Контурна пластика губ гіалуроновою кислотою: препарати, хід процедури, ефективність

Контурна пластика губ гіалуроновою кислотою завоювала популярність у всьому світі. Доступність, безболісність і ефективність процедури підходить дівчатам і дорослим жінкам.

Гіалуронова кислота не тільки збільшує обсяги і краде недоліки, але і підвищує загальний тонус шкіри, зволожує її, активізує природні ресурси шкірних покривів до відновлення і регенерації.

Контурна пластика губ здійснюється в косметологічних кабінетах і проводиться кваліфікованими фахівцями.

важливі моменти

Гіалуронова кислота бере участь практично у всіх відновних процесах шкірних покривів. Кислота зволожує шкіру, робить її еластичною і пружною.

З віком вироблення гіалуронової кислоти знижується, що призводить і до зниження тонусу шкіри. Ін’єкційна контурна пластика дозволяє наситити шкіру додатковим гиалурона, позбутися від мімічних зморшок навколо рота, відновити втрачений об’єм губ.

Контурна пластика губ інакше називається хейлопластика. Ін’єкційний препарат являє собою філери з різними складами, основною речовиною яких є гіалуронова кислота.

У сучасних препаратах не використовується силікон, вони рідко викликають алергію і побічні явища. При дотриманні всіх норм безпеки і техніки введення ризики ускладнень зведені до мінімуму.

види ін’єкцій

Гіалуронова кислота для підшкірного введення входить до складу гелевих філерів. Саме вони розподіляються в глибинах шкірних покривів, вирівнюють недосконалості, повертають красу і молодість особи.

Косметологічна промисловість розробляє все нові склади і комбінації речовин, але серед найпопулярніших вже довгий час залишаються такі препарати:

 1. Суджідерм (Surgiderm виробництва Франції). Препарат зарекомендував себе, як високоякісні філери. Лінійка представляє широкий спектр ін’єкція для різних частин тіла.

  Для губ частіше використовують серії 24XP, Суджіліпс. Після використання зберігається природність рис обличчя, відрізняється відсутністю ефекту натягу.

 2. Теосіаль (Teosyal виробництва Швейцарії). Компанія спеціалізується на виготовленні філерів з гіалуроновою кислотою нетваринного походження.

  До складу препарату входить лідокаїн, що нейтралізує можливу хворобливість під час і після процедури. Лінійка поки представлена ??двома видами, які застосовуються для будь-якої частини тіла, включаючи губи (Теосіаль Ультра Діп, Теосіаль Реденсіті).

 3. Рестилайн (Restylane виробництва Швеції). До складу препарату входить гель 2% з гіалуроновою кислотою.

  Ін’єкційна косметика містить тільки натуральні компоненти з природної сировини в поєднанні з бактеріями. У лінійку препаратів входить безліч видів, але для губ використовується Рестилайн Ліппі, Ліп Волум, Ліп Рефреш.

 4. Ювідерм (Juvederm виробництва США). Давно використовується препарат для заповнення втраченого об’єму губ, корекції глибоких і середніх зморшок в області обличчя і тіла.

  Тривалість після процедури зберігається до року, що є суттєвою перевагою. Серія представлена ??безліччю варіантів філерів для підшкірного введення. Для губ використовуються Juvederm 24, Juvederm 30, Juvederm Ultra 2, Juvederm Ultra 3, Juvederm Ultra 4, Juvederm Ultra Smile.

 5. Коллост (Росія). Препарат являє собою біодеградіруемие наповнювач, який містить гиалурона і нереконструірованное Колагенові речовина, схожа з людським.

  Підходить для корекції форми губ, овалу обличчя, форми підборіддя і скул. За допомогою препарату усувають рубці, естетичні дефекти. Відрізняється прийнятною вартістю.

 6. New Fill (зараз Sculptra виробництва США). Відносно новий препарат в ін’єкційної контурної пластики. Підходить для відновлення молодості особи і губ.

Кожен філлер має різну густоту, склад, співвідношення кількості гиалурона і інших наповнювачів, що впливає на вартість препарату і на його ефективність.

Перед введенням наповнювача проводиться візуальний огляд шкіри пацієнта, здійснюється тестування (при можливості) на алергічні реакції, визначається ступінь вираженості вікових змін.

показання

Бажання зберігати молодість і красу притаманне не тільки жінкам, а й багатьом успішним чоловікам. Гіалуронові філери підходять для використання всім пацієнтам.

Підлітки можуть вилікувати рубцеві зміни тканин, а дорослі повернути молодість і чіткий овал обличчя. До основних показань відносять:

 • занадто тонкі губи;
 • виражена асиметрія;
 • патологічне співвідношення нижньої і верхньої губи;
 • сухість і шорсткість шкіри;
 • опущені куточки;
 • вікові зміни шкіри навколо рота.

Підставою для проведення контурної пластики може послужити звичайне бажання поміняти форму губ або відкоригувати контур.

Незважаючи на доступність, малоінвазивні методики, процедура має ряд протипоказань.

Основні протипоказання

Протипоказання можуть носити тимчасовий або абсолютний характер. Після усунення деяких протипоказань можна здійснити процедуру омолодження.

При стійких протипоказання можна вибрати альтернативні методи корекції вікових змін. До основних відносять:

 • онкогенні освіти будь-якої локалізації;
 • захворювання крові або органів кровотворення;
 • захворювання сполучної тканини будь-якого генезу;
 • герпетичне ураження шкіри навколо губ;
 • інфекційні захворювання;
 • хронічні хвороби в стадії загострення;
 • епілептичні припадки;
 • висока чутливість шкіри до будь-якого впливу;
 • ендокринні порушення;
 • алергічні реакції на будь-які компоненти наповнювача;
 • схильність до утворення дефектних глибоких рубців.

Процедуру не рекомендується виконувати відразу після агресивного пілінгу, лазерної шліфовки шкіри. Під час вагітності та лактації варто утриматися від ін’єкцій краси.

особливості проведення

Перед застосуванням препарату може знадобитися попередня чистка обличчя. Проведення процедури здійснюється в клініках або салонах краси з дозволом на ін’єкційні процедури.

Алгоритм проведення включає наступні етапи:

 • зняття макіяжу, очищення шкіри від забруднень;
 • введення місцевої анестезії;
 • локальне введення препарату;
 • обробка місць введення антисептиком.

Багато препаратів вже містять лідокаїн, що не вимагає додаткового знеболення.

Після корекції потрібно докласти щось холодне для зменшення набряклості, почервоніння. Введення філерів при дотриманні всіх правил зазвичай не викликає неприємних відчуттів.

Про дію препарату, його властивості та ефективності, а також про порядок проведення процедури можна більше дізнатися з відеоматеріалу.

переваги методики

Контурна пластика дозволяє усунути вікові зміни, зморшки, сухість і недолік обсягу губ за короткий час. Іноді може знадобитися кілька сеансів.

З основних переваг виділяють:

 • простота проведення;
 • відсутність надрізів, хірургічного втручання;
 • доступна ціна;
 • кілька діб реабілітаційного періоду.

Розвиток побічних явищ практично виключені через натурального походження гиалурона. Алергії виникають під час використання неякісної сировини з штучними компонентами.

Недоліки та можливі ускладнення

Основним мінусом контурної пластики губ є короткочасний ефект. Іншим мінусом можна вважати неможливість постійного введення філерів через природне зниження в шкірі гиалурона.

Регулярні введення просто не змушують шкіру запускати природні процеси вироблення гиалурона, колагену.

Крім об’єктивних недоліків, особливо неприємними є зовнішні прояви невдалої процедури.

набряклість

Через високий вміст вологи в Філер набряклість є нормою відразу після введення препарату. Зазвичай набряк спадає протягом 5-7 днів.

Іноді набряклість зберігається довгий час, що часто пояснюється перевищенням допустимої дози наповнювача.

Для виведення надлишкової кількості гиалурона вводять спеціальні фізіораствори (гіалуронідаза). Набряк добре знімає масаж, холодні компреси.

Синці

Імовірність виникнення подібних реакцій шкіри досить висока в осіб зі світлою прозорою шкірою.

У товстої смаглявою шкіри капіляри знаходяться трохи глибше, а колір шкіри приховує патологічну пігментацію.

У нормі синці проходять вже через тиждень. Для прискорення цих процесів можна прикладати бодягу, змащувати спеціальними мазями або кремами.

Освіта грудочок

Горбки обумовлені введенням густого наповнювача. Горбки є природною реакцією, проходять через 3-7 днів.

Якщо рельєф шкіри не вирівнюється, тоді необхідно звернутися в салон. Можливо, лікар перевищив необхідне дозування препарату.

Недоліки і побічні явища слід очікувати після будь косметологічної процедури.

Ін’єкції — це прокол шкіри і введення чужорідного препарату в глибини дерми, а тому, організм може непередбачувано зреагувати на маніпуляцію.

відновлювальний період

Після процедури губ або шкірі в області навколо рота необхідний особливий догляд. Це важливо для збереження довгого ефекту від процедури.

Упродовж тижня пацієнтам протипоказані:

 • відвідування саун, лазні;
 • солярії;
 • вживання занадто гарячих напоїв;
 • куріння і алкоголь;
 • занадто сильно масажувати зону введення;
 • нанесення декоративної косметики.

Не можна облизувати і покусувати губи, важливо щодня наносити живильні креми або маски на зону навколо рота. Після збільшення губ потрібно щоденний масаж і якісна косметика.

масаж

Масування легко виробляти в домашніх умовах. Для цього можна проводити масаж під час звичайної чистки зубів. Зворотною поверхнею головки щітки необхідно м’яко масажувати губи.

Під час впливу, виведення і розсмоктування філерів помітно призупиняється. Завершити процедуру потрібно рухами пальців або тієї ж щітки.

Крему і мазі

Косметолог може порекомендувати якісний крем після збільшення губ. Нехтувати радою не можна, так як такі креми допомагають посилити кровопостачання, уповільнити вихід філлера з організму. Замість кремів, цілком підійде жирна сметана або сир з медом.

Краса особи для багатьох дівчат є основною перевагою, яке хочеться зберегти на довгі роки, а також удосконалювати постійно.

Будь-які процедури вимагають професійного підходу. Важливо обговорити з косметологом всі нюанси, включаючи фінансову сторону процесу.

На відновлювальні креми часто потрібні додаткові кошти, яких може не виявитися. Лікар обов’язково підкаже ефективну альтернативу.

ефективність

Ін’єкційні препарати при контурній пластиці мають низьку ймовірність розвитку алергії або побічних ефектів, так як розсмоктуються за нетривалий час.

Незважаючи на велику швидкість виведення препарату, гіалуронова кислота в складі запускає природні процеси в шкірних структурах, відновлює свій баланс гіалуронової кислоти в шкірі.

Після процедури пацієнти отримують:

 • зволоження, живлення шкіри в місці введення;
 • насичення шкіри киснем;
 • активізація природного продукування колагену;
 • знищення вільних радикалів;
 • усунення косметичних дефектів;
 • розгладження зморшок;
 • відновлення овалу обличчя.

Ефект після процедури може з’явитися як відразу ж, так і через кілька днів. Прийнято вважати, що ефективність від гіалуронової кислоти зберігається і навіть наростає весь час перебування наповнювача в структурах шкіри.

Тривалість ефекту (близько року) зберігається за умови дотримання всіх рекомендацій, при здоровому способі життя, при уважному ставленні до власного здоров’я.

Про міфи, витають навколо хейлопластики гіалуроновою кислотою, дізнайтеся з відео.

Відгуки

Відновлення втраченої молодості шкіри навколо губ і заповнення втраченого об’єму за допомогою ін’єкційної контурної пластики дозволяє досягати колосальних естетичних результатів.

Пацієнти зазвичай задоволені процедурою. Якщо у вас був досвід введення підшкірних філерів з гіалуроновою кислотою, можна написати про це в формі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию