Коричневі виділення після Постинора: що це значить, скільки йтимуть, вагітність чи це?

Коричневі виділення після Постинора — це норма чи патологія? Наявність таких Белей — досить часте явище. Після прийому препарату наступають порушення в роботі організму, тому одним з ознак можуть бути відділення крові коричневого кольору.

1 Опис препарату

Постинор — це гормональний препарат екстреної контрацепції. Приймати його можна в будь-який день менструального циклу, коли виник ризик появи небажаної вагітності. Препарат містить високу кількість левоноргестрелу, який є похідним прогестерону. Надає на статеву функцію деякі дії. наприклад:

 • гальмує формування яйцеклітини;
 • сприяє витончення слизової оболонки порожнини матки, для того щоб знизити до мінімуму ймовірність прикріплення до стінок плодового яйця;
 • перешкоджає попаданню сперматозоїдів в матку.

Застосовувати гормон потрібно не пізніше 72 годин з моменту незахищеного статевого акту. Ефективність однакова як на етапі дозрівання яйцеклітини, так і в день її виходу або і в момент овуляції.

Засіб штучно викликає менструальної кровотечі і відторгнення ендометрія.

2 Чому починаються кривава секреція?

Так як Постинор включає ударну дозу гормону, то в організмі відбуваються різкі і серйозні зміни. В цьому і полягає дієвість засобу.

Штучно створений гормональний збій перешкоджає вагітності. Зазвичай проявляється коричневими виділеннями на 5-6 день після прийому препарату. Цей процес вказує на те, що ліки подіяло і наглої вагітності можна не побоюватися. Стандартна реакція статевої сфери триває 3-5 днів.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Що являють собою післяпологові виділення і скільки вони йдуть
 • Причини появи білих рясних густих виділень перед менструацією
 • Чому виникають коричневі виділення на 8 тижні вагітності?
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Можуть з’явитися кров’янисті виділення, схожі на місячні. Постинор створює в організмі ситуацію, яка присутня під час критичних днів. Друга фаза циклу знаходиться під керівництвом гестагенів. Левоноргестрел один з них і присутній в таблетках екстреної контрацепції. Якраз цей гормон викликає передчасне відшарування слизової матки.

Зміни в оргазмі різкі і раптові, тому кровотеча може супроводжуватися деякими іншими проявами. Це може бути млявість, запаморочення, грудей можуть наливатися і хворіти, може виникнути сильна ниючий і тягнучий біль внизу живота.

Близько 10% жінок, які застосували на собі цей контрацептив, можуть спостерігати слизовий секрет з домішкою крові. Він може виділятися кілька днів поспіль, до того ж можуть приєднатися такі симптоми, як слабкість, запаморочення. Вони не дуже приємні, але не несуть небезпеки для життя. Це може бути побічною реакцією після прийому гормону.

3 Коричневі виділення

Тривалість виділень коричневого кольору може бути близько двох тижнів. При більш протяжних і рясних кровотечах жінці необхідна медична допомога. Слід звернутися до лікаря в таких ситуаціях:

 1. Рясна кровотеча, при якому заміна прокладки проводиться частіше 1 разу на 3 години.
 2. Кровотеча триває довше покладеного терміну.
 3. У разі якщо кров яскраво-червоного кольору. У нормі виділення повинні бути коричневого забарвлення.
 4. Коли можуть бути присутніми сильні болі.
 5. Коли відзначаються інші додаткові симптоми, які обмежують рухи жінки, примушують її знаходитись в лежачому положенні.

Через деякий час після прийому гормону необхідно здати тест на вагітність, яка може настати і після екстреного переривання. Якщо підтвердиться зачаття, то консультація лікаря необхідна в будь-якому випадку.

Якщо після прийому таблеток коричневі виділення замінюють нормальні місячні і тривають більше двох тижнів, то також слід звернутися до фахівця. Відходження крові може супроводжуватися згустками, тривати більше місяця. Після цього препарату організм жінки знаходиться в стресовому стані. Тому огляд і діагностику повинен провести професіонал, займатися самолікуванням нерозумно і небезпечно для власного здоров’я.

Коричневі виділення можуть з’являтися в разі неправильного застосування препарату, передозування.

Правильне використання: спочатку приймається перша таблетка, друга — тільки через 12 годин. Прийом таблеток здійснювати лише відповідно до інструкції. Застосовувати такий засіб контрацепції дозволено не раніше 16-річного віку, не більше 1 разу на 3 місяці.

Ссылка на основную публикацию