Контрольний журнал флай леді, шаблон, як вести

Що б записувати завдання на кожен день потрібно вести контрольний журнал флай леді, шаблон якого я вам надам в даній темі. Навіть не один, а багато різних цікавих прикладів. Ви зможете побачити і вибрати що то для себе. А ще краще, якщо ви придумаєте свій особистий цікавий шаблон, і будете вести його так як вам зручно.

Ну а поки ви не знаєте з якого боку підступитися і як записати всю потрібну інформацію, запозичимо шаблон контрольного журналу флай леді у наших колежанок, господинь які пройшли цей не легкий шлях від літаючої домогосподарки, до що відбулася флай, в якій все на своїх місцях і яка з радістю приймає гостей, може пишається тим, що в один прекрасний день почала і освоїла таку чудову систему флай леді на російський лад.

І так приступимо і розглянемо приклади шаблонів.а це план на цілий місяць, для прикладу беремо лютий.

Цей зразок контрольного журналу мені теж дуже сподобався. Один день записується на один листочок. Перша колонка, це те що потрібно зробити протягом дня обов’язково. сюди входять ранкові та вечірні рутини. Вони практично не змінюються з дня в день.

Друга колонка — це те що безпосередньо стосується дитини. Як бачите автор цього шаблону навіть для дитини вводить вечірні рутини, що б дитина з малого віку розумів що це потрібно робити обов’язково, а не в зрілому віці переучувати себе і привчав до чого то новому, як це робимо ми з вами.

трейтяя — це госп справи які заплановані на день, кожен день можуть змінюються. Мені дуже подобається цей варіант.

Але це ще не все.

Рутини на ранок, вечір. можна завести окремий листок на тиждень і просто ставити галочку, яка буде свідчити про виконання поставленого завдання. Таким чином ви швидше привчіть себе робити прості рутини на автоматі, і нічого не забути.

Ось ще кілька зразків.Так само цікавий прімерчік який заслуговує на життя, можливо кому то сподобається.

Це для діток.

Ще один, дуже прекрасний варіант.
А це що б настрій був завжди гарний.

і як же без свят. заведіть собі один листок в соєю запістой книжці або 12 на кожен місяць, а можна за порами року, в залежності від того скільки в вас пам’ятних дат про які потрібно не забути.

На останок, чи не буваємо про себе кохану.

Ну ось кілька контрольних журналів флай леді, шаблон яких я розмістила вище, беріть користуйтеся але пам’ятайте, журнал можна завжди змінити в кращому, головне що б ви навчилися все планувати і бути істиною господинею.

Ссылка на основную публикацию