Коров’яче молоко користь і шкода

Незважаючи на те, що багато часто вважають натуральним засобом для сну, тепле молоко пропонує переваги для здоров’я незалежно від того, коли Ви його п’єте.

У кип’яченого молока немає великого запасу речовин над молоком, що подається прохолодним, однак ви все одно отримаєте відмінні пропозиції за поживними речовинами, таким як високоякісний білок і кальцій, які можуть принести користь вашого загального благополуччя.

І тепле молоко добре поєднується з різними смаками, тому ви можете приготувати смачні «латте» і молочні напої зі здоровими компонентами для отримання додаткових переваг.

Користі для здоров’я від коров’ячого молока

Чи будете ви пити молоко теплим або холодним, ви візьмете калорії, багаті поживними речовинами. Знежирене або нежирне молоко, що не дивно, полягає в меншій кількості калорій на порцію — 83 на чашку або значно менше, ніж 122 калорії в 2% молоці, — це ваш кращий варіант, якщо Ви перебуваєте на дієті з втратою ваги.

Ці калорії походять з суміші здорового білка і вуглеводів, і, якщо ви йдете на знижений вміст жиру, тобто трохи жиру. Кожна чашка теплого молока містить близько 12 грамів натурального цукру, який підживлює м’язи і мозок, плюс 8 грамів загального білка, який включає в себе всі амінокислоти, необхідні для росту клітин і тканин для вашого організму, що росте!

Повний білок особливо важливий для того, щоб залишатися здоровим і міцним (тільки по Милості Аллаха). Він живить ваші м’язові тканини, зміцнює імунну систему вашого організму і навіть допомагає вам робити важливі гормони. Якщо ви вибираєте тепле молоко з невеликою кількістю жиру в ньому — як 2-процентне молоко, з 5 грамами жиру на чашку, ви також отримаєте збільшення енергії!

За різних думок людей з різних причин можна почути думку про те, чи потрібно приймати молоко в гарячому або холодному стані. Деякі люди стверджують, приймаючи гаряче молоко, в той час як є інші, які вибирають споживання холодного.

Так яке з них молоко краще? Ну, входячи у відповідності з дієтологами, ніяка певна температура, як відомо, не дає більше переваг. Бувають часи, коли я п’ю молоко моїх (у бабусі в селі) корів, поки воно тепле, і є моменти, коли я вважаю за краще холодне. Проте, рівень температури, при якому ви споживаєте своє молоко, іноді залежить від обставин та інших причин.

Питне гаряче молоко особливо корисно, якщо у вас непереносимість лактози. Більш високий рівень температури допомагає вашому організму легко його поглинати. Коли ви нагріваєте молоко, лактоза в ньому ламається, що допомагає запобігти неприємним проблеми з травленням, такі як діарея і здуття живота.

Якщо ви відчуваєте відчуття печіння в шлунку, то холодне молоко — хороший спосіб негайного полегшення. На додаток до цього, холодне молоко після їжі також допомагає анулювати надмірне виробництво кислоти і уникати кислотності в шлунку.

Було виявлено, що теплий стакан молока перед сном покращує поганий сон. Молоко допомагає виробляти речовини для, що викликають хімічні речовини, серотонін і мелатонін, які допоможуть вам розслабитися і добре спати.

Всі ми розуміємо, що сильна спека в літній сезон може призвести до зневоднення. Споживання склянки холодного молока може допомогти запобігти цьому. Кращий час, щоб випити холодне молоко, зазвичай рано чи рано вранці.

Запобігайте це, якщо ви боретеся з грипом або застудою!

Отже, як ви можете бачити, незалежно від того, вирішите ви випити своє молоко гарячим або холодним, тому ви будете залежати від себе і обставин. Зрозумійте свій індивідуальний вибір і фактори здоров’я і зробіть вибір відповідним чином.

Гаряче молоко працює до засипання. Це допомагає вам отримати здоровий сон.

У зимовий час ви можете пити гаряче молоко або гарячий чай / кава (в залежності від вас). Проте, молоко набагато здоровіше, ніж чай або кава. У чаю також є безліч медичних властивостей, проте це не буде дуже корисно для вашого серця. Молоко можна споживати у великих кількостях.

Гаряче молоко також корисно при лікуванні інфекції горла!

Холодне молоко більш ефективно в літню пору. Це також корисно після важких вправ в оздоровчому клубі. Ви можете або пити холодне молоко, або холодний молочний коктейль. Холодна кава також допоможе вам, однак, не рекомендується вживати його регулярно. Подумайте, ми часто тренувалися в фітнес-центрі протягом двох годин, а велику склянку холодного молока здавався щастям.

Жоден з них не може бути названий «більш корисним», ніж інший. Обидва мають своє застосування в різний час.

Гарного дня!

Ссылка на основную публикацию