Контурна пластика носогубних складок: результати, відгуки, фото до і після

Жінки у віці 25-35 років часто стикаються з такою поширеною проблемою, як мімічні зморшки в області губ і носа. Ці зовнішні вади характерні переважно для дівчат з вираженою мімікою. Усунути їх омолоджують кремами практично неможливо. Стерти сліди пережитих емоцій допоможе контурна пластика носогубних складок — косметологічна процедура по корекції вікових змін.

Йдеться про вплив на зморшки спеціальними гелями. З їх допомогою вирівнюється овал обличчя, вилиці, коригується обсяг і форма губ. Роботи проводяться в салонах краси. Ефект зберігається протягом 6-12 місяців.

Для повернення первозданної краси особи досить 1-2-х візитів до косметолога. А що найприємніше — все проходить без хірургічного втручання. Зморшки вирівнюються і заповнюються ін’єкційним способом.

Процедура контурної пластики носогубних складок

Завдання першорядної важливості — підібрати SPA-центр. Перевагу віддають ліцензованим установам. Бажано, щоб за плечима косметолога були не тільки спеціалізовані курси, а й вищу освіту. Саме він збирає вичерпний анамнез на предмет побічних реакцій і протипоказань.

Перед процедурою фахівець оглядає особа пацієнта, аналізує глибину зморшок і підбирає оптимальний препарат. Зона впливу обробляється антисептиком, оглядається на наявність порізів, подразнень і запалень. Тільки кваліфікований косметолог в змозі розрахувати кількість ін’єкцій, обсяг введеного гелю (варіюється від 0.5 до 2 мл).

 • Пластика носогубних складок передбачає введення голки під зморшку або в зону з западением шкіри.
 • Впорскування гелю здійснюється при витягуванні голки, за рахунок чого забезпечується заповнення відсутнього обсягу, паралельно провисшая складка піднімається над шкірою.

Існує декілька технік впливу на проблемні зони. Багато що визначається місцем ін’єкції. Якщо мова йде про губах, то спочатку формується контур, і тільки після цього відбувається коригування обсягу.

 • Після введення складу косметолог акуратно масажує зону впливу, щоб гель рівномірно розподілився всередині тканин.
 • Місце вплив обробляється антисептиком для профілактики інфікування.

Якщо вірити відгукам, контурна пластика носогубних складок є досить болючою процедурою. Обумовлено це тим, що ін’єкції вводяться прямо в шкіру. Як знеболюючий засіб застосовуються спеціальні креми і локальна анестезія. Але це крайня і небажана міра.

Знеболюючі засоби в 90% випадків призводять до набряків, знижують ефективність косметологічної процедури. Зараз величезною популярністю користуються філери (гелі) на основі гіалуронової кислоти, лідокаїну, завдяки яким усувається кровотеча.

Показання до проведення пластики

Косметологи акцентують увагу на тому, що будь-яких вікових обмежень для цієї процедури немає. Фахівці впевнені — набагато простіше позбутися від зморшок на стадії їх утворення. Строгих вказівок по початку впливу ін’єкціями з філлерамі немає.

обмежень за віком для пластики носогубних складок немає

Існує величезна кількість факторів, що впливають на утворення глибоких носогубних складок. До них зараховують неправильний догляд за шкірою, гормональний дисбаланс, спадковість і активна артикуляція. У деяких випадках каталізатором процесу виступає особливу будову черепної коробки.

Косметологічна корекція дозволяє ефективно вирішити ряд проблем:

 • глибокі зморшки в області губ і брів;
 • порушення природних контурів особи;
 • відсутність об’ємних скул або губ;
 • виражені зморшки в куточках рота;
 • горизонтальні і вертикальні зморшки на лобі
 • слабке зволоження і в’ялість шкіри.

Для оперативного рятування від проблеми важливо проконсультуватися з лікарем. Фахівець допоможе виробити стратегію коригування зовнішності, виявити протипоказання. Важливо розуміти, що видалення складок не забезпечує глобальне омолодження. Для кращого результату філлерамі впливають на ділянки близько проблемних зон.

Філлери для контурної пластики

У салонах краси фахівці застосовують кілька спеціалізованих гелів, за допомогою яких вони розгладжують зморшки, відновлюють пружність шкіри. Зупинимося докладніше на найпопулярніших речовинах.

 1. Стимулятори на основі колагену. Використовуються для усунення невеликих складок. За своїм складом речовину аналогічно молочній кислоті. При введенні в шкіру, воно дратує її, активізуючи процес вироблення колагену. Кращі препарати — французького виробництва (Ювідерм ультра). Вони забезпечують тривалий ефект — до 1 року.
 2. Наповнювачі на основі гіалуронової кислоти. Один з найдієвіших матеріалів, призначений для введення в глибокі і середні шари дерми. Допомагає розгладжувати складки і зморшки, збільшити губи в обсязі. Ефект зберігається протягом 9-12 місяців.
 3. перманентні філери. Речовини, які при усмоктуванні в шкіру, усувають носогубні ямки. Головна особливість перманентних філерів — виняткова результативність. Ефект від їх впливу зберігається до кінця життя. Це природний і в той же час дорогий вид пластики. Косметологи вважають за краще працювати з препаратом «Teosyal Deep Lines».
 4. Тосін ботуліна (А типу) — найнебезпечніший склад. При заповненні носогубних складок атрофуються м’язи. Поступово цей процес поширює на всі групи м’язів обличчя. Ефект зберігається протягом усього життя, тому ця речовина вважається найнебезпечнішим з існуючих.

Неймовірною популярністю користується новий препарат під назвою «Суджідерм». Він не тільки доступний, але і дуже ефективний. Але якщо вірити відгуками, контурна пластика носогубних складок супроводжується локальними синцями і набряками.

Найбезпечнішим вважається Теосілай. Досить ввести кілька міліграмів лікарської речовини і зморшки розгладжуються за кілька хвилин. Виглядає такий вплив природно.

Ботулінового ін’єкції — найнебезпечніші. Розгладження зморшок здійснюється за рахунок руйнування м’язових тканин. Навіть найсучасніші види ботуліна призводять до відмирання шкірних покривів, порушення генетичного коду і дисфункції шкіри.

Суджідерм — один з найефективніших філерів

Протипоказання для проведення процедури

У контурної пластики носогубних складів є ряд протипоказань. При сумнівах краще проконсультуватися у лікаря.

Основні протипоказання:

 • аутоімунні захворювання;
 • проблеми з роботою внутрішніх органів;
 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • цукровий діабет;
 • схильність до гіпертрофічним рубців;
 • годування грудьми, вагітність;
 • прийом інших ліків;
 • механічний, лазерний або хімічний пілінг;
 • захворювання шкірного покриву;
 • відкриті рани;
 • онкологічне захворювання;
 • погана згортання крові.

годування грудьми — протипоказання до контурній пластиці

У всіх салонах попередньо перевіряють пацієнта на предмет алергії на препарат, його компоненти.

Можливі ускладнення після контурної пластики

Якщо вірити статистиці, небажані наслідки після ін’єкційного впливу на зморшки спостерігаються всього в 1-5% випадків. Можливі ускладнення вивчають до початку процедури. Це той випадок, коли про наслідки краще знати заздалегідь.

 1. Гематоми і набряки. Косметологи радять за кілька місяців до походу в салон подбати про зміцнення судин. У разі, якщо гематоми і набряки вже проявилися, краще скористатися екстрактом на основі кінського каштана або бодягою.
 2. Сильні болі. У цьому питанні все строго індивідуально. Для жінок з чутливою шкірою рекомендують філери з лідокаїном.
 3. Судинна емболія. У зонах де ін’єкції занадто глибокі або філлер здавлює судини виникає набряклість, почервоніння. Через кілька днів вони перетікають в некроз тканин, можливі рубцювання.
 4. Міграція гелю. Подібного плану ускладнення случают, але рідко. Для їх усунення використовують ін’єкції гіалуронідази. Ця речовина розщеплює гіалуронову кислоту, а потім виводить її з організму.
 5. Фіброзні капсули і запалення. Філер і його обсяг визначає лікар. У деяких випадках призначаються протизапальні препарати, антибіотики. Фіброзні капсули усуваються переважно за допомогою хірургічного втручання.

Володіючи інформацією про можливі ускладнення, методиках і способах їх усунення можна контролювати процес, вносити в нього корективи. Завдяки цьому результативність процедури зростає в рази.

профілактика ускладнень

Нівелювати можливі ризики і звести до мінімуму небажані наслідки при контурній пластиці носогубних складок можна за допомогою профілактичних заходів. Проводяться вони до косметологічної процедури. Найчастіше мова йде про декілька заходах:

 1. Довіряти своє обличчя і здоров’я варто тільки досвідченим і ліцензованим косметологів, лікарям. Вони враховують індивідуальні особливості організму, визначаються з протипоказаннями та добирають необхідний препарат.
 2. Перед введенням гелю робиться аспіраційна проба.
 3. Для ін’єкцій застосовуються тільки тупокінцевими канюлі.
 4. Філер вводиться щадним способом.
 5. Ін’єкції робляться за 3-4 сеансу невеликими дозами.
 6. Після впливу на шкіру її охолоджують.
 7. Зона обробки масажується, що забезпечує правильний розподіл речовини під шкірою.

Перед походом в косметологічних центр краще вивчити максимум доступної інформації про процедуру, в нашому випадку контурній пластиці.

Реабілітація після проведення пластики

Після впливу на проблемні ділянки обличчя утворюється зона припухлості. Як правило вона локалізується в місцях ін’єкцій і проходить через 2 дня. Що стосується результатів контурної пластики, то вони зберігаються протягом 0.5-1 року після завершення косметологічної процедури. Потім ін’єкції повторюють.

У першу добу після введення філлера забороняється:

 • робити в ділянках корекції руками;
 • змочувати ділянки тіла водою або іншою рідиною;
 • вдаватися до інших косметологічних процедур;
 • наносити косметику;
 • відвідувати басейн;
 • підтримувати мімічну активність;
 • спати тільки на спині.

На 2-4 день варто відмовитися від занять спортом, фізичних навантажень. Якщо на поверхні шкіри утворилися відшаровуються скоринки, їх не можна видаляти. Локальний масаж в зоні впливу — під табу. У перші 3 тижні варто утриматися від прийому гарячого душу, ванни, відвідування солярію, лазні.

відмовтеся від відвідування солярію після контурної пластики

вартість процедури

Ціна контурної пластики носогубних складок залежить від регіону, кваліфікації косметолога, популярності клініки, обсягу робіт та виду філлера. Для регіонів вартість процедури починається від 10 тис. Рублів. У столиці цінники вище — від 18 тис. Рублів.

Йдеться про сучасну і інноваційної технології корекції особи, губ. Це не хірургічний спосіб, а тому і безпечний. Але в гонитві за економією, не звертайтеся до доморощеним косметологів, які обіцяють зробити «точно так, як в салоні», але в 2-3 рази дешевше.

Існують і альтернативні методи корекції (ін’єкції Ботокса, Диспорта, ліпофіллінг). Але найчастіше вони припускають тривалу реабілітацію, постійне перебування в стаціонарі.

Фото до і після

Про ефективність контурної пластики носогубних складок можна судити по фото до і після процедури. Результат, як кажуть, на обличчя і він просто вражаючий. Овал стає виразнішою, а зморшки і складки розсмоктуються. Нижче представлені фото жінок до і після процедури.

Ссылка на основную публикацию