Корекція зморшок: як швидко і ефективно позбутися від зморшок сучасними способами

Втомилися ховати недоліки, дефекти зовнішності під товстим шаром тональних засобів і декоративної косметики? Хочете швидко, ефективно позбутися від зморшок і інших вікових проблем шкіри обличчя? Прагніть знайти кращу сучасну методику відновлення епідермісу серед усіх існуючих? Ми розповімо вам про основні популярних омолоджуючих процедурах в цій статті.

Плюси і мінуси найпопулярніших методик

Сучасна естетична медицина пропонує величезний вибір процедур для омолодження шкіри обличчя, тому не підготовленому в цьому відношенні людині дуже важко розібратися в їх особливостях, можливості, переваги, недоліки, оскільки по цілком зрозумілих причин фахівці будуть всіляко їх розхвалювати і радити випробувати на собі.

Для того щоб вам було легше зорієнтуватися, підібрати для себе кращу, ідеально відповідну методику омолодження, ми зробили вибірку найпопулярніших процедур з описом їх основних плюсів і мінусів.

Якщо у вас є яке-небудь хронічне захворювання, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості проходження обраної процедури!

мезотерапія

Мезотерапія — має на увазі введення підшкірних ін’єкцій з гіалуроновою кислотою або цілим комплексом речовин, дія яких спрямована на відновлення пружності, еластичності шкіри, вирівнювання рельєфу і усунення зморшок. Вони виконуються на глибину від 1,6 до 6 міліметрів вглиб епідермісу в певні проблемні зони або точкові ділянки обличчя, які потребують корекції. Така методика забезпечує доставку всіх необхідних і цінних для зрілої шкіри речовин в дерму, куди не можуть проникати звичайні засоби по щоденному догляду. Для отримання стійких і тривалих ефектів потрібно виконати не менше 10 сеансів.

Плюсами методики вважають: помітні позитивні зміни шкіри, з’являються після 1 процедури, застосування родинних епідермісу речовин, швидке усунення мімічних зморшок і складок навколо очей.

Як мінусів називають: порівняно високу вартість, тривалість процедури, велика кількість необхідних ін’єкцій, хворобливість, наявність отечностей і припухлостей на обличчі після сеансу.

Ліпофіллінг

Ліпофіллінг — маніпуляція, заснована на введенні під шкіру в її проблемних місцях очищених жирових клітин самого пацієнта з метою формування нового контуру, овалу обличчя, заповнення зморшок і складок, коригування рельєфу епідермісу. Жирові клітини вилучаються з області стегон, живота, потім поміщаються в медичну центрифугу для відділення жирової маси від домішок (крові, лімфи і так далі), після чого вводяться за допомогою шприца в зони, що мають явні вікові зміни. Маніпуляція проводиться з використанням місцевої анестезії. Приблизно через півроку кількість введених жирових клітин істотно зменшиться, тому можливе повторне проходження процедури. Після сеансу буде спостерігатися сильна набряклість, яка буде посилюватися ще 2 — 3 доби. Приблизно на 8 добу набряклість повністю піде, а отримані результати збережуться протягом тривалого часового проміжку.

Методика протипоказана при цукровому діабеті, вагітності, лактації, а також не рекомендується особам, які мають порушення процесу кровообігу, оскільки впроваджені жирові клітини, як правило, при таких патологіях гинуть, і очікуваного ефекту не відбувається. Пацієнт, відразу після маніпуляції може йти додому, але відвідування громадських місць і офісу буде проблематичним, так як протягом мінімум тижні будуть зберігатися набряки, гематоми.

До плюсів методики відносять: безпеку, нешкідливість вводяться речовин, виключення їх відторгнення організмом, швидкість і тривалість результатів по омолодженню особи і усунення глибоких зморшок.

Серед недоліків називають: тривалий реабілітаційний період, наявність цілого ряду протипоказань, серед яких гіпертонія і загострення хронічних захворювань.

Філлери або гелеві ін’єкції

Філлери або гелеві ін’єкції характеризуються виконанням підшкірного введення препаратів зі структурою у вигляді гелю тривалого періоду впливу (близько 2 років). Такі речовини відрізняються довго не розсмоктується основою, за рахунок чого здатні заповнювати глибокі зморшки, складки і зберігати створений обсяг протягом тривалого періоду. Крім того, вони активізують синтез власних колагенових і еластинових структур епідермісом, допомагаючи омолоджувати шкіру на клітинному рівні. Важливо враховувати, що такі препарати можуть мігрувати, тобто зміщуватися з однієї області особи в іншу, а також стати причиною виникнення ущільнень. Сеанс триває близько півгодини, процедура одноразова. З метою виключення перерахованих побічних ефектів слід вибирати тільки перевірені клініки з відмінною репутацією.

Плюсами маніпуляції є: швидке отримання бажаних результатів, одноразове проходження процедури.

Істотним мінусом вважають можливість відторгнення хімічних компонентів гелю епідермісом.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія заснована на здійсненні ін’єкцій в м’язові структури особи з використанням очищеного і ослабленого нейротоксин ботуліна А, який став діючою речовиною препарату під назвою Ботокс. Всі побоювання з приводу можливості викликати захворювання ботулізмом марні, так як застосовуються дози є мікроскопічними. Препарат вводиться вглиб мімічних м’язів, постійне скорочення яких призводить до утворення зморшок і складок. Під його дією м’язові структури повністю розслабляються, а вікові зміни шкіри зникають. Процедура проводиться з використанням місцевих анестетиків. Активність введеного ботулотоксину досягає свого піку на 7 — 14 день після введення в м’язи, а отримані результати зберігаються протягом півроку. З метою отримання тривалого ефекту косметологи рекомендують проводити 3 сеансу в рік, після яких зникає звичка хмуритися, жмуритися, що дозволяє запобігти утворенню нових зморшок.

Плюсами методики вважають високу ефективність, тривалий ефект після 1 сеансу, а також можливість назавжди позбутися від звички проявляти активну міміку обличчя.

Як недоліки називають: можливість появи побічних ефектів у вигляді асиметрії особи, зміна його вираження, не відразу настає ефект.

Відео: Корекція зморшок технікою Бланшінга

Правильного вам вибору!

Ссылка на основную публикацию