняються біологічної сумісністю з організмом людини, їх вживлення не призводить до розвитку ускладнень. Може лише на деякий час виникнути легкий дискомфорт, короткочасне поколювання або оніміння.

Неприємні, а іноді і загрожують здоров’ю наслідки можливі лише в разі некомпетентності лікаря, що виконує процедуру. Невміння або мінімальний досвід у володінні специфічної голкою для мезонітей, використання неякісних матеріалів, найменше невірний рух може привести до дуже серйозних ускладнень.

До них відносять:

 • Вузлики під шкірою. З’являються в разі нерівного розподілу нитки під шкірою, в результаті чого з’являються ущільнення, які зовні виглядають як досить великі жировики. Така «шишка» зникне тільки після повного розсмоктування нитки.
 • Поява складок. Спеціаліст повинен знати, в якому точному напрямку потрібно вводити голку, в іншому випадку може з’явитися натягнутість шкіри, збирання складок. Іноді такі дефекти залишаються і після розсмоктування мезонітей.
 • Відсутність очікуваного ефекту. Як правило, помітний результат від проведення тредліфтінга спостерігається у жінок у віці 35-40 років. При більш глибоких вікових змінах він безсилий. Про це повинен чесно попередити лікар ще під час консультації.
 • Інфекційне зараження. Може з’явитися, якщо не були використані антисептичні засоби, що є прямим порушенням гігієнічних норм.

Для проведення такої делікатної процедури ні в якому разі не варто довіряти своє обличчя і своє здоров’я лікарям, у яких немає досвіду, або він незначний для проведення тредліфтінга!

Відео: Правда про мезоніті, одкровення фахівця

Ссылка на основную публикацию