Корегуюча білизна для живота і талії: види, ступеня корекції

З давніх-давен жінки знаходили різні способи, щоб надати своїй фігурі хвилюючі вигини і зробити її більш привабливою. Раніше пані тягнули талію за допомогою жорстких корсетів. Сьогодні для досягнення цих цілей виготовляються різні види коригуючого білизни.

Для чого потрібно коригуючий білизна

Бувають ситуації, коли попереду намічається урочисте і важлива подія, а скинути кілограми і привести тіло в форму до нього не представляється можливим. В цьому випадку можна закликати на допомогу коригуючий білизна. Його можна одягати під самі облягаючі наряди. Білизна підтягне все складочки, зробить фігуру прекрасною і залишиться непомітним.

Коригуючий білизна може стати в нагоді не тільки огрядним жінкам, а й жінкам з нормальною фігурою. Воно візуально прибере кілька кілограмів, підкреслить лінію талії і затягне опуклий животик. Така білизна має бути в гардеробі жінок будь-якої комплекції.

Тягне і моделює коригуючий білизна

Коригуючий білизна може бути двох видів.

  1. Тягне.
  2. Моделює.

Стягуючі моделі покликані прибрати зайві складки, скорегувати обсяг і надати фігурі пропорційні форми. Це всілякі трусики з високим верхом, пояси, шорти, комбінації, корсети, боді і грації.

Ці вироби виготовляють зі спеціального матеріалу, який особливим чином переплетений еластичними нитками. Вони рівномірно розподіляють і добре утримують жирові складки, розгладжуючи проблемні місця.

Моделює білизна додає об’єм там, де його мало. Це можуть бути бюстгальтери, що збільшують розмір грудей. Бувають і трусики для додання додаткового обсягу сідниць.

Ступеня корекції коригуючого білизни

Слабка ступінь корекції

Слабка або легка затяжка злегка згладжує невеликі опуклості, трохи підтягує живіт. Таку дію мають щільні колготки. Цей ступінь корекції підходить жінкам, у яких є незначні претензії до окремих частин свого тіла.

Середній ступінь корекції

Середній ступінь корекції призначена для досить жорсткої корекції проблемних місць. Коригуючий білизна із середнім ступенем утяжки поєднує в собі різну щільність матеріалу. Воно дозволяє помітно поліпшити рельєф постаті і прибрати непотрібні складки.

Сильна ступінь корекції

Сильна ступінь утяжки потрібна жінкам з проблемною фігурою. Така білизна має сильну коригуючих ефектом за рахунок вставлених кісточок і пластин. Воно дуже жорстке, щільне і не дуже зручне. У перший час носити його дозволяється недовго, не більш як 2 годин на день. Потім час шкарпетки можна поступово збільшувати. Але надмірно тривала носка може привести до порушень кровообігу в організмі, про це говорять фахівці та виробники.

Види коригуючого білизни

Для корекції живота і талії існують такі види білизни, що тягне.

коригувальні трусики

Їх основний характерна ознака — це завищена лінія талії. За бажанням це можуть бути стрінги або звичайні сліпи. З їх допомогою добре ховається випирає животик. Така білизна рекомендовано жінкам після пологів, літнім жінкам і всім тим, у кого при струнку фігуру потрібна корекція обвислого живота.

стягуючі панталони

Теж добре коректують область талії і живота, захоплюючи при цьому ще й сідниці з стегнами в залежності від довжини. Живіт підтягується, талія стає більш стрункою, ховається целюліт, лінія стегон виглядає витонченіше.

Боді

Виготовляється у вигляді комбінезона із застібками між ніг. Низ може бути у вигляді трусиків або штанів. Приховує живіт, робить талію тонше, підтягує груди і сідниці, вирівнює поставу. Може бути з глибокими вирізами для красивого декольте. Буває з довгими рукавами для корекції масивних передпліч.

коригувальні грації

Виконується у вигляді пояса шириною від грудей до стегон, може бути з бретельками. Напівграція — це пояс з шириною до талії. Добре тягнуть талію, допомагають придбати гарну поставу.

корсет

Це теж широкий пояс для утяжки області живота і талії. Але у нього є шнурівка, за допомогою якої можна регулювати бажаний обсяг. Якщо шнурівка знаходиться ззаду, то для її затягування потрібна стороння допомога.

Груди в корсетах може бути відкрита, а може бути з красивим мереживним ліфом, який піднімає бюст. Може бути у вигляді спеціального корсетного пояса.

стягуючі спідниці

Такі високі спідниці допоможуть візуально зменшити талію, приберуть випирає животик, виправлять лінію стегон.

Як правильно вибрати коригуючий білизна для живота і талії

При виборі білизни, що тягне дуже важливо підібрати відповідний розмір. Думка, що білизна меншого, ніж потрібно, розміру, затягне більше і краще, абсолютно не вірно. Воно буде упиватися в шкіру і може завдати шкоди організму. Недоліки фігури при цьому не сховаються, а будуть видні ще більше. Маленьке білизна дуже скоро розтягнеться, втратить форму і своє призначення.

Найкращим вважається безшовне коригуючий білизна. Воно не виділяється під одягом, його можна буде одягнути під будь-який наряд.

Добре, коли всередині білизни, що тягне є вставки з натуральних матеріалів. Це дозволить шкірі дихати і знизить імовірність виникнення роздратування. На трусах і шортах переважно наявність натуральної ластовіци.

Якість тих матеріалів, з яких виготовляється білизна, дуже залежить від його ціни. Тому добротне і довговічний виріб з належним ефектом корекції буде коштувати досить дорого.

Якщо білизна купується під певний наряд, то краще за все буде взяти його з собою для примірки. Так відразу буде зрозуміла потрібна ступінь стягування і полегшиться вибір найбільш підходящого виду білизни.

Білизна не повинна задиратися вгору при русі, стовбурчитися або спричиняти незручності. У хороших моделях щоб уникнути скочування нижній край виробів оброблений силіконом. Якщо з’явилися якісь питання, правильніше буде запитати консультанта, щоб позбутися від сумнівів.

Не потрібно зловживати утягивающим білизною для зменшення живота і талії, краще носити його час від часу і давати тілу відпочинок. Постійне сильне здавлювання приводить до появи неоднорідного жиру. Саме він стає причиною виникнення целюліту.

Фото дівчат в коректує білизна

Ссылка на основную публикацию