Коротка стрижка

Настрій будь-якої жінки здатне змінюватися буквально кожну хвилину. Іноді хочеться змінити свій образ найрадикальнішим способом. Наприклад, зробити стильну коротку зачіску. А після цього пройтися по магазинах і підібрати собі зовсім новий гардероб. Найпопулярнішими молодіжними зачісками вважаються «Ретро», «Гаврош», каре і стрижка «під хлопчика». Дитячі зачіски не відрізняються технологією. Зачіски для дівчаток і хлопчиків можуть мати трохи різні схеми. Зачіска робиться коротка, якщо у вас об’ємні, кучеряві, густі або тонкі локони. Укладання можуть бути святковими, вечірніми або на весілля, а також до гостей. Дівчата часто слідують моді, тому роблять рвані чубчика, филировку або укладання «під хлопчика».


На перший погляд, нічого страшного в цьому немає. Але, як і до будь-яких змін у своєму житті, до зміни зачіски потрібно поставитися серйозно. Зробити з довгих локонів короткі просто, але от якщо вони вам не сподобатися, внести будь-які зміни ви не зможете. Тому перш ніж ухвалити важливе рішення, зважте всі за і проти.

Оригінальна зачіска «Гаврош»

Зачіска «Гаврош» не має певної технології. Але схеми існують декількох видів. У зачісці «Гаврош» пасма довгими можуть бути спереду і ззаду. Молодіжна укладання «Гаврош» підходить як для дівчинки, так і для хлопчика. Дивлячись в ТВ, можна повторити крок за кроком стрижку своїми руками. Чоловічі стрижки «Гаврош» відрізняються за схемою. «Гаврош» робиться на об’ємні і густе волосся, а також на тонкі. Стрижка «Гаврош» завжди в моді. Її можна зробити на волоссі з довжиною до плечей. Модельні укладання «Гаврош» відмінно виглядають на повних осіб, а також підходять для круглого особи. Перукар може зробити укладку з піднятою верхівкою. «Гаврош» підійде до святкової вечірки і на весілля. Дитячі зачіски можуть мати різну форму і згладжують обсяг повних щік.


Укладання зачіски можна робити своїми руками. Чоловічі укладання цього стилю дуже модні, підходять для повного особи або осіб круглої і овальної форми. Жінка з такою укладанням зверне на себе увагу чоловіків. На ТБ постійно показують чоловічі та дитячі стрижки «Гаврош» на коротке волосся зі змінами. Ці новинки перукар з легкістю втілить в життя.

Ретро-стрижки

Ретро-укладання бувають дитячі, чоловічі та жіночі. Перукар може укласти зачіску ретро і зробити довжину пасом до плечей. Ретро-зачіски дуже модні, і дівчатка роблять їх на весілля або як вечірні. Технологія дитячих ретро-укладок не містить складних елементів. Чоловічі ретро-укладки робляться за однаковою технологією. Жіночі ретро-зачіски робляться однакової довжини як спереду, так і ззаду. Молодіжні укладання ретро-зачіски містять прикраси. Вони відмінно підходять для круглого обличчя і для повних дівчат. Ретро-зачіску можна робити на тонкі локони. Погляди чоловіків будуть звернені до жінки з такою стрижкою. Нові технології, придумані і розроблені перукарями, можуть включати аксесуари. Ретро-укладку можна зробити своїми руками.


Стрижку можна робити своїми руками, головне виконувати покрокові дії з ТВ. Чоловічі стрижки також підходять для круглого особи. Повні чоловіки можуть використовувати цей стиль. Чоловічі та дитячі зачіски в стилі ретро відмінно підійдуть на тематичні вечірні походи. Перукар може зробити будь-яку укладку, навіть останні новинки, які показують по ТБ.

як підбирають

Для того щоб правильно підібрати укладку потрібно врахувати форму обличчя. Всього існує чотири основні форми обличчя:

  • квадратна;
  • кругла;
  • овальна;
  • трикутна.

Виходячи з цього і потрібно підбирати зачіску на коротке волосся. Також слід враховувати стати людини. Не всі модні короткі укладання підходять для повних людей. Чоловічі молодіжні зачіски не відрізняються особливою технологією. Молодіжні зачіски для дівчаток можуть поєднувати кілька стилів, які зараз в моді. Після укладання вони виглядають ефектно. Тонке волосся потребують особливої ??укладанні, яку можна зробити своїми руками, дивлячись на інструкції по ТБ. Дитячі укладання не обов’язково повинні мати ззаду і спереду однакову довжину. Найкраще вкладати локони, які мають довжину до плечей. На весілля відмінно підійде «грецька» зачіска на коротке волосся. Її можна зробити своїми руками. Вона завжди в моді, і оптимальна довжина волосся — до плечей.


Молодіжні вечірні укладки зачіски не займуть багато часу. Для повних дівчат це відмінний варіант. Гарною зачіска буде для круглого особи. Щоб зробити її своїми руками, можна подивитися відео з ТВ. Спереду і ззаду укладання виглядає оригінально. Якщо у вас тонкі локони, то після такої укладки цього ніхто не помітить. Жіночі стрижки на короткі локони з довжиною до плечей перукар зробить швидко і легко. Також локони до плечей зручно укладати самому.

Сервіс підбору стрижок

Основні правила вибору стрижки

Правильно підібрані модні укладання на тонкі локони для повних чоловіків можуть зробити вас значно молодше. Для чоловіків укладку можна зробити спереду і ззаду на вечірні прогулянки. Такі укладання будуть завжди в моді. Варіанти можна подивитися на ТБ. На весілля можна придумати оригінальну зачіску, в якому стилі — можна подивитися на зірок в ТВ. Молодою і красивою дівчині стрижка не додасть кілька років, і додасть чарівність. Найкраще робити зачіски на довжині пасом до плечей. Крім того, за допомогою хорошої стрижки можна приховати недоліки обличчя і фігури. Не варто йти до перукаря, якщо ви не знаєте, яка саме коротка зачіска вам потрібна. Найкраще поекспериментувати з перуками, тоді ви будете точно знати, підійде ця зачіска чи ні.


Для круглого обличчя на весілля можна укласти волосся ззаду і подивитися, чи підійде така коротка зачіска. Недолік повних щік можна приховати подовженими передніми пасмами до плечей. Також можна зробити «Каскад» до плечей. Не всяка коротка зачіска підійде для круглого особи, і не всі недоліки повних людей можна приховати стрижкою.

Зачіска коротка з подовженими передніми пасмами відкриє шию і підкреслить її довжину. На весілля це буде чудовим варіантом. Ззаду оголена шия завжди приверне до себе увагу. Щоб правильно вибрати стрижку потрібно зробити наступні кроки.

В першу чергу потрібно звернути увагу на свою форму обличчя:

  • Для круглого обличчя вам не слід вибирати стрижки на коротке волосся з чубчиком. Якщо ви однозначно вирішили коротко підстригтися, то вибирайте варіанти без чубчика, бажано, щоб зачіска мала обсяг на маківці. Це дозволить зробити особа більш подовженим. Дуже добре виглядає каре на ніжці, що відкриває ззаду шию. Така зачіска підійде на весілля.
  • Гладка зачіска зовсім протипоказана жінкам, у яких особа квадратної форми. Особа Кіри Найтлі є типовим прикладом осіб даного типу. Їй дуже підходить асиметрична чубчик з проріджуванням. Тому дамам з таким обличчям найкраще підбирати стрижку, яка буде пом’якшувати вилиці.
  • Якщо у вас трикутне обличчя, то краще всього вибирати стрижки, які мають густу або косу чубок. Її можна укладати набік. Відмінним варіантом стрижки для власниць цього типу особи буде боб-каре, довжина якого — нижче підборіддя. Для дівчат з трикутною формою обличчя підійде «Каскад» на коротке волосся. Чудовим доповненням такої зачіски буде густа або косий чубчик, яка плавно переходить в стрижку. Однак потрібно враховувати те, що такі зачіски потрібно регулярно укладати — в іншому випадку вони швидко втрачають форму.
  • Для овальних осіб можна сміливо вибирати практично будь-яку стрижку. Ця форма особи вважається ідеальною. Однак і тут є свої нюанси, які необхідно враховувати. У людей з овальною формою обличчя теж можуть бути недоліки зовнішності або навіть вікові зміни. У тому випадку, якщо лоб вузький, не варто робити стрижку на проділ, а попросити зробити чубок. Якщо довгий ніс, то вам протипоказані стрижки, подовжують обличчя.

Які короткі жіночі стрижки сьогодні в моді

На даний момент на піку популярності знаходяться стрижки, в яких присутня асиметрія, хаотичність при укладанні, рвані пасма, фарбування за контрастом і навіть вільне укладання. Так чи інакше, але короткі стрижки як і раніше в моді. Стрижка «під хлопчика» все ще залишається популярною і вважається сексуальною.


Один з варіантів укладання такої стрижки — укладання на косий проділ. Можна зробити її гладкою або скуйовдженою. Є і ще одна перевага таких стрижок: вони дозволяють «прибрати зайвий вік». Взагалі, стрижок для короткого волосся багато. Це можуть бути «Каскад», «Драбинка», каре, боб-каре.

Каре є універсальною стрижкою, яка дозволяє домогтися густоти і обсягу навіть для тонкого волосся. Укласти таку стрижку можна по-різному. Для круглого обличчя це найоптимальніший варіант. Можна зробити довжину передніх пасом до плечей. Можна вибрати каре з подовженням, градуйоване. Дуже популярна овальна форма такої стрижки. Модельна стрижка каре виконується в певній геометричній формі. Вона робить вас серйозніше і суворіше. Крім того, каре є найбільш підходящою стрижкою для прямого волосся і чубчика.

Для тих, хто бажає змінити свій імідж, але зберегти довжину волосся

Зовсім не обов’язково кардинально міняти свій імідж, вибираючи коротку стрижку. Тим більше що такі стрижки не всім жінкам і дівчатам підходять. Особливо не рекомендується робити короткі стрижки власницям квадратної форми обличчя.


Каскадні стрижки на середні і довгі волосся дуже популярні. Укладаються вони просто, але мають витонченість і стиль. Не менш популярна сьогодні ступінчаста стрижка. Особливо вона вдало виходить, якщо волосся кучеряве або хвилясте.

Цікава ще одна ступінчаста стрижка, яка також підійде тим, у кого волосся довге, — «Драбинка» відмінно виглядатиме на густих і навіть на тонких пасмах. Тим, у кого волосся густе, досить просто висушити голову. Якщо волосся тонке, то слід робити завивки.

За модою стежать не тільки жінки, а й чоловіки. Чоловіки за своїм характером консерватори, вони прагнуть до мінімалізму в своєму образі. Крім того, професії, які вважаються чоловічими, зазвичай пов’язані з фізичною працею. Погодьтеся, працювати на будівництві з довгим волоссям незручно. Та й ті, хто працює в офісах, як правило, довгі локони не носять.

Сучасні стилісти пропонують великий вибір чоловічих стрижок

Стрижка «Гітлерюгенд» з’явилася в відповідний період історії. Однак має досить стильний і акуратний вигляд. На скронях залишають короткі пасма, а в тім’яній зоні залишають довге волосся. Якщо укласти чубок набік, то вийде дуже романтичний вигляд. Зачесати назад, можна отримати гламурний і брутальний образ.


Непопулярна сьогодні чоловіча стрижка «Канадка». Вона підійде юному школяреві і дорослому чоловікові. Канадка є універсальною стрижкою і підходить для різних вікових категорій. Нижня частина голови виголюється, а у верхній частині залишаються середні по довжині волосся. Можна вибрати варіант з чубчиком, яка буває середня або коротка.

Класичними стрижками для спортивних чоловіків є бокс і напівбокс. Вони підійдуть для всіх вікових категорій. Мабуть, ці стрижки є одними з найбільш популярних на даний момент.

Для тих чоловіків, які не дуже люблять возитися з укладанням, можна звернути увагу на стрижку «Мілітарі». Виконується вона під машинку. Слід врахувати, що такий стиль виглядає трохи грубуватим і агресивним.

Які стрижки для дітей сьогодні модні

Дитина повинна виглядати завжди красивим. Однак потрібно не тільки привчити малюка дотримуватися гігієнічні вимоги, але і регулярно відвідувати перукаря. Найчастіше першу стрижку робить мама своїми руками. До року дітей регулярно стрижуть, але після трьох років виникає необхідність регулярно відвідувати перукаря.


Одним з найважливіших вимог до стрижки є те, що вона повинна бути простою і зручною у догляді. Для хлопчика можна вибрати максимально просту стрижку. Проте сьогодні варіантів хлоп’ячих зачісок дуже багато. Практично невмирущою класикою вважається «Їжачок». Волосся при цьому виходять короткими, що не плутаються і не лізуть в очі. Можна зробити «Шапочку».

Зачіски для дівчаток теж є різноманітними. Зовсім не обов’язково плести хвостики і кіски. Можна зробити дівчинці красиву, зручну і стильну стрижку. Оскільки у маленьких дівчаток волосся досить тонкі, то можна підібрати гарне каре або боб. З кучерявими волоссям проводити експерименти не варто.

Можна вибрати стрижку в стилі «унісекс». Вона може бути виконана в спортивному, романтичному або авангардному стилі. Якщо дівчинці не подобаються бантики і косички, то можна зробити їй боб або каре. Такі зачіски сьогодні мають багато варіантів. Великою перевагою є те, що в укладанні вони досить прості. Красиво на прямому волоссі буде виглядати каре на ніжці.

Ссылка на основную публикацию