Коротка чоловіча стрижка без чубчика

Всім відомо, що чоловічі зачіски робляться дуже легко і просто на відміну від жіночих. Багато перукарі вважають за краще проводити експерименти над жіночими волоссям, ніж чоловічими. Для чоловіків залишається всього лише обмежене число варіантів для зміни власного іміджу. Однак варто зазначити, що модна тенденція з часом змінюється. Тому в цьому сезоні кращі стилісти з усього світу пропонують стильні і короткі чоловічі зачіски.


Незважаючи на те що чоловіки не люблять красуватися перед дзеркалом, вони все одно стежать за модними тенденціями. Щоб бути в курсі останніх подій, пропонуємо уважно прочитати статтю, де будуть описуватися новомодні короткі чоловічі зачіски. Насправді більшість чоловіків віддає перевагу класиці в своєму стилі. Відповідно, будь-яка коротка зачіска зробить чоловіка більш елегантним.

Існують чоловіки, як виняток, які ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом. Вони щодня укладають свої стрижки, щоб виглядати ефектно, стильно і привабливо. Однак багато хто воліє відвідувати перукарню всього лише один раз на місяць. Середньостатистичні чоловіки завжди вибирають строгість в стилі і вважають за краще носити короткі стрижки.

Вибір короткої чоловічої стрижки

Чоловіча коротка зачіска — це незмінна класика. Багато перукарі стверджують, що будь-яка коротка стрижка на основі консервативної класики може виглядати дуже мужньо і в той же час креативно. Всі чоловічі зачіски діляться по певній довжині волосся. Більшість чоловіків вважають за краще стригти спортивні стрижки, які по-іншому називаються «під машинку». Такого роду чоловіча зачіска не вимагає певного догляду за волоссям.

Щоб зачарувати прекрасних жінок і щодня виглядати на всі сто відсотків, пропонуємо ретельно розглянути деякі цікаві варіанти, які пропонують відомі професійні стилісти. При виборі певної стрижки слід врахувати поради перукарів. Так як основне завдання покладається на форму обличчя, відповідно, потрібно правильно підібрати зачіску, щоб підкреслити свої достоїнства.

  • Володарі квадратного особи в основному володіють широкими вилицями і незграбним підборіддям. Отже, для таких типажів характерна зачіска з коротко підстриженим боками. Однак певна частина волосся на маківці повинна залишатися довше.
  • Чоловіки з овальним обличчям можуть дозволити собі різноманітні чоловічі зачіски. В цьому випадку можна самостійно підібрати будь-яку вподобану стрижку, так як всі новомодні зачіски будуть мати гарний вигляд.
  • Круглолиці чоловіки повинні відмовити від занадто коротких зачісок. У такому варіанті, краще залишити довге волосся на маківці. Таким чином, особа можна витягнути візуально. Подібний вид наближається більше до ідеалу.
  • Володарі трикутного особи повинні підібрати собі зачіски з подовженою чубчиком. Відповідно, волосся необхідно укласти на бічну частину.


У цій статті будуть розглянуті модні чоловічі зачіски без чубчика. Тому щоб виглядати мужньо і стильно пропонуємо зачіски «Мілітарі», «Томбо», «Напівбокс», «Їжачок» та інші. В Інтернеті можна знайти безліч фотографій із зображеннями знаменитих голлівудських акторів. Багато з них з гідністю носять короткі чоловічі зачіски, які роблять їх більш сильними, елегантними і, звичайно ж, симпатичними.

«Томбо»

Найпопулярнішою і поширеною зачіскою цього сезону є «Томбо». Варто відзначити, що довжина волосся підбирається не більше 7 сантиметрів. У подібній зачісці не присутні суворі контури і шаблони. Тому перед тим, як зважитися на подібну стрижку, для початку потрібно проконсультуватися з перукарем. Так як у даній зачіски існують свої певні інтерпретації.


При виконанні роботи додається асиметрія або застосовується оригінальна техніка для отримання більшої позитивної динаміки зачіски. Деякі чоловіки вважають за краще носити ультракороткі чубчика, які, в свою чергу, виглядають чудово. Не менш популярна зачіска з вісімдесятих років, яка по-іншому називається «німець». В цьому випадку можна виголити вистрижені скроні. Більш консервативні хлопці люблять робити недбалу укладку без чубчика. Виглядає досить стильно і мужньо.

«Мілітарі»

Для брутальних і впевнених у собі чоловіків підійде зачіска, яка називається «Мілітарі». Особливо чоловіки, що володіють спортивним і міцною статурою, віддають перевагу саме цю стрижку без чубчика. Таким чином можна підкреслити мужність рис обличчя. Варто зазначити, що ця стрижка не підійде романтичним і тендітним хлопцям. При виконанні роботи перукарі стрижуть волосся по рівномірної довжині. Ця зачіска відрізняється своєю унікальністю і в той же час практичністю.


Варто відзначити, що з такою зачіскою обов’язкове гармонія зі своїм стилем. Правильно підібраний одяг підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас більш стильним. Укласти свою стрижку можна за допомогою різних мусів і гелів для волосся як сильної, так і середньої фіксації.

«Напівбокс»

Чоловічу класичну зачіску перукарі стрижуть за допомогою спеціальної машинки. Відповідно, частина волосся з бічних сторін повинна залишатися не довше 3 міліметрів. Для верхньої частини волосся, довжина досягає до 50 міліметрів. Подібні стрижки роблять чоловіки різних вікових категорій. Під час створення напівбоксу перехід між рівнем волосся повинен бути виключно чітким.

Чоловіки, що працюють в офісі, можуть з гідністю носити подібну зачіску. Для укладання волосся можна зачесати назад або на бічну сторону. Волелюбні хлопці можуть наїжачити своє волосся (якщо дозволяє робочий дрес-код). Цей варіант підходить для вечірніх зустрічей з друзями або походу в ресторан з коханою жінкою.

Спортивні стрижки

Багато спортсменів люблять виділятися з натовпу. Тому вони вважають за краще стригти більш спортивні чоловічі зачіски, які кидаються в очі. Варто відзначити, що спортивна стрижка дуже схожа з «Мілітарі». Деякі перукарі по-іншому називають її «Канадкою», або «Їжачком». Стильний «Їжачок» підійде майже всім хлопцям і чоловікам в зрілому віці. Подібна зачіска практично виглядає ідеально на будь-якому волоссі.


Для того щоб створити спортивний і стильний образ, перукарі стрижуть потиличну зону. Варто відзначити, що на лобі волосся залишаються трохи довше. Їх довжина становить приблизно вісім сантиметрів. «Їжачок», або «канадка», можна швидко укласти в домашніх умовах. Для цього можна розчесати волосся і зробити бічний прилад в ретро-стилі або недбалими рухами розтріпати частина волосся на маківці. При створенні цієї зачіски необхідно зробити філірування. З бічних сторін волосся стрижуться набагато коротше. В цьому випадку, пасмам надається різне спрямування.

«Їжачок»

Чоловіки з жорсткими особами можуть дозволити собі зачіску «Їжачок». Володарі більш м’якого волосся повинні обзавестися мусом, щоб зберегти форму стрижки на певний термін. Зона чубчика переноситься на задню сторону і досягає приблизно 90 міліметрів. Варто відзначити, що в даному випадку чубчик набуває вигляду валика. Щоб повністю зафіксувати «Їжачок», знадобиться лак середньої фіксації. Подібна стрижка виглядає дійсно ефектно на волоссі з кучерявим і густими пасмами.

модельна стрижка

Подібна стрижка створюється лише з урахуванням всіх особливостей зовнішнього вигляду певного чоловіка. Основа цієї стрижки — коротке волосся. Однак досвідчений перукар сам вибирає візерунки на потилиці. Для створення рваною стрижки, стилісти стрижуть волосся за допомогою бритви. Розрахунок іде для отримання рваних кінців на кінчиках пасом. Жінки подібну техніку стрижки називають «драбинка».

Тепер ви можете вибрати будь-які новомодні короткі стрижки, які користуються популярністю в цьому сезоні майже у всіх країнах. Не варто забувати, що виглядати стильно і ефектно — це завжди модно.

Ссылка на основную публикацию