Коротка стрижка на жорстке волосся

Жорсткі волосся особливі, у них є свої переваги і недоліки. До плюсів відноситься їх густота і легкість виконання укладки. Недоліком є ??неможливість тривалого збереження форми. Високі варіанти зачісок бажано не виконувати, оскільки тривалий час вона триматися не будуть. Для таких локонів є зручні короткі стрижки. Виконувати процедуру необхідно у професіонала, так як з таким волоссям можуть виникати складнощі в роботі.

вибір стрижки

Вибрати стрижку для жорсткого волосся нескладно. Треба лише знайти професійного майстра, який врахує їх щільність, густоту і сам образ. Повним жінкам високого зросту не бажано вибирати коротку зачіску, оскільки в образу не буде гармонії. Для них ідеальні природні локони або кучері. Укладання здатна приховати недоліки зовнішності. А власницям мініатюрних форм прекрасно підійде зачіска «під хлопчика». З високим зростом не потрібно вибирати укладання з випрямленням. Особа буває в формі овалу, трикутника, кола, квадрата. Ідеальним вважається овальне обличчя, а для інших потрібна корекція.


Не варто виконувати короткі стрижки з тривалої укладанням. Локони НЕ будуть лежати так, як треба, тим більше що зачіска швидко втратить зовнішній вигляд. Бажано вибрати стрижку, при якій лише потрібно помити голову і просушити. Необхідно враховувати періодичність фарбування і теплового впливу на пасма. Від таких процедур локони знаходять жорсткість і сухість. Для усунення цих явищ можна використовувати натуральні маски. За допомогою перукаря можна підібрати косметику з поживним і зволожуючу дію.

види стрижок

Для жорстких волосся вибираються наступні короткі стрижки.

  • Шарами. Найзручніший спосіб, який легко виконує будь-який перукар. Пасма необхідно підстригати довільно, тут немає чітких правил виконання. Укладання виконується за допомогою фена і гребінця. За допомогою шарів і створюється необхідний обсяг. При бажанні можна створити пряму або довгу чубок.
  • «Каскад». Подобою попереднього методу вважається стрижка «Каскад», яка може виконуватися на різні волосся. Всі її риси плавні. Укладання прекрасно підходить для прямих локонів. Якщо вони природні і хвилясті, то буде ще краще. Для завивки прямих пасом бажано використовувати середні по параметрам бігуді і мус. Може бути присутнім чубчик, але тільки з боків.

Для жорстких волосся не потрібно вибирати такі короткі стрижки, як класичне «Каре» і будь-які варіанти «Боба», оскільки вони характеризуються чіткістю лінії і постійністю укладання. Через деякий час зачіска розпускається, і вид буде неохайним.


Не варто використовувати під час виконання роботи бритву, бажано використовувати гарячі ножиці. В кінці процедури вони «запаяти» кінчики, завдяки чому не буде перетину і втрата вологи. Якщо зачіска пасмами, то краще виконати мелірування або колорування.

особливості укладання

З жорстким волоссям доведеться працювати по-особливому. Щоб зробити все правильно, краще орієнтуватися на поради професіоналів.

  • Необхідно використовувати живильні засоби, наприклад, шампуні і бальзами. Догляд повинен бути комплексним, тому потрібно використовувати маски з зволожуючу дію. Завдяки їм локони стають м’якими і слухняними.
  • Для виконання зачісок використовуються фени, овальні щітки, пінки, силіконові сироватки, масло. Перш ніж мити голову, потрібно обробити рослинним або реп’яхову олію. Продукт сприяє пом’якшенню.
  • Для виконання романтичних локонів потрібно використовувати бігуді на зволожені локони. Поки вони будуть висихати, необхідно укласти чубок. Утворені кучері обробляються пінкою з сильною фіксацією. Зачіска знайде обсяг.
  • З довгим волоссям і підстриженими шарами краще вибрати природний образ. Необхідно акуратно укласти локони стайлингом або мусом. Для отримання плавних ліній виконується «розшарування» локонів, щоб зачіска стала об’ємною. Проділ можна виконати прямим або косим. З особою витягнутого типу відмінно поєднується пряма округла чубчик. З її допомогою вийде згладити незграбності. Для укладання бажано вибрати круглу щітку. Необхідно враховувати, що довгі локони складно укладати, особливо якщо вони мають жорстку структуру. Краще вибирати короткі зачіски. Для фіксації використовуються звичайні засоби (лаки, муси, спреї). Відновлення та пом’якшення структури краще виконувати ефективними лікарськими засобами.

Ссылка на основную публикацию