Корекція овалу обличчя: сучасні ефективні методики без наслідків

Чи помічаєте зміни в овалі і контурах особи, які нагадують про що йдуть молоді роки? Хочете дізнатися інформацію про сучасні методики корекції такого дефекту, а також їх ефективності, щоб вибрати для себе прийнятну процедуру, не пов’язану з небезпечними наслідками для здоров’я? Ми розповімо цікаву, перевірену інформацію з цієї актуальної для кожного читача темі.

Для чого проводяться такі процедури

Безліч пацієнтів відлякує висока вартість подібної процедури

Після 35 років в організмі кожної людини починаються процеси, що характеризуються втратою епідермісом пружності, а також еластичності, що в свою чергу викликає явище гравітаційного птозу (вікового відвисання тканин шкіри). Він проявляється втратою чіткості кордонів нижньої щелепи і підборіддя.

Процедури корекції овалу обличчя з кожним днем ??стають більш популярними, затребуваними, оскільки кожна сучасна жінка бажає виглядати молодий і привабливою в будь-якому віці.

безопераційні методики

До послуг пластичних хірургів вдається невелика кількість жінок. Це пов’язано з наявністю протипоказань, страхами перед можливими ускладненнями, побічними ефектами, або невдачами в ході проведення операції. Безліч пацієнтів відлякує висока вартість подібної процедури.

Найпопулярнішими методиками є: всі види пілінгу, ін’єкційні методики, мезоліфтінг, плазмоліфтінг.

  1. Процедури хімічного і фізичного вигляду пілінгів здійснюються хімічними препаратами, ефективно видаляють ороговілі поверхневі шари епідермісу для прискорення кровообігу, клітинної регенерації, синтезу еластинових і колагенових структур, вироблення гіалуронової кислоти, що сприяють підвищенню пружності шкіри і її підтягування. Слабо виражений і помірний птоз потребує поверхневому або серединному пілінгу з використанням саліцилової, молочної, фруктової кислоти, ретиноидов. Глибокий тип пілінгу виконується із застосуванням різного виду шліфування. Він вважається досить травматичним і застосовується, як правило, після 60 річного віку.
  2. До ін’єкційним методикам корекції відносять мезоліфтінг, а також плазмоліфтінг. Мета мезоліфтінг полягає у відновленні пружності епідермісу, за рахунок чого підвищується тонус шкіри, відбувається підтягування овалу і контурів особи. Ця процедура має на увазі використання гіалуронової кислоти або спеціальних коктейлів на її основі з вітамінами і мікроелементами. Повний курс складається з 7 сеансів, що проводяться 1 раз на тиждень. Застосування гіалуронової кислоти значно підвищує харчування і ступінь зволоженості шкіри, стимулює функції фібробластів, які активізують вироблення колагенових і еластинових білків. Крім того, використовують так звані філери, в складі яких також присутній гіалуронка. Вони заповнюють зморшки / порожнечі зсередини і вирівнюють поверхню епідермісу.

Плазмоліфтінг або процедура PRP-терапії передбачає введення під шкіру збагаченої плазми крові самого пацієнта. Її дія заснована на зміцненні щільності шкірної тканини, її імунітету, стимулювання синтезу колагену і еластину, а також в активізації клітинного оновлення і як наслідок усунення явища птозу. Ефективність такої методики триває протягом 8 — 12 місяців, однак вимагає високої кваліфікації персоналу і дотримання умов абсолютної стерильності.

Радикальні процедури корекції

У старшому віці безопераційні способи підтяжки обличчя будуть малоефективними і тимчасовими, тому вдаються до таких радикальних методиками, як контурна пластика, Стек гілок вид ліфтингу, всілякі апаратні методики.

  1. Проведення контурної пластики застосовується саме для виправлення втраченого овалу обличчя, підтяжки його контурів і являє собою цілеспрямоване введення вглиб шкіри філерів, що заповнюють обсяг, підтягують тканини на проблемних ділянках. Ефективність такої процедури значно збільшується при її поєднанні з ботулінотерапіей.
  2. Стек гілок ліфтинг передбачає введення під шкіру в певних напрямках спеціальних косметичних ниток, службовців підтримує шкіру каркасом, що фіксуються в необхідному місці і напрямку. Він виконується хірургом і вимагає використання анестезуючих препаратів. Процедура досить ефективна, її результат залишається позитивним протягом декількох років поспіль. Для проведення процедури застосовують нитки, виконані з різних матеріалів — золота, біосумісного поліпропілену, полімолочной кислоти. Вони забезпечують підтримку шкірної структури навіть при істотному провисанні тканин. Використання мезонітей дозволяє добитися не тільки ліфтинг-ефекту, але і мезотерапевтіческіе дії на шар епідермісу. Ці нитки вважаються найміцнішими, тонкими, відрізняються повною біосовметімостью з шкірною тканиною. Вони не викликають алергічних, а також інших реакцій відторгнення і під дією тканинних ферментів повністю розсмоктуються протягом декількох місяців. Отримані результати підтримуються протягом мінімум 3 років.
  3. Апаратні методики підтяжки овалу обличчя вважаються високоефективними процедурами омолодження. До них відносять мікрострумову терапію і радіочастотний вид ліфтингу, засновані на застосуванні струмів певних частот і потужності. Процедура проходить з використанням додаткових біопрепаратів з антиоксидантами, що активізують процеси регенерації і механізми клітинного синтезу. Радіочастотні хвилі включають роботу фібробласти, що займаються виробництвом основних будівельних білкових структур епідермісу. Отримані результати зберігаються протягом декількох місяців, а при поєднанні з мезо- і біоревіталізація ефективність методики не знижується протягом 2 років.

Існує ще один спосіб безпечної та доступної корекції, який можна виконувати самостійно — спеціальний бандаж для особи, що одягається на ніч. Він являє собою маску, зроблену з 3 шарів, фіксуючу шкіру за допомогою застібок і липучок, за рахунок чого м’які тканини піднімаються і підтягуються.

Відео: Корекція овалу обличчя

Корекція скул. Корекція підборіддя. Корекція овалу обличчя. Це набір методик з арсеналу пластичної хірурги і косметології, за допомогою яких можна збільшити або зменшити вилиці, змінити їх розмір і форму, сформувати привабливий контур.

Правильного вам вибору!

Ссылка на основную публикацию