Корекція Носослізний борозни філлерамі: види, особливості зони, хід процедури

Сучасна індустрія краси пропонує жінкам численні процедури, що дозволяють продовжити молодість, надати обличчю підтягнутий зовнішній вигляд.

Крім апаратних методик, існують спеціальні наповнювачі — філери, які є прекрасною альтернативою радикальних методів корекції вікових змін шкіри.

Філлери забезпечують рясне заповнення зморшок, сприяють їх розгладженню, забезпечують тривалий косметичний ефект.

На сьогоднішній день корекція Носослізний борозни філлерамі — популярна процедура у жінок різного віку, що обумовлено високою ефективністю навіть при виражених вікових змінах.

Особливості анатомічної зони

Нососльозова борозна знаходиться на обличчі трохи нижче кісткової лінії нижнього орбітального простору. Довжина лінії варіюється від 1 до 1,5 см, напрямок якої обрамляемо підочноямкову область від зовнішнього до внутрішнього краю ока.

Виділяють два основних типи борозни, які характеризуються продовженням лінії:

 • нососкуловая (продовження до щечно-виличної зоні):
 • пальпебромалярная (інакше подглазничная, як продовження до зовнішнього краю ока).

Формування на шкірі обличчя такий борозни пояснюється анатомічною будовою і наявністю щільної перегородки (септи).

Перегородка фіксується в області верхнього краю кістки, з’єднується з круговою м’язової структурою периорбитальной зони. Саме тому відбувається менший зсув тканин верхньої третини особи, ніж в середній його частині.

Якщо в молодості нососльозова борозна непомітна, завдяки достатньої еластичності тканин і активним гідратаціонной процесам, то в зрілому віці септальних зв’язки втрачають свою пружність, сприяють обвисання і випинання через зміни натягу при м’язових скороченнях.

Виражена слізна борозна виявляється у вигляді синюватих мішків під очима, просвічування судин в зоні очей, обличчя набуває змучений вигляд, міміка схожа на вираз хворого і вічно сумного людини.

До основних причин формування дефекту відносять:

 • птоз м’яких тканин через вікових змін:
 • зміна кісткових лицьових структур (згладжування або розрідження поверхні);
 • дистрофічні зміни в підшкірній жировій клітковині;
 • ендокринологічні захворювання;
 • хронічні хвороби внутрішніх органів і систем;
 • шкідливі звички (захоплення алкоголем, тютюнопаління);
 • перевищення нормальних показників маси тіла;
 • порушення режиму неспання і відпочинку.

Важливим фактором у формуванні Носослізний борозни є спадковість. Якщо у близьких родичів є подібний дефект, то у їхніх дітей є велика ймовірність з віком мати аналогічну косметичну проблему.

Варто врахувати, що при наявності провокуючих чинників в першу чергу потрібно усувати саме їх.

Протипоказання

Ін’єкційні процедури для додання молодості шкірі обличчя походять не всім пацієнтам. Перед проведенням косметологічної маніпуляції важливо пройти медичне обстеження і оцінити всі можливі ризики.

Проведенню процедури можуть перешкоджати:

 • захворювання крові (наприклад, порушення згортання здатності);
 • аутоімунні патології;
 • захворювання інфекційної природи;
 • герпетичний вірус;
 • дерматологічні захворювання в стадії загострення;
 • запалення і дефекти шкіри в зоні ін’єкції;
 • раніше введені силіконові філери;
 • період вагітності і лактації;
 • ранній вік (менше 18 років).

Деякі протипоказання можуть носити транзиторний характер, що дозволяє зробити контурну пластику відразу після одужання.

Оцінку загального стану пацієнта дає лікар на підставі клінічного анамнезу, вираженості дефекту, бажаних результатів.

Характеристика і види

За допомогою філерів можна усунути як дрібні, так і великі зморшки, рельєф шкіри навіть в самих чутливих місцях.

Косметичні ін’єкційні препарати класифікуються за механізмом впливу, за складом, за тривалістю результату. Косметологи виділяють три великі групи філерів:

 • синтетичні (основа — силікон багаторівневої очищення);
 • колагенові (основу складають тканини тварин або синтезований людський колаген — інакше, гіалуронові);
 • аутологічні філери (основа — власні тканини пацієнта).

Якщо перша група використовується вкрай рідко через високу токсичність і ймовірності відторгнення, а також офіційно заборонена в багатьох країнах, то колагенові і аутологічні філери досить безпечні для підшкірного введення.

Аутологічні філери відносяться до найдорожчих через складність технологічного процесу. Заповнювачі зморшок на основі гіалуронової кислоти — найпоширеніші філери в усьому світі.

Серед основних популярних філерів особливо виділяють:

 1. Ювідерм 18. Мінімальний вміст гиалурона підійде для косметичної корекції мікроморщінок навколо рота, очей і області чола. Ін’єкція проводиться в поверхневі шари дерми.
 2. Ювідерм 24. Відрізняється більш щільною консистенцією, завдяки чому створюється естетичний ефект шкіри навколо губ, носо-губних складок і зони чола. Ідеально підходить для створення чіткого контуру губ. Вводиться в поверхневий і середній дермальниє шари.
 3. Ювідерм 30. Консистенція препарату максимально щільна, що забезпечує стійкий і виражений ефект при розгладженні носогубних зморшок, заповненні обсягу скул, верхньої або нижньої губи. Корекція губ Ювідерм 30 підійде жінкам зрілого віку.
 4. Surgiderm (Суджідерм) 18. Заповнювач зморшок використовується в верхніх шарах шкіри, підходить для заповнення зморшок малої вираженості і глибини.
 5. Surgiderm 30. Філер використовується для заповнення глибоких комбінованих зморшок, а введення препарату здійснюється в самі глибинні дермальниє шари. Широко відомий в контурній пластиці для відновлення овалу обличчя, при вираженому недоліку м’яких тканин (наприклад, в області щік).
 6. Surgiderm 24 xp. Наповнювач відрізняється особливою в’язкістю. Склад ідеально підійде для корекції Носослізний борозни, зморшок на лобі, в міжбрівних дугах, носогубні складки. Підходить для створення контуру губ.
 7. Surgiderm 30 xp. Висока в’язкість для роботи зі складними зморшками і вираженим рельєфом шкіри. Тривалість від філлера досягає 1,5 років. Філлери нетваринного походження для контурної пластики. Усуває як глибокі складки, так і Носослізний борозну.

  Препарат має три основних групи і виду, які справляються з різними косметичними дефектами. Заповнювачі зморшок створені за технологією SMART. Склад має в’язку структуру, довгі клітинні ланцюга. Підходить для усунення зовнішніх дефектів обличчя і тіла. 

  Один з найбільш тривалих за дією філерів (до 1 року). Відноситься до групи гіалуронових наповнювачів, ідеально коригує Носослізний борозну, носогубні і міжбровні складки.

 8. Ivoire (Івор). Препарат для ін’єкційного введення 5 покоління з гіалуроновою кислотою з Кореї. Справляється з віковими змінами на обличчі будь виразності.

  Виробник випускає три види філерів для вирішення індивідуальних естетичних завдань. Французькі філери краси використовуються досить давно.

  Основу наповнювача становить гіалуронова кислота, анестезуючу речовину (лідокаїн) і антиоксидант (точніше, манітол).

Кожен тип має певний склад, в’язкість і тривалість ефекту після введення. У деяких випадках лікар підбирає комбінацію з декількох філерів, що визначається типом вирішуваних завдань, індивідуальними особливостями особи або тіла пацієнта.

хід процедури

Контурна пластика виконується в умовах спеціалізованого кабінету. Сама процедура займає не більше години. При незначному естетичному впливі хід маніпуляції займе близько 30 хвилин. Якщо певний вид філерів не містить анестезуючих компонентів, тоді застосовують легку знеболюючу емульсію.

Ін’єкція вводиться найтоншої голкою в проблемні ділянки шкіри. Ефект досягається практично моментально. Зморшки розгладжуються, з’являється необхідний обсяг.

Оцінка остаточного результату визначається через тиждень після косметологічної процедури. Виділяють наступні техніки ін’єкцій філлерамі:

 • за типом «віяла»;
 • локальне введення;
 • введення через канюлі;
 • лінійно-ретроградний введення.

Щодо безпечним є саме останній метод корекції та введення за допомогою канюлею. Після маніпуляцій можлива легка гіперемія шкіри (почервоніння), набряклість в області локального введення препарату, еритема.

Всі ці ефекти носять транзиторний характер, і при дотриманні технології процесу проходять вже на наступну добу. Тривалість дії філерів становить близько року.

Після припинення дії препарат остаточно розпадається до залишкових нейтральних молекул (вода + вуглекислий газ). Філлери поєднані з іншими процедурами, наприклад, проведення хімічного пілінгу, ін’єкції Ботокса.

У відео дивіться процес корекції Носослізний борозни філлерамі.

істотні переваги

Введення філерів краси сприятливою впливає на різні дермальниє шари, що відбивається на поверхні шкіри. Ідуть зморшки, створюється контур обличчя, повертається молодий і квітучий вигляд.

Серед основних переваг можна виділити:

 • негайний результат з наростанням ефективності;
 • мала кількість протипоказань;
 • відсутність спеціальної підготовки до введення;
 • поєднання з багатьма процедурами;
 • збереження трофіки тканин, їх харчування;
 • час процедури — близько 30 хвилин;
 • відсутність розрізів, хірургічних маніпуляцій.

Відсутність серйозних ускладнень, тривалого реабілітаційного періоду, висока ефективність процедури і вартість є важливими перевагами у визначенні методу корекції вікових змін.

Мінуси і недоліки

Серед нечисленних мінусів особливо відзначають нетривалий результат. Так, вже через 6-12 місяців процедура вимагає повторного втручання.

Деякі філери на основі силікону можуть мігрувати по всьому тілу, формувати ущільнення, в області введення нерідко виникають запальні вогнища.

Силіконові філери залишаються в організмі довічно, чи не розпадаючись і не виводячись метаболічними механізмами.

Корекція Носослізний борозни може спричинити набряк і почервоніння під очима з-за ніжної шкіри навколо очей. Іноді в момент процедури можливо перетискання судинних сплетінь і тимчасовий збій в кровообігу.

Буде потрібно курс масажу і апаратних методик для нормалізації процесів кровообігу. Перед процедурами лікаря необхідно оцінити стан шкіри пацієнта, підібрати щадні препарати для певної лицьовій зони.

відновлювальний період

Контурна пластика не вимагає специфічних відновлювальних заходів. Зазвичай відновлення шкіри займає близько 3 тижнів.

Тривалість реабілітації залежить від типу шкіри, товщини дерми і від віку пацієнта.

Лікарі наполягають на проведенні таких заходів:

 • антигістамінні препарати (наприклад, Зіртек, Супрастин);
 • холодні аплікації або компреси (кілька разів на добу):
 • місцеві препарати проти гематом;
 • виключення фізичних навантажень;
 • утримання від саун, гарячих лазень, купання в теплих водах.

Місця введення препарату необхідно щодня обробляти антисептиком, а при виході на вулицю важливо наносити на шкіру захисні масла або креми.

При збереженні набряклості, гематом, хворобливості, а також при приєднанні висипу, загальне погіршення самопочуття необхідно звернутися до лікаря.

Зазвичай ускладнення сьогодні — велика рідкість для професійних лікарів.

ймовірні ускладнення

Практично після кожного введення ін’єкції з філлерамі виникають набряклість і почервоніння в місці введення. Такі явища закономірні і проходять через 3 дня.

Серйозні побічні реакції виникають у незначної кількості пацієнтів. До таких відносять:

 • інфікування в місці проколу;
 • некротичні зміни в м’яких тканинах;
 • емболія;
 • рубцювання і фіброз.

Зазвичай все ускладнення виникають з вини лікаря. При занадто глибокому введенні ін’єкції, при порушенні техніки методу, а також при неправильному визначенні дозування виникають серйозні зміни в структурах дерми.

ефективність

Перші результати помітні вже після введення філлера. Максимальний результат відзначається після зниження набряклості і почервоніння вже через 14 днів.

Все повністю залежить від індивідуальних особливостей організму і від типу шкіри пацієнта. Остаточний результат проявляється через 4 тижні після введення філерів.

Якщо ефект недостатній, то лікар може доколоть препарат і заповнити недоліки. Після процедури обличчя знаходить молодий і квітучий вигляд, зникає втома, розгладжуються зморшки.

Завдяки філерам можна вирішувати проблеми навіть виражених вікових змін шкіри обличчя (глибокі заломи, зморшки, гусячі лапки).

вартість

Розгладження Носослізний борозни обійдеться в 9-15 тисяч рублів. Ціна формується з виду філлера, кількості ін’єкцій, типом клініки і кваліфікації лікаря, а також від анестетика.

У багатьох випадках процедура вимагає декількох етапів (зазвичай 2 етапи). При необхідності проведення допоміжних процедур по догляду за шкірою обличчя вартість може зрости в рази.

Як правильно проводиться процедура, докладно розповідається у відеоматеріалі.

Відгуки

Контурна ін’єкційна пластика сьогодні є унікальною методикою омолодження шкіри обличчя навіть при виражених вікових змінах.

Перевага пацієнтів обумовлено відсутністю хірургічного втручання, тривалої реабілітації, відсутністю серйозних ускладнень.

Якщо у вас був досвід введення омолоджуючих філерів, можете поділитися своїми враженнями, плюсами і мінусами від процедур у формі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию