Контурна пластика особи гіалуронової кислотою: реальні фото і відгуки

Пластичну хірургію поступово відсуває в бік естетична косметологія. Якщо раніше для коригування овалу обличчя і підтяжки зморшок і складок жінки лягали на операційний стіл, то сьогодні прибрати вікові дефекти можна в кабінеті косметолога. Технології та препарати дозволяють зробити це майже безболісно і з миттєвим ефектом. Однією з з таких омолоджуючих процедур, що мають чудові відгуки серед жінок є контурна пластика обличчя гіалуронової кислотою.

Чому гіалуронова кислота?

Сьогодні у всіх прайс-листах косметичних салонів знайдеться, щонайменше, п’ять видів різних процедур з гіалуроновою кислотою. Це речовина, що виробляється людським організмом з народження і до 30 років. Потім, на жаль, її синтез йде на спад і припиняється зовсім. В цьому і полягає причина старіння шкіри.

Гіалуронова кислота — це внутрішній природний зволожувач шкіри. Більш того, вона бере активну участь в утворенні в шкірі колагену і еластинових волокон. Саме вони і підтримують тургор шкіри, надають їй здоровий сяючий вигляд і не дають утворюватися зморшкам.

Причини раннього старіння шкіри

В організмі постійно йде оновлення. Це стосується і стану гіалуронової кислоти. Вона постійно руйнується, а на зміну їй приходить нова. Якщо ресинтез переважає, шкіра довго зберігає свіжість і молодість. Якщо він знижується, шкіра сохне, набуває тьмяний вигляд, з’являються перші мімічні зморшки. І справа тут може бути зовсім не у віці. Іноді жінки самі винні в тому, що рано втрачається юнацька свіжість шкіри. А причини прості:

 • неправильне харчування з переважанням перекусів і фаст-фуду;
 • часте відвідування солярію і загар;
 • алкоголь і тютюн;
 • великі коливання ваги.

У чому переваги гіалуронової кислоти

У косметології використовують безліч засобів омолодження і коригування вроджених і набутих косметичних недосконалостей. Але всі вони, так чи інакше, завдають шкоди організму, так як є чужою йому субстанцією (наприклад, біополімерні гелі). Тому в пошуках безпечних методів вчені звернулися до вивчення гіалуронової кислоти.

Їх метою було створення препарату на її основі, який би дозволив проводити антивікові процедури з найменшим ризиком для здоров’я пацієнтів.

Сучасна космецевтика створює препарати на основі високо- і низкомолекулярной гіалуронка, так звані філери. Саме філери запускають оновлення клітин, активно зволожують шкіру, поглинаючи вологу з навколишнього середовища. Головне достоїнство гіалуронової кислоти в тому, що вона поступово розсмоктується і природним шляхом виводиться з організму, не втручаючись ні в які життєво важливі процеси. Вона продовжує залишатися найбезпечнішим препаратом для проведення контурної пластики. Причини, чому варто віддати перевагу гіалуронові філери:

 • вони сумісні з дермою;
 • дають миттєвий результат;
 • відсутня тривалий період реабілітації;
 • при необхідності філлер можна швидко видалити шляхом введення ферментів, що руйнують гіалуронку.

Кожна зона корекції вимагає своєї густоти філлера, тому вони випускаються окремо для скул, губ, нижньої третини особи, чола і області навколо очей. Препарати на основі гіалуронової кислоти не блокують рухливість лицьових м’язів, що вигідно відрізняє їх від засобів на основі ботулотоксином.

Зони для контурної пластики гіалуроновою кислотою

На обличчі є кілька зон, де шкіра страждає найбільше — це область навколо очей, вилиці, губи і носогубні складки. Обвислі щоки і глибокі носогубні заломи старять найбільше, надаючи особі похмуре вираження. Це не означає, що всі проблеми з’являються одночасно і боротися потрібно відразу з усіма. Косметологи пропонують контурну пластику на основі гіалуронової кислоти окремих зон особи.

Контурна пластика скул — нове обличчя без пластичної хірургії

Зміни обриси вилиць — це проблема середнього віку. Коли за допомогою декоративної косметики вже неможливо зобразити високі, виразно окреслені вилиці, це допоможе зробити косметолог. Філер у вигляді щільного гелю вводиться під шкіру. Він заповнює утворилися в ній порожнечі, утримуючи вологу в міжклітинному просторі.

Для пластики скул використовуються такі філери як:

Perlaine (Перлайн) для моделювання скул

Yvoire (Івуар) classsic для поповнення обсягу скул

Teosial (Теосіаль) для корекції і зволоження шкіри скул

За допомогою пластики скул гіалуроновою кислотою коригується не тільки їх форма, а й розгладжуються зморшки, і підтягується «поплив» овал обличчя. Показаннями для проведення процедури є:

 1. асиметрія особи;
 2. травми і вроджені дефекти;
 3. вікове провисання шкіри;
 4. негарна форма;
 5. поглиблені Носослізний борозни.

Для корекції форми скул косметологи вводять гель в різні шари шкіри. Вся процедура займає не більше однієї години і дає ефект, який зберігається близько року.

Контурна пластика очей за допомогою гіалуронової кислоти

Навколо очей знаходиться найтонша шкіра. Темні кола і видимість втомлених очей зобов’язані своєю появою Носослізний борозні, яка починається у внутрішньому куточку ока і спускається уздовж носа. Поки шкіра молода, добре зволожена і повністю здорова, цей косметичний дефект (який, до речі, може бути вродженим) не псує зовнішній вигляд. Але при найменших ознаках в’янення він проявляється.

До недавнього часу цей дефект коректували тільки пластичні хірурги. Сьогодні це можна зробити за допомогою контурної пластики очей гіалуроновою кислотою з використанням спеціального препарату-філлера, адаптованого під цю ніжну зону.

Філер для очей має більш щільну структуру, ніж звичайні філери, і має низьку гігроскопічність. Їм заповнюється слізна борозна. Для ліквідації мімічних зморшок навколо очей косметологи користуються аналогічними препаратами.

Оскільки зона навколо очей досить чутлива, для знеболювання можуть застосовуватися не тільки спеціальні гелі, але і місцеві анестетики, наприклад, уколи лідокаїну. Тривалість процедури — 20 — 30 хвилин. Ефект зберігається від 6 до 12 місяців.

Для пластики очей використовуються такі філери як:

Restylane (Рестилайн) проти зморшок

Juvederm (Ювідерм) для об’ємної пластики повік

Контурна пластика губ і носогубних складок гіалуроновою кислотою

Після 35 років носогубні складки становяться глибше і більше помітне, що сильно псує зовнішній вигляд і отруює життя ще зовсім молодим жінкам. Порятунок від цього вікового дефекту — контурна пластика на основі гіалуронової кислоти.

За допомогою мікроголки під шкіру по лінії складки вводитися гель, який дає миттєвий ефект заповнення носогубного «провалу», що утворює глибокий шкірний залом. Часто пластиці носогубних складок супроводжує аналогічна процедура для корекції форми губ. Ослабіла внутрішкірна пружна «подушка» з колагену і гіалуронової кислоти отримуючи зовнішню «підживлення» повертає губам колишній обсяг і піднімає їх куточки.

Для збільшення губ використовують іншу техніку. За їх контуру вводяться мікроскопічні дози філлера. Для його рівномірного розподілу в кінці процедури лікар акуратно масажує зону уколів.

Мінусом контурної пластики губ гіалуроновою кислотою є складність подальшого догляду.

Тривалість результату теж не дуже радує — всього близько 6 місяців. Процедуру не рекомендують робити до 25 років і часто повторювати до 30 років, щоб не знизити вироблення організмом власної гіалуронової кислоти.

Для пластики губ використовуються такі філери як:

Restylane (Рестилайн)

Perlaine (Перлайн) для збільшення і корекції

Juvederm (Ювідерм) для об’ємної пластики губ

Surgiderm (Суржідерм) для збільшення губ, корекції форми

Yvoire (Івуар) для збільшення губ

Інші види контурної пластики

За допомогою наповнювачів на основі гіалуронової кислоти можна виправити не тільки губи і вилиці. Процедура допоможе вдосконалити форму носа, прибрати в’ялу шкіру на підборідді, поперечні складки на лобі і повністю підтягти овал обличчя.

Контурна пластика підборіддя гіалуроновою кислотою дозволяє зробити його більш вираженим або, навпаки, витонченим. Для цієї області використовується гиалуронат підвищеної в’язкості з подовженими ланцюжками молекул, що дозволяє досягти більш тривалого результату.

Для пластики підборіддя використовуються такі філери як:

Perlaine (Перлайн) для моделювання

Yvoire (Івуар) для поповнення обсягу підборіддя

Teosial (Теосіаль) корекція підборіддя

контурна пластика підборіддя

Контурну пластику носа називають безопераційної ринопластикою. Однак результат можна отримати лише тимчасовий. Кардинальних змін теж з її допомогою домогтися неможливо. Але вона здатна усунути деякі дефекти:

 • несиметричну форму;
 • дефект кінчика носа і перенісся;
 • нерівності;
 • горбочок або навпаки плоску спинку носа.

Досягнуті результати зберігаються приблизно на 12 місяців.

Протипоказання

Як і всі ін’єкційні косметичні процедури, контурна пластика має ряд тимчасових і абсолютних протипоказань. До абсолютних відносяться:

 • низька здатність згущуватися крові;
 • цукровий діабет;
 • алергія.

Не можна робити пластику під час вагітності та годування малюка грудьми. Також відстрочить процедури інфекція і мікротравми в місцях уколів, прояви шкірних захворювань, загострення хронічних хвороб.

Косметологи попереджають про те, що процедура може спричинити непередбачувані наслідки, якщо жінка до цього робила ін’єкційні омолоджуючі процедури, але не інформувала про них лікаря.

Рекомендації після процедур

 1. В першу ніч після контурної пластики рекомендується спати виключно на спині;
 2. Протягом першої доби не варто мочити обличчя водою і фарбуватися
 3. У перший день намагайтеся не чіпати зайвий раз обличчя руками і зривати Оброзов скоринки;
 4. Протягом трьох діб рекомендується уникати фізичних навантажень, походів на масаж обличчя;
 5. Протягом трьох тижнів постарайтеся виключити гарячі ванни, походи в сауну або лазню. Перед виходом на вулицю наносите на шкіру обличчя сонцезахисні засоби.

Фото до і після

контурна пластика очей фото до і після

контурна пластика губ до і після

Відгуки

Контурна пластика гіалуронової кислотою має в основному позитивні відгуки. Головні нарікання викликає висока вартість процедури і необхідність її повторення максимум через рік.

Багато хороших відгуків про філери Surgiderm і Teosyal можна прочитати на сайтах irecommend і otzovik.

Кілька разів робила корекцію скул Тіосіалем: ефект хороший, протримався майже рік. При цьому губи доводиться робити трохи частіше, хоча б два рази на рік, правда, вони і так непогано зберігають обсяг, процедурами задоволена.

У мене активна міміка обличчя, тому досить в ранньому віці з’явилися зморшки на лобі і навколо губ. До того ж оброзовалісь носогубні складки, які сильно старять моє обличчя. Косметолог порекомендував ботокс, але я вирішила почекати і заколоти філери, які впоралися із завданням на ура і без ефекту маски, як від ботокса. Дуже задоволена!

Скористалася акцією в одному з салонів краси. Зморшки розгладили за допомогою філерів з гіалуронка. Процедура пройшла швидко і не боляче. Рада, що скористалася знижкою і отримала дуже хороший результат. Думаю підняти трохи кінчики губ для повного перетворення особи. Всім подругам вже порекомендувала і вам рекомендую. Один-два уколи, і особа як нове.

Ссылка на основную публикацию