Кому підходить стрижка боб-каре? Види, укладання, особливості вибору

Стрижки «боб-каре» займають перші місця в рейтингах модних жіночих зачісок. Зірка подіуму Вікторія Бекхем зробила популярними зачіски на основі класичної стрижки каре і грайливою Пікс, а кінодіва Кіра Найтлі доклала руку до затребуваності зачісок, в основі яких лежить техніка стрижки «боб». З російських кінознаменитостей однією з перших приміряла на себе красиву стрижку «боб-каре» телеведуча Юлія Меньшова, яка застигла в умах багатьох чоловіків. Сьогодні багато модниць, готуючись до весільної церемонії, вибирають цей вид стрижки, при різній довжині волосся: короткої, середньої або довгою.

Кому підійде?

Красива модна стрижка боб-каре втратила своєї популярності і сьогодні.

Зачіски та укладки, виконані на її основі, підходять далеко не всім. Існує жіночий тип особи, для якого майстра-стилісти не рекомендують ні комбіновану техніку стрижки боб-каре, ні класичні прості «каре» або «боб». Особливу акуратність при використанні цього стилю стрижок слід дотримуватися жінкам, які мають круглий овал обличчя.

У деяких випадках варіації прямий або косий чубчика, асиметричні схеми косого проділу і зачёса дозволяють нівелювати круглу форму самих стрижок. «Боб-каре» в стилі короткою акуратною «шапочки» найбільш підійде:

 • Дівчатам з круглим обличчям, у яких загострений або трикутний вид підборіддя;
 • Зовсім юним особам, ще не мають власного стилю;
 • Дівчатам з тонкими, прямими або трохи кучерявим волоссям;
 • Спокусниця, що мають тонкі хвилясте волосся, яким асиметричний, градуйований боб-каре додасть об’ємний вигляд.


Спочатку стрижка відрізнялася коротким волоссям, але сьогодні боб-каре носять модниці з будь-яким типом особи, що носять шевелюру середньої довжини або до плечей, хвилясті пасма. Причому будь-яка стрижка для круглого обличчя виглядає більш гармонійно з подовженими пасмами в скроневій ділянці голови.

Найбільш стильні різновиди

Сучасні майстри перукарського мистецтва використовують різні схеми стрижки, які відрізняються перукарнях дизайном і технікою стрижки:

 • прямий боб виконується на прямих волоссі;
 • багатошаровий боб відрізняється градуйованою «шапочкою» і ідеально підходить жінкам з широкими вилицями і круглим обличчям;
 • асиметричне боб-каре з’явився недавно і ідеально поєднується з будь-якими косими і прямими чёлкамі і проділами;
 • боб з видовженими пасмами має ззаду, на скронях і потилиці довгі локони, які можна завити назовні, що часто розглядається як урочистий, весільний варіант укладання;
 • «А-боб» відрізняється прямий або косий чубчиком, довжина якої збігається з розмірами пасом на скронях і потилиці;
 • при виконанні стрижки «кострубатий боб» градуйовані пасма розкуйовджуються;
 • ті, кому не підходять стандартні варіанти, можуть винайти власний вид укладання.

Крім вищеописаних різновидів модних стрижок боб-каре, що вважаються класичними, існують і трендові зачіски, які можна зробити на будь-який випадок життя, приурочивши їх до весільної церемонії або урочистого вечері:

 1. Градуйований боб-каре з подовженням — ідеальний варіант для весільних заходів. Подовжені пасма на скронях і потилиці акцентують на круглому обличчі лінію скул і вигин підборіддя, залишаючи позаду відкритими потилицю і шию, утворюючи «шапочку». Причому деякі варіації цієї стрижки підходять модницям з кучерявими локонами і тим, кому не хочеться обмежувати довжину волосся. На основі градуйованою стрижки легко самостійно, в домашніх умовах виконати асиметричний вид укладання для весільного торжества.
 2. Стрижка «каре на ніжці» в останні роки лідирує серед модних зачісок. «Ніжкою» називаються укорочені прядки, що оголюють потилицю. Завдяки варіацій форми і довжини «ніжки» жінка має можливість хоч щодня міняти свій стиль. Завдяки «ніжці» зачіска виглядає легкою, відкриваючи потилицю і шию. Плюсом «каре на ніжці» є її універсальність — ця стрижка підходить і для тонких кучерявих і для жорстких прямого волосся.
 3. Скорочений боб з градуйованими краями повчив назву «Пікс» і вперше був продемонстрований Еммою Уотсон, яка зіграла головну роль в знаменитій франшизі «Гаррі Поттер». Ця асиметрична стрижка досить коротка, а акуратність «Пікс» надають оброблені, градуйовані кінчики окремих прядок. Найбільша відмінність варіанту «Пікс» — що їй можуть скористатися носії тонких кучерявого волосся. Недолік: через малу довжину пасом «Пікс», вона призначена для дівчат з правильними пропорціями обличчя. Для ранкового формування «шапочки-Пікс», майстер-стиліст порекомендує найкращий засіб для візуалізації об’ємності шевелюри.
 4. Різноманітні види боб-каре з чубчиком з ексклюзивною технікою стрижки майстри дозволяють підкреслити індивідуальність рис обличчя, причому форма і розміри чубчика формують кожен раз новий образ:
 • Стрижка з асиметричною, косою чубчиком, зачесане набік і не закриває обличчя, підходить більшості дівчат, причому модниці, які бажають підкреслити свою оригінальність і епатажність, роблять чубчика, що не відрізняються від довжини пасом основний стрижки;
 • Косі чубчика можуть бути з рівним, прямим обрізом, а можуть мати вигляд «драбинки»;
 • Пряма чубчик «боб-каре» — класичний варіант і підходить більшості жінок незалежно від вікової категорії та форми особи.

особливості стрижки


Технологія стрижки і вид укладання залежать від обраного стилю і можуть значно відрізнятися з урахуванням структури волосся (тонких, прямих, густих, кучерявих і так далі).

Звичайно, молодіжні короткі градуйовані стрижки відрізняються від весільних укладок, однак основою будь-якого виду зачіски є стандартна техніка класичного «бобу-каре».

Покроково стандартна стрижка «боб-каре» для жінок з коротким волоссям і локонами середньої довжини виконується в наступній послідовності:

 1. попередньо волосяний покрив поділяються проділами: ззаду, на потилиці, — вертикальним, на передній тім’яної частини — «П» -подібним;
 2. шевелюра розділяється на косі пасма, кожна з яких фіксується шпильками;
 3. процедура підстригання починається з нижньої частини потилиці — від шиї відступають на 2,0 — 3,0 сантиметра, формуючи «ніжку»;
 4. першу виділену пасмо отстрігают під кутом 45 ° — ця пасмо контрольна, і в подальшому майстер орієнтується на неї;
 5. аналогічно «драбинкою» підстригають від низу до верху інші пасма;
 6. в останню чергу роблять окантовку, яка повинна бути вирівняна.


Стрижка може здійснюватися шляхом градуювання вертикально або горизонтально розділених пасом. Весільні варіанти мають ззаду, на потилиці, і біля скронь завиті пасма.

Якщо стрижку необхідно виконати модниці, що має волосся середньої довжини, то спочатку виділяється контрольний кут чубчика, які повинен виділяти лінію скул. Вид і форма кута залежить від овалу обличчя, але, в принципі, довжина лицьових пасом чубчика нічим не обмежена.

порядок укладання

Для укладання обстрижених волосся в домашніх умовах використовуються різні техніки:

 • Звичайна укладання робиться гумовим брашингом круглого перетину, завдяки використанню якого шевелюра виглядає більш об’ємно;
 • Накручування хвилястих або прямих тонких пасом проводиться за допомогою завівочний щипців або термобігуді;
 • Для випрямлення тонких, хвилястих від природи волосся використовується праску;
 • Для створення гофра на стрижці «Пікс» використовується плойка;
 • Хвилясті коротке волосся формуються за допомогою дрібного гребінця і бігуді-коклюшки невеликого діаметру.

Ссылка на основную публикацию