Конкурси на дівич-вечір перед весіллям: 12 оригінальних варіантів

У метушні перед весіллям ніяк не можна забути про дівич-вечір. Його зазвичай організовує для нареченої найкраща подруга, вона ж свідок. Але іноді сама винуватиця торжества бере безпосередню участь у підготовці до вечора. Важливо не тільки організувати місце проведення торжества, але і продумати конкурси на дівич-вечір перед весіллям. Адже головне, щоб захід пройшов весело і цікаво.

фанти

Цікавою ідеєю може стати гра в фанти. Необхідно підготувати заздалегідь завдання, які після всі дівчата будуть виконувати по черзі. Фанти можна розіграти на вулиці. Вони можуть бути смішні і сміливі, тим цікавіше буде їх виконувати. Не обов’язково вибирати вульгарні завдання для того щоб всім було весело, хоча це теж не заборонено.

Факти з життя

За столом можна провести спокійні конкурси. Наприклад, скласти список питань про наречену. Хто дасть більше правильних відповідей, той і переможе. Будь-якій дівчині буде приємна така увага з боку подруг. Звичайно, такий конкурс не триватиме цілий вечір, але для різноманітності він цілком зійде.

Весільний крокодил

Удома можна зіграти в «крокодила», тільки використовувати слова на весільну тематику. Наприклад: кільце, букет, келихи, гість. Заготовити картки заздалегідь або можна обійтися і без реквізиту: говорити загадане слово один одному на вухо.

підв’язка

Якщо весілля проходить влітку, то цілком доречно буде проведення дівич-вечора на пляжі. Тут можна організувати цікаві конкурси для подружок нареченої. Дівчата повинні надіти на ногу підв’язку і зняти її без рук. Хто швидше і смішніше впорається із завданням, той і отримує приз. Врахуйте, що увагу сторонніх і веселий сміх вам гарантовано!

Повітряні кулі

Дівич-вечір на природі не обійдеться без оригінальних рухливих конкурсів. Всім учасницям видаються по одному повітряній кульці. Потрібно протримати його в повітрі якомога довше. Не можна чіпати руками, а всі інші прийоми дозволені. На нього можна дути, штовхати ногами або іншими частинами тіла.

подіум

Цей конкурс можна організувати в кафе або в клубі. Дівчатам необхідно пройтися по імпровізованому подіуму з листком на голові, так щоб той не впав. Другим етапом потрібно буде нести журнал. Виграє та, яка пронесе велику книгу з домоводства. А це зовсім не просто! Вона і буде покликана справжньою господинею і королевою краси.

найгнучкіша

Якщо дівич-вечір проходить на природі, то можна прямо там провести кілька оригінальних конкурсів для подружок нареченої. Влаштувати розваги в стилі латино-американських вечірок. Натягнути стрічку і під енергійну музику намагатися пройти під нею, згинаючи спину назад. Міняти рівень стрічки, опускаючи її нижче. Найгнучкіша в результаті повинна буде отримати приз.

Твістер

Цю гру можна організувати де завгодно: в лазні, будинки і навіть на природі. Потрібно тільки купити «Твістер» і слідувати інструкції. Останній залишився на полі і визнається переможцем. Подібні веселі ігри зможуть розрядити обстановку перед весіллям і створять сприятливу атмосферу.

коктейль

Багато дівич-вечори святкуються в барі. Тут можна влаштувати поєдинки на краще виконання пісні за допомогою караоке. Або провести алкогольні конкурси. Вони можуть полягати в тому, що дівчата повинні будуть відгадувати все нові і нові напої, досліджуючи їх на смак. Для складності їм зав’язуються очі. Подібні ігри завжди користуються успіхом.

пісні

Зібравшись дружною компанією вдома або на дачі, можна провести застільні конкурси. Згадати якомога більше пісень на весільну тематику. Для зручності дівчата діляться на дві команди, і по черзі згадують композиції.

загадки

Весільні конкурси для дівич-вечора можуть бути дуже оригінальні. Так, наприклад, можна відзначити свято в лімузині. Замовити напої і закуски, організувати прикольні конкурси. Від присутніх потрібно скласти загадки про наречену чи весільну атрибутику. Без підготовки це буде зовсім не просто, але тим і цікавіше програма вечора.

квест

Ретельно підготовлений сценарій вечора гарантує відмінний настрій у присутніх. До таких продуманим конкурсам відноситься квест. Його можна провести в міських умовах. Необхідно ховати записки із завданнями в різних місцях: в скверах, парках, біля пам’ятників. У підсумку всіх учасників повинен чекати приз.

Ідеї ??для проведення дівич-вечора можуть бути найрізноманітнішими. Наречена зі своїми подружками обов’язково знайде відповідні. Головне, підготувати конкурси на дівич-вечір перед весіллям. Тоді і вечір пройде весело і запам’ятається на все життя.

Наостанок, пропонуємо подивитися відео з дуже веселим квестом для дівич-вечора:

Ссылка на основную публикацию