Контекстна реклама: що це таке і як заробити?

Для того щоб зрозуміти навіщо і яким чином може бути використана контекстна реклама для заробітку, з’ясуємо для початку що це таке і на чому заснований принцип її роботи. Насправді контекстна реклама — це універсальний інструмент просування товарів і послуг в інтернеті, заснований на виведенні цільової реклами під конкретний запит користувача. Тобто для ефективної роботи такої реклами є чітко поставлена ??мета — дізнатися, хто саме Ваш потенційний клієнт і що він шукає.

У свою чергу, контекстна реклама підрозділяється на дві категорії:

  • Пошукова, яка відображається на сторінках видачі в результаті пошукового запиту. Така контекстна реклама дуже помітна в інтернеті, оскільки розташовується на самому початку в списку видачі системи з підписом «Реклама». Аналогічні рекламні блоки оголошень розміщуються ще й збоку.
  • Тематична, яка відображається на сайтах (тематичні майданчики), що відносяться до однієї рекламної мережі. При цьому враховуються інтереси користувачів, які фіксуються пошуковою системою. В цьому випадку ненав’язлива контекстна реклама буде вдало доповнювати контент основної сторінки, що переглядається в даний момент сайту. Таке використання реклами дає максимальний результат.

Сьогодні використовують даний вид реклами дві потужні системи, які мають свої тематичні майданчики і забезпечують досить високу вартість одного кліка — це Яндекс Директ і Google Adwords ,. Налаштувати роботу вашого сайту в цих системах можна і самостійно, слідуючи простим інструкціям. Для того щоб почати заробляти на кліках, потрібно зовсім небагато часу і терпіння. Розглянемо основні кроки, які потрібно виконати кожному потенційному клієнту системи Директ.

Як заробити на співпрацю з Яндекс Директ?

Тепер розглянемо більш детально про те, як почати працювати і заробити на контекстній рекламі яндекс директ. Перш за все, слід знати про те, які вимоги пред’являються потенційним користувачам. Отже, для початку:

  1. Потрібно мати свій сайт, віком більше одного місяця, який працює на платному хостингу, а також має стабільну відвідуваність не менше 500 унікальних хостів щодоби. Якщо на даному етапі проблем не виникло і всі ці критерії враховані, тоді можна перейти до реєстрації.
  2. Для реєстрації потрібно перейти на partner.yandex.ru, зі свого аккаунта на Яндексі. Налаштувати систему Яндекс Директ можна самостійно, оскільки там немає будь-яких складнощів. Обов’язково визначтеся з типом співпраці: договір або перехід з ЦОП. Тут вирішити досить просто. Далі потрібно буде вказати країну та тип співпраці.
  3. І на завершальному етапі потрібно буде вказати свої особисті дані (ПІБ, номер і серія паспорта, а також особовий рахунок в банку). У разі якщо ви входите, як фізична особа, то система буде автоматично відраховувати 13% ПДВ і страхові внески з вашого доходу. Гроші будуть переводитися на гаманець Яндекс або на карту. У разі якщо ви не є резидентом РФ, то все, що ви зможете заробити, вам буде перераховано на наданий банківський рахунок будь-якої країни, у валюті: євро або доларах.

Як розрахувати вартість кліка?

Як показує практика, контекстна реклама оцінюється в 0.1-0.5 $ вартість одного кліка в Яндекс Директ. Треба сказати, що це не кінцеві значення, оскільки вартість кліка для вебмайстрів відрізняється від цінника для рекламників. Комісія сервісу, за те, що вона надає тематичні майданчики, і ваша контекстна реклама з’являється в списку видачі, складає близько 50-55%. Ось приблизний розрахунок того, скільки можна заробити на кліках.

місяць покази кліки CTR Ціна кліка Разом
квітень 25236 351 1,39 3,25 1139,71
травень 23480 307 1,31 4,18 1284,71
червень 18950 212 1,12 4,71 999,3
Липень 22762 316 1,39 4,2 1328,24
Серпень 7817 114 1,46 4,14 472,1

Також не варто забувати і про те, що враховується вартість туру не кожного кліка, оскільки деякі можуть оцінювати як нульові, що відбивається на кінцевій сумі оплати. Однак це не завадить вам заробити хороші гроші від реклами, особливо якщо правильно підібрані тематичні майданчики для розміщення. Таким чином, ми з вами розглянули основні етапи організації бізнесу з Яндекс Директ:

  • визначили, що собою являє контекстна реклама;
  • що потрібно для того, щоб заробити на ній;
  • як налаштувати роботу з системою самостійно;
  • як розрахувати вартість кліка і свій приблизний дохід, який можна заробити.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Пам’ятайте, що ваш дохід безпосередньо залежить від того, як ви підійдете до питання співпраці, і які тематичні майданчики будуть обрані. Якщо ви надаєте сайт з віком більше 5 років і хорошими показниками, то ваші доходи значно збільшаться, тому важливо проявити більше старання і працьовитості і ваша робота принесе очікувані плоди у вигляді високого заробітку.

Ссылка на основную публикацию