Корисні трави для серця і судин

Серце є основним органом серцево-судинної системи. Рука об руку з судинами, вона постійно працює, перекачуючи кров і забезпечуючи кисень всім клітинам і тканинам тіла.

Крім кисню, він приносить всі поживні речовини для кожної клітини організму — вітаміни, мінерали, ферменти, цукру для енергії, білки для ремонту клітин і різні інші важливі речовини. Кров також підзвітна для вилучення відходів з клітин.

Якщо кров застоюється належним чином — регулярно і сильно через всі тканини — відходи розробляються. Болі можуть мати місце в м’язах і інших частинах тіла.

Ми відчуваємо себе спустошеними, пригніченими, смутними. Якщо кров не передає належний вантаж всім клітинам і видаляє відходи, що видаляються через кишечник, сечу і піт, процес старіння прискорюється в 10 разів і більше.

Серце, безсумнівно, є важливою частиною медичного обслуговування, оскільки його головна задача — переміщати кров через тканини кожну хвилину кожного дня без будь-яких свят і відпочинку для «гарної поведінки».

Для всього, що воно пропонує, я вважаю, що ви погодитеся, що у серця повинно бути певне ставлення. Те, що він хоче, це висококаліевая, високим вмістом клітковини і низькокалорійна дієта, що концентрується на свіжих овочах, цілісних зернах і фруктах.

Стимулятори, які містять кофеїн, такі як напої содової, кава, чай і шоколад, також змушують серце працювати набагато складніше, ніж зазвичай.

Серце дійсно підходить для будь-якого типу тренування, особливо якщо воно не перебільшено. Основною перевагою є певний тип аеробного тренування, що виконується принаймні півгодини три-чотири рази на тиждень.

Увімкніть час для розслаблення в повсякденну рутину, час, коли серце може зменшуватися і відпочивати. Повний освіжаючий нічний сон також має вирішальне значення, оскільки цей час, коли серце може виконувати значний ремонт-відновлення, очищати відходи і готуватися до неспокійного дня.

Є численні трави, які, як відомо, забезпечують істотну захист серця. Деякі трави можуть заспокоювати і управляти серцем і збільшувати потік крові і поживні речовини до самої серцевому м’язі, посилюючи її здатність виконувати свою роботу (тільки по Милості Аллаха).

Ось список деяких з важливих переваг, які рутинне використання трав може мати на серце:

  • Збільшення кровопостачання серцевого м’яза
  • Зниження артеріального тиску
  • Стабілізує серцевий ритм
  • Попередження утворення емболій
  • Поліпшення тонусу судин
  • Зниження рівня холестерину і тригліцеридів
  • З антиоксидантний вплив

Цикорій і серце

Цикорій (Cichorium intybus) — це висока квітуча рослина з чудовою лавандою, синіми кольорами і декількома фантастичними перевагами для здоров’я. Коріння цикорію, листя і квіти мають видатні медичні властивості, але корінь є найпотужнішим з усіх з деякими чудовими перевагами в травній системі.

Заварений екстракт коренів цикорію використовується як природне лікування запорів, проблеми з кишковими паразитами, розлад шлунка і проблеми з печінкою.

На додаток до цього корінь використовується як альтернатива кави з моменту його порівнянного смаку. Його злегка заспокійливу дію ідеально підходить для стимулювання розслаблення, в той час як його зміст інуліну, як кажуть, має пробиотическими результатами і підвищує здоров’я травної системи.

Корінь цикорію володіє антибактеріальними і антигельмінтними властивостями в додаток до кількох інших лікарських засобів. Його результати в області здоров’я є результатом спеціального поєднання поживних речовин та інших елементів, зокрема, кальцію, заліза, магнію, калію, фосфору, солі, цинку, вітамінів С і вітамінів В, проте також інуліну і сесквітерпенових лактонов.

Має помірну седативну дію. Вважається, що корінь корінного цикорію протидіє оновлюючим результатами кави і надає м’яку седативну дію, яке може допомогти знизити частоту серцевих скорочень, додавши до хорошого серцево-судинному здоров’ю.

Мабуть, екстракти цикорію діють як хінідин, антиаритмічний препарат, який рекомендує рослинний екстракт, також може працювати для управління або, можливо, для лікування серцево-судинних проблем, таких як аритмія, тахікардія або фібриляція.

Жалить кропива і серце

Це трав’яниста квітуча рослина можна розглядати як незручність для численних, коли вони чистять в порівнянні з його гострими, що жалить листям. Однак протягом багатьох років люди навколо земної кулі використовували листя кропиви для лікування широкого спектру станів здоров’я.

Листя і стебла у деяких підвидів мають довгі жалкі волосся, які при дотику вводять безліч хімічних речовин, що складаються з гістаміну, мурашиної кислоти, серотоніну і ацетилхоліну. Це викликає подразнюючу, незручне відчуття в шкірі, тому деякі з інших типових імен для кропиви кропиви — це опік бур’янів і спалювання кропиви.

Проте, як тільки ви закип’ятіть ці стебла і листя або витягнете ефективні масла, отруйні речовини нейтралізуються, і можна користуватися реальними перевагами рослини.

Деякі культури навіть роблять кропив’яний суп або включають його в сир-виробництво, щоб додати деякі здорові стимули до їх прийомам їжі. Жалячі листя кропиви найчастіше заварюються в вигляді чаю, який вловлює багато з найважливіших переваг для здоров’я. Однак рослина також може застосовуватися місцево через масляний екстракт.

Проте, обов’язково об’єднайте це натуральне масло з маслами-носіями, так як воно може бути неймовірно потужним. У міру того, як все більше досліджень проводиться по кропивниці, вона в кінцевому підсумку стає ще більш популярною, оскільки різноманітний діапазон її перевірених медичних впливів є, щонайменше, чудовим.

Сердечне вплив на здоров’я: тільки має сенс, що ця фантастична лікарська терапія також матиме можливість позитивно впливати на серце. Дослідження фактично показали, що регулярне використання кропиви чаю може допомогти знизити систолічний артеріальний тиск і усунути стрес і стрес на серцево-судинній системі.

Хвороби серця і глід

Глід вже давно вважається травою вибору для зміцнення і захисту серцево-судинної системи, особливо серця. В кінці 1800-х років європейські лікарі почали перевіряти його з наукової точки зору на серцеві захворювання і інші серцево-судинні розлади, і з тих пір його послужний список фактично поступово виріс.

Сьогодні багато лабораторні випробування і ряд наукових досліджень підтверджують його використання, показуючи, що листя, квіти і фрукти глоду включають хімічні речовини, які збільшують циркуляцію крові в серцевому м’язі, а також надають позитивний вплив на інші елементи серцево-судинного здоров’я.

Глід ефективно використовувався для стенокардії, функціональної хвороби серця, аритмії, ранніх симптомів недостатності кровообігу і як тонізуючий засіб для регулювання потоку.

В Європі препарати для глоду часто рекомендуються медичними фахівцями для підтримки ефекту наперстянки (наперстянка в великих кількостях небезпечний отрута) і виступають в якості заміни, коли наперстянка не може бути перенесена або її побічні ефекти необхідно уникати.

У сучасній європейській медицині препарати глоду широко використовуються для хронічних або легких випадків серцевих захворювань. Вони є першими і первинними превентивними засобами для зменшення подразнення початкового серцево-судинного ушкодження.

Глід безпечний для довготривалого використання, і для досягнення результатів йому необхідно взяти під контроль цілий період в декілька місяців.

Переваги часнику для серця

Часник має дійсно пристойну історію використання в якості лікарської рослини. Це краще в США і вважається 2-м дуже популярним натуральним ліками, які продаються в Німеччині, де він використовується в основному для артеріосклерозу і високого кров’яного тиску.

Вчені змагаються в тому, що сірковмісні сполуки (тобто алліін) в часнику несуть відповідальність за його лікувальні переваги. Клінічні дослідження продемонстрували здатність інгібування холестерину часнику і пригнічення агрегації тромбоцитів.

В одному клінічному дослідженні брали участь сорок пацієнтів, які приймали щоденну дозу 900 мг сухого часникового порошку. Через чотири місяці спостерігалося значне зниження кількості тригліцеридів у порівнянні з групою плацебо.

Було показано, що часник також робить понижуючий зниження кров’яного тиску, особливо у пацієнтів з гіпертонічною хворобою. В есе Німецької комісії ескізи часнику перераховані як «… зниження ліпідів, пригнічення агрегації тромбоцитів, подовження кровотечі та час згортання крові, поліпшення фібринолітичноїактивності».

Переваги пустирника для серця

Собача — широко відомий седативний і нервовий, який виключно корисний для системи кровообігу, про що свідчить його латинська назва Leonurus cardiaca.

Як серцевий тонік, пустирник використовується для серцебиття, помірної серцевої аномалії, гіпертонії і для зміцнення серця.

Доктор Рудольф Вайс з Німеччини виклав в «Трав’яний медицині»: «Мої іспити показали, що, безсумнівно, існує медичне дію, в основному, для практичних серцевих скарг». Для досягнення максимальних результатів траву слід розглядати багато місяців (Weiss, 1988). Собача може бути взятий у вигляді водного екстракту, використовуючи 2 чайні ложки в 1 склянку води і випиваючи 1 чашку вранці і вночі.

В якості основної причини смертності серед багатьох розвинених країн світу серцева хвороба як і раніше залишається серйозною проблемою. Чому б вам не додати здорові серцеві добавки до вашого щоденного режиму?

Проконсультуйтеся з вашим медичним працівником або іншим сертифікованим фахівцем з охорони здоров’я перед використанням будь-якого продукту, який пройшов через цей сайт.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию