Конкурси на парубочий для нареченого і його друзів

Головне завдання будь-якого парубочого — влаштувати веселий і запам’ятовується вечір прощання з холостяцьким життям перед весіллям. Адже коли ще наречений, який ось-ось стане чоловіком, подуріти зі своїми друзями як в старі добрі часи? А щоб компанія не нудьгувала, потрібно заздалегідь продумати сценарій і включити в нього веселі і навіть пікантні конкурси на парубочий для нареченого. Зібратися з друзями можна в лазні, клубі, на природі, в сауні, на дачі або навіть вдома. Власне, місце проведення не має значення, якщо створити невимушену атмосферу, розбавлену смішними розвагами.

баскетбольна гра

Цей варіант дуже популярний на парубочих в західних країнах. Для гри потрібно корзина (відро) і багато м’ячиків для тенісу. Правила конкурсу дуже прості. Кожен учасник повинен потрапити м’ячем у кошик з певної відстані. Той, хто зробить це найбільша кількість за раз, припустимо за хвилину, виграє. Можна розділитися на команди, поставивши два відра, тим більше що колективні ігри завжди веселіше.

«Вгадай що?»

Суть цього конкурсу на парубочий полягає в тому, щоб не подати виду, що саме ти п’єш. Для кількох учасників виносяться однакові келихи з прозорою рідиною. Один з судин буде з алкоголем (горілкою), всі інші — з водою. Потрібно випити вміст так, щоб інші гості не змогли здогадатися, у кого ж було спиртне. У цій «міцної» грі також можна розділитися на команди. Виграє та, яка вгадує учасника з горілкою у команди-суперниці.

дружна естафета

У цьому конкурсі чоловіча компанія парубочого ділиться на дві рівні за кількістю команди. На певній відстані потрібно поставити два невеликих столу (або табуретки). На кожному розкласти пляшку міцного алкоголю (обсяг визначайте самі), чарку і закуску. Змагання полягають в наступному:

  • Перший учасник команди підбігає до столика, наливає спиртне в чарку і тікає.
  • Другий підбігає і випиває її.
  • Третій приймає естафету і біжить закушувати.
  • Четвертий учасник проробляє всі попередні операції відразу.

Гра триває в такому порядку до тих пір, поки вся пляшка не буде випита однієї з команд. Відповідно, вона і буде вважатися переможцем на парубочому.

Грошова винагорода

Всім присутнім потрібно скинутися по певній сумі грошей. У загальній кількості повинні бути різні купюри. Кожен учасник конкурсу з зав’язаними очима по черзі тягне одну купюру і, не бачачи її, намагається відгадати номінал. Якщо він вгадує, то забирає її собі. Якщо немає, кладе назад. Так повинно тривати кілька раундів. Що залишилися після закінчення гри гроші діляться між усіма учасниками парубочого або віддаються тому, хто вгадав і отримав в ході конкурсу найбільшу кількість купюр.

Ігри з чаркою, але не алкогольні

Для конкурсу потрібні два або чотири учасники. Їх потрібно посадити за стіл один навпроти одного. Посередині столу ставиться порожня чарка (не з товстого скла) вгору денцем. Вона повинна розташовуватися між двох намічених кордонів. Ведучий подає сигнал, після якого чоловіки починають з усієї сили дути на чарку так, щоб вона в підсумку перетнула лінію суперника. Щоб «вітер» вийшов сильніше можна об’єднатися в пари. Переможцем стає той, хто першим зуміє перемістити чарку за лінію кордону. А щоб на парубочому було ще веселіше, запропонуйте зіграти з зав’язаними очима. Але чарки підмінити на ємності з борошном. Смішні особи і регіт присутніх гарантовані.

хлопчик, який пісяє

Проводити цей конкурс краще тоді, коли компанія парубочого вже кілька під градусом, але ще стоїть на ногах. Виберете 3-4 людини, видайте їм інвентар: кожному по великій склянці (або пивному келиху) і по пляшці пива. Гравці повинні міцно затиснути пиво між ніг, утримуючи його під нахилом шийкою вгору. Стакан ставиться перед учасником, а руки забираються за спину. Суть конкурсу така: необхідно швидше за всіх налити пиво в стоїть ємність. Переможця вітають і пропонують випити вміст келиха.

військове побудова

Ця гра на парубочий носить командний характер. Тут потрібно придумати прикольні завдання, щоб учасники, виконуючи їх, кожен раз шикувалися від більшого до меншого (або навпаки). Наприклад: по зростанню, по кількості букв в імені або прізвища, за розміром ноги, вагою, поверху, на якому живеш і т. П. Фантазія ведучого не обмежена, змагатися можна навіть на вульгарні теми. Після кожного такого завдання, виграє та команда, яка швидше його виконає.

Розіграш для нареченого

Ну і наостанок, потрібно перевірити нареченого чи готовий він стати чоловіком. Цей конкурс на парубочому покаже його чоловічу витримку і нервову систему, що дуже важливо в сімейному житті. Для цього друзям потрібно підготувати аркуш паперу, з намальованими на ньому точками в довільному порядку. Наречений повинен, стоячи перед дзеркалом і дивлячись в нього, (а хто сказав, що буде легко?), Обвести всі точки по черзі. Друзі записують слова, вимовлені молодою людиною під час конкурсу. Після цього всі сідають, і ведучий оголошує, що зараз будуть зачитані фрази, які майбутній чоловік скаже в першу ж шлюбну ніч.

Приклади цих ігор можна взяти за основу на вечір, але найоригінальніші конкурси на парубочий для нареченого бажано придумати самостійно. Врахувати особливості присутніх в компанії, винуватця торжества, зв’язати завдання зі спогадами з минулих років. І відзначити «останній день холостяка» потрібно неодмінно весело і завзято, а можливо і так, що на ранок компанія не згадає і половини минулого вечора.

Ссылка на основную публикацию