Кульки для прання пуховиків, верхнього одягу та інших речей

Застосування сторонніх предметів спільно з пральним порошком або миючим засобом дозволяє значно збільшити ефективність прання. Особливо це актуально для прання виробів і об’ємної верхнього одягу, де використання великої кількості миючих складів вкрай небажано.

Кульки для прання виробів в пральній машині дозволяють частково вирішити цю проблему — вони не тільки ефективно і дбайливо усувають заселеність з одягу в проблемних місцях, але сприяють більш рівномірному розподілу наповнювача під час інтенсивного прання вироби.

Навіщо потрібні кульки?

Кульки мул ПВХ з шипами різної величини — найбільш ефективні предмети для прання виробів

Кульки, що використовуються при пранні — це предмети круглої або циліндричної форми, які закладаються в барабан пральної машини разом з брудною білизною.

Використання кульок дозволяє підвищити ефективність прання і віджиму, покращує і збільшує здатність виведення складних забруднень, знижує кількість застосовуваного мийного засобу і уповільнює процес утворення катишків.

При пранні пуховиків або виробів з дрібнофракційних або гранульованим наповнювачем кульки дозволяють частково усунути проблему, коли наповнювач збивається в щільні грудки і вузли.

Принцип роботи будь-яких кульок, м’ячиків або інших предметів, які закладаються в барабан машинки, досить простий — кулька вільно переміщається між одягу, надаючи на неї механічний вплив.

Так як автоматичне очищення має високу інтенсивність навіть на малій кількості оборотів і щадному режимі виходить, що дуже легкий предмет здатний надавати велике впливу / тиск на одяг.

Прання одягу з м’ячиками практично завжди безпечна і не призводить до втрати якості виробу. Виняток становлять лише речі, вже мають якісь вади: розріз, порваний ділянку, ослабів шов.

У таких випадках вплив кульки може лише посилити проблему. Перед тим, як завантажити річ в барабан уважно оглядайте і перевіряйте її стан. Спочатку потрібно усунути проблему, а лише потім прати виріб в машинці.

Типи кульок для прання

Магнітні сфери добре підходять для прання делікатний речей

При пранні пуховиків або інших речей, які потребують глибоке очищення, можуть бути використані предмети різної форми, різної твердості і перфорації.

До них або до збірному поняттю «кулька для прання» можна віднести наступні предмети:

  • Тенісний м’яч — звичайний м’яч для гри у великий теніс. Можна купити в будь-якому спортивному магазині. Після придбання потрібно замочити в теплій воді на 2-3 години з додавання універсального прального порошку. Не рекомендується купувати занадто дешеві вироби.
  • Кулька з ПВХ з шипами — порожниста або цільна сфера з невеликими шипами розміром 3-7 мм. Чудово підходять для чищення пуховиків і верхнього одягу з пуховою наповнювачем. Запобігають появі грудок пуху, допомагають вивести складні плями і не проводити попередньої чистки манжета, коміра і інших проблемних місць.
  • Магнітний куля — гумовий порожниста куля з отворами, який має магнітний сердечник / каркас. Мають збільшену масу в порівнянні з іншими аналогічними предметами. Переважно використовуються при пранні бавовни, делікатних тканин і шерсті. Добре зарекомендували себе для відновлення пухової наповнювача.
  • Турмалиновая сфера — альтернатива пральних порошків в гранульованої формі. Сфера представляє під собою порожнистий куля з каучуку, всередині якого знаходяться маленькі кульки з турмаліну. Вони нібито збагачують воду мінеральними речовинами, сприяють утворенню лугу і вільних іонів.

Варто відразу обмовитися, що всі м’ячики і кульки для прання, включаючи турмалінові сфери, які не служать замінником миючих засобів. Вони здатні поліпшити проникнення прального порошку в структуру тканини і через постійного впливу на тканину і збільшити його здатність виводити забруднення з волокон.

Турмалінові сфери — це окрема розмова, тому що навіть сам виробник не завжди здатний пояснити, як працює їх ноу-хау. Ми рекомендуємо не використовувати їх як повноцінну заміну порошку, а використовувати тільки для прання дитячих або делікатних речей при дуже слабких забрудненнях.

Скільки потрібно кульок?

Сфери продаються наборами по 2-3 штуки

Кількість кульок необхідне для прання, безпосередньо залежить від розміру і об’єму речі, яку необхідно очистити. Можна враховувати ступінь її забрудненості, попередню обробку складних плям і т.д.

Для того щоб не вдаватися в стомлююче опис, ми склали таблицю, в якій вказали скільки м’ячиків і куль потрібно для прання тієї чи іншої речі.

Тенісний м’яч
Кулька з ПВХ
магнітний кулька
Турмалиновая сфера
Светр, пуловер 1-2 1-2 2-3 2-3
Вітрівка 1-2 2-3 2-3 2-3
Штани, джинси 2-3 3-4 3-4 4-5
пуховик 3-4 6-8 10-12 6-8
Пальто 3-4 6-8 10-12 4-6
Довге пальто 6-8 8-10 10-12 6-8

Купити всі перераховані вище вироби можна в господарських магазинах. Кулі з ПВХ продаються в супермаркетах з фіксованою ціною в комплектах 2-3 штуки. Турмалінові сфери досить дорогі і зустрічаються тільки в спеціалізованих або інтернет-магазинах.

Ссылка на основную публикацию