Конкурси для свідків на весіллі — прикольні і нові ідеї

Погодьтеся, на будь-якому весіллі повинно бути цікаво і весело. Підтримати таку атмосферу можна і потрібно за допомогою різноманітних конкурсів. А оскільки в більшості з них завжди беруть участь дружка і дружок, головні координатори і помічники на торжестві, то варто окремо зупинитися на категорії «конкурси для свідків на весіллі».

Що варто врахувати ще до початку банкету

Проводити розваги можна не тільки, коли гості вже добре посиділи і повеселішали, але і на початку свята. А оскільки запрошені в основному відчувають себе трохи ніяково, то в першу чергу залучити до участі потрібно свідків нареченого і нареченої. Вони повинні підбадьорити інших гостей, підвищити настрій оточуючим і задати веселий тон заходу. Саме тому винуватцям весілля слід заздалегідь обговорити з друзями всі нюанси планованих конкурсів, щоб не допустити непотрібних нікому конфузів і неприємних моментів.

Які бувають розваги на весіллі? Вони повинні бути невимушеними, легкими і веселими. Можуть бути як рухливими, так і спокійними, де потрібно подумати. З реквізитами (наприклад, з яблуком, з цукеркою, яйцем) або без них. Але вибираючи атрибути для конкурсів, врахуйте, що якщо щось піде не так, ваші друзі можуть виявитися в незручній ситуації, наприклад, забруднитися.

Завчасно обговоріть, чи будуть доречні для свідка і свідка гри з легкої пікантною ноткою (з поцілунками і ін.), Оскільки на торжестві може виявитися друга половинка одного з ваших помічників. А може бути, люди категорично не сприймають навіть натяку на вульгарність, хоч ви і можете вважати це просто смішним. Тому захистите себе і ваших свідків від непередбачених реакцій.

Радимо також ознайомитися зі статтею: конкурси на весілля для гостей.

рухливі варіанти

Розважальна програма на весіллі повинна включати веселі рухливі конкурси для дружка і дружки. Нижче наведені цікаві приклади. Єдиний нюанс — не варто їх влаштовувати один за одним, щоб не втомити дівчину і хлопця.

 • Голодні діти. Для цього номера потрібно покликати із залу крім свідків ще вісім чоловік. З реквізитів конкурсу: вісім дитячих шапочок або чепчиків, стільки ж шоколадних яєць, десять ложок. Правила такі: на весіллі в одному кінці залу встановлюють два стільці з ємностями, наповненими шоколадними яйцями. Навпаки, в іншому кінці залу, сидять на своїх стільчиках «голодні» малюки, які в роті тримають по ложці. Завдання свідків — нагодувати своїх діток, як можна швидше. Для чого вони, тримаючи ложку в роті без рук, повинні захопити їжу (яйце) і нагодувати кожну дитину. Хто робить це швидше, той і переможець. Можна зробити конкурс з памперсами для кожного «пташеняти», щоб було ще веселіше.
 • Оригінальні танці з прищіпками. Необхідні реквізити: 10-12 прищіпок, 2 хустки або шарфа. Опис: провідний зав’язує свідкам весілля очі, чіпляє на кожному по 5-6 прищіпок (рівна кількість) і включає ритмічну веселу музику. Пара починає танцювати і шукати один на одного все прищіпки. Перемагає той, хто зробить це швидше або зніме більшу кількість прищіпок на момент закінчення музики.
 • Струмочок. Дуже смішний конкурс для весілля. Його суть полягає в тому, що тамада спочатку розстеляє рулон шпалер, а потім пропонує пройти свідкові з зав’язаними очима через «струмочок» (перейти його). Ведучий підказує, куди ступати, і коли дівчина майже дійде до кінця, дружок швиденько лягає в центр рулону. Зробити це необхідно до того, як свідок відкриє очі. Але коли вона це зробить і подивиться, як йшла з піднесеним сукнею, то не просто здивується, а чимало зніяковіє. Їй тут же потрібно все пояснити. Якщо боїтеся, що дівчина може образитися, то заздалегідь їй розкажіть про суть конкурсу, адже він на насправді зовсім не вульгарний. Але сподіваємося, з гумором у подружки нареченої все в порядку.

Ігри на перевірку фантазії

Конкурси для свідків на весіллі можуть показати, наскільки розвинене їх уяву. Ось одні з найбільш вдалих прикладів:

 • Вгадай тварину. Деякі гості пишуть на листочках назви тварин. Або у ведучого може бути заготовлений цей список. Папірці складаються в мішок, а потім дружок і дружка по черзі дістають своє завдання і показують того чи іншого звіра. Молодятам потрібно вгадати, кого ж зображують їх друзі.
 • Компліменти. Суть конкурсу полягає в тому, що дружок і дружка повинні говорити один одному компліменти. Гості будуть вести підрахунок, і той, хто скаже більше ласкавих слів, виходить з гри переможцем. Можна використовувати для цього алфавіт і називати слово на кожну букву.
 • Розвага в віршах. Свідкам на весіллі видаються вірші відомих поетів, кожен повинен перефразувати класиків сучасною мовою. Якщо люди володіють даром красномовності і гумором, то конкурс більш ніж доречний. Або можна з виразом прочитати веселі вірші з цифрами на манер Маяковського, Єсеніна та інших поетів, тільки заздалегідь їх знайти в інтернеті.
 • Питання відповідь. Як свідка нареченої найчастіше виступає одна з кращих подруг, а боярином є товариш молодого. Тому є сенс влаштувати невелику перевірку: хто знає про свого друга більше? Заздалегідь підготуйте питання: хобі, улюблене блюдо, пісні або колір, скільки діток хоче наречений або наречена тощо. Чим цікавіше і складніше питання, тим веселіше.

Забавні розваги

Прикольні конкурси на весіллі для свідків можна скласти на основі наступних забав:

 • Крадіжка туфлі. Одного і одному тамада зав’язує очі, а хтось із решти присутніх краде і ховає туфельку нареченої. Дівчина і хлопець починають її шукати по залу на весіллі, а гості їм аплодують або кричать «холодно-гаряче». Якщо вони наближаються до заповітного атрибуту, то присутні ляскають сильніше або говорять «тепліше». І так, поки туфля не приймете. За таким же принципом можна вкрасти молоду. Тільки при викупі нареченої придумати завдання для свідків трохи складніше.
 • Конкурс на кількість предметів. Спочатку ведучий на весіллі оголошує: «Чоловік дуже хоче покататися на лижах, а дружина поїхати на море. Тому нареченого потрібно одягнути тепліше, а наречену, відповідно, роздягнути ». Для цього включаються помічники — свідки. Предмети з боярина одягаються на нареченого, а зняті аксесуари і одяг нареченої виявляються на подружці. На кому речей буде більше, той і перемагає. Тільки нареченій бажано принести речі для конкурсу, якщо в цьому є потреба. Не буде ж вона знімати сукню.

грошові забави

Розваги на весіллі, пов’язані з грошима, — це невід’ємна частина програми. Жоден захід не обходиться без традиційних збирання «на хлопчика» і «на дівчинку». Вони не нові, але завжди йдуть «на ура». При цьому свідок збирає гроші серед гостей в рожеві повзунки, а боярин — в блакитні. Перемагає в конкурсі той, хто зібрав велику суму. І таким чином визначається, хто ж народиться у молодих першим: син або дочка.

Влаштовувати на весіллі слід не більше 1-2 грошових конкурсів, інакше у гостей може скластися неправильне враження про торжестві, та й просто не виявитися стільки грошей. Можна організувати аукціон, на якому продати ошатну пляшку шампанського зі столу молодих або перший шматок весільного торта.

відверті випробування

Якщо ви точно впевнені, що для дружка і дружки буде не в тягар брати участь в таких конкурсах на весіллі, то сміливо влаштовуйте хоча б один запропонованих:

 • Зозуля. У цій розвазі свідкові доведеться стати «годинами», а свідку — відомої пташкою, яка сповіщає час своїм «ку-ку». Дівчина повинна розставити ноги на ширину плечей або трохи ширше, а хлопця беруть за руки і ноги кілька чоловіків і починають розгойдувати так, щоб голова боярина періодично вискакувала між колін дружки. Хлопець повинен кожен раз говорити «ку-ку». Чим більше на весіллі він «прокукует», тим більше років проживуть разом в п’ятикратному розмірі подружжя (тобто отримана цифра множиться на п’ять).
 • Пронеси мене, якщо зможеш. Цей конкурс показує силу одного нареченого. І фантазію, оскільки свідкові необхідно 10 разів пронести по залу подружку нареченої в різних позах за певну кількість часу.

Наостанок, як бонус, пропонуємо подивитися на відео дуже смішний музичний конкурс для дружка і дружки:

Продумуючи смішні конкурси для свідків на весіллі, не варто забувати і про те, що інші гості теж не повинні нудьгувати. У розвагах одночасно можуть бути задіяні як дружок з дружкою, так і інші бажаючі. В цьому випадку забави будуть ще веселіше і задерикуватіше, що забезпечить невимушену атмосферу весілля на весь вечір.

Ссылка на основную публикацию