Кораловий пілінг: відгуки, фото до і після, особливо

Пілінги є невід’ємною частиною догляду за шкірою, але тільки підбирати їх потрібно правильно, в залежності від уже існуючих проблем або з метою профілактики тих чи інших дефектів. Всі ці косметичні методики можна розділити за способом впливу на хімічні і механічні. Також є варіанти змішаного типу, які передбачають одночасне очищення і позичена шкіри за рахунок ряду активних компонентів спільно з дією абразивних частинок. Одним з таких способів є кораловий пілінг, відгуки на який говорять про його ефективності. Ефект від процедури формується завдяки комбінаціям з’єднань природного складу, структурних особливостей твердої, спеціально підготовленої крихти корала.

У чому суть коралового пілінгу

Пілінг передбачає особливий вплив на шкіру, в результаті якого проходить очищення епідермісу від ороговілих частинок, старих тканин, забруднень. Одночасно проходить стимуляція регенеративних реакцій, починається відновлення видалених тканин, поліпшуються обмінні процеси. Всіх цих дій можна домогтися за допомогою коралового пілінгу. У доповненні методика передбачає вплив елементів ефірних масел, солей і деяких інших сполук, що входять до складу наноситься на обличчя складу. Захід можна проводити в домашніх умовах, так як є вже готові суміші або скористатися послугами професіоналів в спеціалізованих салонах або клініках.

Якщо розглядати переважні особливості коралового пілінгу, то можна виділити наступні плюси застосування косметичної технології:

 1. Суміш не містить агресивні хімічні сполуки, а в основному активні компоненти природного походження. Це корисні для шкіри морські солі, трав’яні екстракти, ефірні масла. Самі коралові состовляющие можуть братися з різних морів, що дозволяє збагачувати мікромінеральное зміст частинок;
 2. Хороший результат при боротьбі з найпоширенішими проблемами з епідермісом, але переважно на початкових стадіях, наприклад, при неглибоких зморшках, в якості профілактичних заходів;
 3. Залежно від потреб і першорядних цілей одним кораловим складом можна проводити поверхневий або серединний пілінг, що відрізняються за глибиною проникнення в шари епідермісу;
 4. Можливість проведення пілінгу незалежно від пори року, сонячної активності. Такі обмеження характерні для деяких видів очищення шкіри, які в деякій мірі істотно травмують шкіру;
 5. Пілінг можна проводити самостійно в домашніх умовах, дотримуючись правил;

На ринку косметики, призначеної для спеціального догляду, представлений не один виробник препаратів для коралового пілінгу. Підібрати оптимальний варіант не є проблемою. Засоби мають деякі відмінності за складом, за своєю природою формування самих коралових складових, рекомендацій щодо застосування і деяким іншим особливостям, включаючи вартість, концепцію самого виробника.

Якщо планується скористатися «морський силою рифів», то такий механічний пілінг буде корисний при наступних проблемах зі шкірою:

 • Вугрові висипання, залишкові явища після загострення;
 • Ослаблення дерми, пов’язані з втратою еластичності, пружності, м’язового тонусу;
 • Зморшки, але не в істотній стадії прояви, так як при запущених випадках приймаються більш кардинальних заходів;
 • Пігментація, яка з ряду причин, включаючи вікові зміни, зневаги правил перебування на сонці і так далі;
 • Схильність до передчасного старіння шкіри;
 • Розтяжки, невеликі шрами, сліди від прищів.

Показання до використання коралового пілінгу можуть бути різними, головне — застосовувати його відповідно до рекомендацій виробника. При відсутності досвіду проведення подібних косметичних процедур краще звернутися до фахівця.

Так як пілінг завдає своєрідні пошкодження тканин, які згодом і допомагають відновленню «нової» шкірі, то здійснювати такі заходи часто не слід. Повторний кораловий сеанс можливий не раніше ніж через кілька тижнів, середнє число таких маніпуляцій 3-5.

Як проходить пілінг

В першу чергу потрібно спільно з фахівцем або самостійно, якщо для цього є відповідний досвід, визначитися чи буде пілінг поверхневим або серединним і за допомогою якого препарату планується проводити процедуру. Після вибору типу коралового пілінгу, виключення протипоказань, можна приступати до основних етапів.

До основних стадій коралового пілінгу можна віднести:

 1. Підготовка шкіри. Для початку потрібно повністю прибрати макіяж, обробити поверхню спеціальними засобами, які допоможуть якісно видалити забруднення, підготувати верхні шари епідермісу до майбутніх дій;
 2. Нанесення коралового препарату. Консистенція, тривалість масування і витримка складу на обличчі залежить від бажаних цілей. В середньому час сеансу близько 10-15 міну;
 3. Видалення розчину, повне змивання суміші;
 4. При серединному пілінгу або при істотному дискомфорті в процесі впливу на шари епідермісу, можуть застосовуватися засоби або дії, що допомагають охолодити і заспокоїти оброблені ділянки.

Надалі косметолог дає рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою, якнайшвидшої реабілітації. При поверхневому кораловому пілінг досить кілька днів для відновлення нормального стану шкіри, а для серединного буде потрібно не менше п’яти днів, але й ефект від таких маніпуляцій більш помітний.

Результат від пілінгу проявляється з часом і важливо здійснювати правильний догляд в період відновлення, дотримуватися деяких правил. Поки не зміцніла шкіра не повинна піддавати впливам, здатним завдати додаткові травми. Скраби, засоби, що містять активні хімічні компоненти, спирти не повинні бути присутніми в реабілітаційний період. Засмагати, відвідувати лазні або сауни також на час після коралового омолодження потрібно відкласти.

Як правильно доглядати за шкірою після пілінгу, проінформує косметолог. Фахівець може призначити вже підібраний набір косметичних засобів спрямованої дії. Це спеціально підібрані продукти для вмивання, харчування, підтримки і відновлення епідермісу. Вони можуть бути аналогічних фірм, що випускають самі склади для пілінгу.

Протипоказання і можливі ускладнення

Хоча кораловий пілінг відноситься більше до поверхневих впливів і вплив на глибокі шари епідермісу не надаються, існує ряд протипоказань, при яких процедура протипоказана.

До них відносять:

 • Порушення цілісності шкіри, відкриті рани, пошкодження;
 • Інфекційні, вірусні порушення, що відбуваються в організмі, навіть, якщо відсутні зовнішні прояви;
 • Дерматологічні захворювання;
 • Серйозних хронічні дисфункції внутрішніх органів, ендокринної та інших систем;
 • Алергія на будь-який з компонентів, що містяться в суміші для приготування очисної маси.

Ускладнення після коралового пілінгу зустрічаються не так часто і основними їх причинами є відхилення від технології, не враховані протипоказання, індивідуальні особливості шкіри, організму. Як ускладнень можлива поява висипань у вигляді гнійників, почервоніння. Якщо занесена інфекція, то на обличчі сформуються характерні запальні ділянки. Іноді спостерігається пігментація, рецидиви вірусу герпесу.

Деякі ускладнення вимагають спеціальної терапії, інші — проходять самостійно. У будь-якому випадку, при формуванні на оброблюваної поверхні аномальних утворень, появі значного дискомфорту, больових відчуттів слід звернутися до фахівця.

Ціна в Москві і Росії

Залежно від застосовуваної суміші, ціна на кораловий пілінг в Москві варіюється від 1300 до 6000 для особи. Вартість залежить від схеми проведення процедури (поверхневе вплив або серединне), додаткових послуг, необхідності застосування спеціальної відновлювальної косметики та інших факторів. Тому вибираючи, яким способом буде проводитися пілінг, потрібно досконально вивчити суть проходження всього процесу.

Для інших регіонів ціни особливо не відрізняються, так як вартість самих коралових сумішей для виготовлення субстанції пілінгу практично не відрізняється. Додаткова націнка може проводитися за додатковий сервіс, умови проведення всієї процедури, а також щодо інших суб’єктивних показників.

Кораловий пілінг: відгуки косметологів і пацієнтів

Зміст натуральних компонентів, можливість використання в салонах і в домашніх умовах, а головне — хороший ефект, сприяє позитивним відгуками, які залишають пацієнти. У деяких випадках позначаються і мінуси, але в основному вони пов’язані з тим, що від механічного пілінгу чекають глобальні зміни, а вони, в силу специфіки процедури, не наступають.

Фото до і після коралового пілінгу

Відгуки косметологів зустрічаються в основному з виділенням плюсів методики, адже при правильному і своєчасному її використанні вдається впоратися з найбільш поширеними проблемами зі шкірою обличчя. Ось деякі коментарі людей, які безпосередньо пов’язані зі сферою догляду за шкірою.

Валентина Смольянова, менеджер косметичного салону

Якщо необхідно з невеликими витратами провести поверхневий пілінг, то можна зупинитися саме на кораловому складі. Там і добавки різні є, корисні для епідермісу і змішувати нічого не потрібно за пропорціями, так як вже препарати надходять готові від виробників, в тому числі з Ізраїлю. Процедура безпечна, якщо все робити правильно і краще під наглядом фахівця. Ми надаємо такий профілактичний догляд за шкірою або спрямований на позбавлення від ряду проблем, але тільки не в запущених стадіях.

Анатолій Мергоев, лікар-косметолог

Глобального омолодження, розгладження зморшок за допомогою коралового пілінгу не вийти, але підтримати в’яне і проблемну шкіру в деякій мірі можна. Багатьох приваблює доступна ціна і непоганий результат, і я нічого поганого сказати про процедуру не можу. На моїй практиці ніякого негативу або серйозних ускладнень від коралової чистки не фіксувалося.

Кожен спосіб підтримки, відновлення і профілактичного догляду за шкірою має свої особливості, деякі негативні сторони, що відрізняються результати, протипоказання. Всією цією інформацією потрібно, хоча б, орієнтовно володіти, щоб розуміти доцільність процедури. За допомогою, в тому числі консультативної, краще звернутися до фахівців, які на професійному рівні зможуть позначити плюси і мінуси тієї чи іншої технології впливу на шкіру обличчя.

Ссылка на основную публикацию