Компроміс ціни і якості це кращі недорогі ріжкові кавоварки

Кава — напій, який є одним з найпопулярніших в світі. Тому ринок апаратів для його приготування досить великий. Тут можна знайти будь-які апарати — від самих недорогих і до машин елітного класу. Загальновизнаним є той факт, що найбільш якісну каву готують кавоварки під тиском. Тому бюджетна кавоварка ріжкового типу є своєрідним компромісом між ціною і якістю одержуваного напою, відповідним багатьом користувачам.

приготування кави

Ріжкові кавоварки готують каву з мелених зерен під високим тиском пара. Напій, приготовлений таким способом, отримав назву «еспресо». Тому часто кавоварки цього типу називають еспресо-кавоварками. А свою назву «ріжкові» вони отримали з-за особливостей конструкції — замість фільтраційних сіточок або мішечків для кавового порошку в таких кавоварках використовуються пластмасові або металеві ріжки.

Процес приготування кави в ріжкової кавоварці починається з заповнення бойлера водою, а ріжка — меленою кавою, причому вміст ріжка обов’язково потрібно добре утрамбувати. Далі кавоварка впорається з приготуванням сама. Пар під високим тиском пройде через кавовий порошок, а готовий напій виллється в вашу чашку, бажано підігріту.

Так як кава готується під високим тиском, то з кавового порошку виділяється максимальна кількість корисних і ароматичних речовин. Крім того, при високому тиску води екстрагується до 25% кавової субстанції, замість звичайних 15-18%, що дозволяє приблизно на третину знизити витрату кавових зерен. Багато цінують ріжкові кавоварки і за те, що в процесі приготування утворюється так званий «крем» — ароматна пінка на поверхні кави.

Специфіка кавоварок (практичні аспекти)

При покупці кавоварок економ-класу слід відштовхуватися від того функціоналу, який користувач хоче отримати в результаті. Так, важливим фактором є можливість приготування машиною напоїв з молочною піною — капучіно, лате і т.д. Традиційно недорогі ріжкові кавоварки оснащені ручним типом капучинатора. Такий капучинатор вимагає певної вправності від користувача, і впоратися з ним зможе далеко не кожен.

Крім того, необхідно звернути увагу на наявність функції автоматичної декальцінаціі в апараті. Якщо її немає, то користувачеві доведеться самостійно за допомогою спеціальних засобів очищати апарат від накипу. Це не призведе ні до економії часу, ні до економії коштів.

Головний принцип придбання бюджетної машини для приготування кави — звертати увагу не на непотрібні додаткові функції, а на якість виконання функцій базових.

REDMOND RCM-1502 Scarlett SC-037
Технічні характеристики
використовуваний кави мелений мелений / зерновий
потужність 720 Вт 800 Вт
Тип нагрівача бойлер бойлер
манометр немає немає
Максимальний тиск 4 бар 4 бар
Об `єм 0,24 л 0,2 л
Розміри (Ш * В * Г) 29x21x22 см 29x21x24 см
Ємність кавомолки немає немає
Сьyoмний лоток для збору крапель є є
Сьyoмний заварювальний блок немає немає
колір чорний чорний
Матеріал корпуса пластик пластик
вага 2 КГ 1,7 КГ
Конструктивні особливості
капуччинатор є є
таймер немає немає
дисплей немає немає
Фільтр для води є є
мірна ложка є є
Індикатор рівня води немає немає
Індикатор рівня кави немає немає
Індикатор рівня відходів немає немає
Контейнер для молока немає немає
автоматична декальцинація немає немає
Автовідключення немає немає
Противокапельная система немає немає
Вбудована кавомолка немає немає
самоочищення немає немає
Підігрів чашок / резервуара немає немає
підсвічування чашок немає немає
Система спінювання молока є є
Одночасне приготування двох чашок немає немає
Подача гарячої води немає немає
Контейнер для відходів немає немає
налаштування
енергозберігаючий режим немає немає
Попереднє змочування кави немає немає
Регулювання жорсткості води немає немає
Регулювання ступеня помелу немає немає
Регулювання порції гарячої води немає немає
Регулювання міцності кави немає немає
Швидкий пар немає немає
Регулювання температури кави немає немає
інші особливості
додаткова інформація колба з термостійкого скла Колба з термостійкого скла; сопло для подачі пари під тиском; 2 режими роботи: еспресо, капучіно

REDMOND RCM-1502

Торгова марка REDMOND є досить молодим виробником побутової техніки. Її історія почалася з виробництва мультіварок, а сьогодні на ринку можна знайти найрізноманітнішу техніку, в тому числі й кавоварки.

Апарат для приготування кави REDMOND RCM-1502 користується досить великою популярністю у користувачів, адже він відповідає головній концепції бренду — «висока якість у поєднанні з демократичною ціною».

Незважаючи на часте недовіру споживача до кавових машин вітчизняного та китайського виробництва, REDMOND RCM-1502, є однією з найбільш продаваних кавоварок на території Росії.

функції

Функції кавоварки:

 • приготування на основі меленої кави;
 • ручної капучинатор;
 • знімний лоток для збору крапель;
 • індикація включення.

Кавоварка має досить стандартний для свого сегменту набір функцій. Ручний капучинатор передбачає приготування молочної піни для напоїв при безпосередній участі користувача.

Трубка для відводу завантажується користувачем молока і піни занурюється в спеціальний резервуар. Ось цей резервуар і повинен підтримувати користувач для того, щоб отримати якісну молочну піну для капучино або латте.

Досвідчені користувачі відзначають, що шляхом регулювання нахилу того самого резервуара можна варіювати щільність піни і її дрібнозернистість. Однак для недосвідченого користувача така опція може стати суттєвою перешкодою на шляху до створення напою.

Особливості

Кавоварка видає досить невеликий тиск. Для професійних апаратів стандартом є тиск від 15 до 19 бар. REDMOND RCM-1502 працює з тиском близько 4 бар. Покупці апарату відзначають, що таке низький тиск жодним чином не відбивається на якості одержуваного напою.

Кавовий порошок для приготування напою в REDMOND RCM-1502 повинен бути дуже добре спресований. Утрамбовка повинна бути не дуже щільна і не дуже слабка, тому що від цього залежить смак напою. Точна відповідність розмірів маточки і ріжка в кавомашині дозволяє досягти найкращого результату в приготуванні напою.

Металевий ріжок дозволяє кави добре прогрітися і в результаті напій виходить густим з пишною піною і насиченим смаком. З огляду на ці особливості, користувачеві також необхідно придбати певну вправність для утрамбовиванія кави.

REDMOND RCM-15022

REDMOND RCM-1502

REDMOND RCM-15023

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • висока продуктивність апарату;
 • ергономічна система управління;
 • простота у використанні.

Головним достоїнством апарату є приємне поєднання ціни і функціоналу. Ціна машини досить низька (за ті ж гроші можна купити пристойну крапельну кавоварку, яка вміє готувати виключно американо).

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність індикації рівня води;
 • пластиковий корпус;
 • полікарбонат для деталей апарату;
 • відсутність енергозберігаючого режиму;
 • неможливість подачі гарячої води;
 • відсутність дисплея;
 • неможливість автоматичної декальцінаціі;
 • відсутність таймера;
 • відсутність автоматичного вимкнення;
 • неможливість самоочищення.

Так як вартість кавоварки невелика, а функціонал — досить широкий, багато користувачів шукають «підступ» в такому поєднанні. «Підступ» криється в матеріалі, використовуваному для виготовлення багатьох деталей апарату.

Таким матеріалом є полікарбонат, в складі якого — фенол (не до кінця досліджена, однак потенційно небезпечне для організму людини речовину).

При детальному розгляді конструкції кавоварки стає зрозуміло, що безпосередньо з напоєм деталі з використанням полікарбонату контактую тільки в одному місці — роздільник, що розподіляє каву по чашках.

Однак навіть цей факт бентежить багатьох користувачів. Незважаючи на дешевизну кавоварки, виробник міг би використовувати менш сумнівні матеріали для її виготовлення.

Відео огляд

Презентація кавоварки в відео нижче:

підсумки

Кавоварка REDMOND RCM-1502 має ряд безсумнівних переваг. Вона прекрасно підійде для досвідчених користувачів кавових апаратів, які не дуже упереджено ставляться до ступеня настраиваемости якості одержуваного напою.

Чи не підійде апарат кавовим гурманам, які деталізують процес приготування кавового напою і його смаку в значній мірі.

Для професійної кав’ярні апарат може виявитися трохи простакуватим. Система індивідуалізації напою дуже низька — користувач може регулювати його фортеця, температуру та інші параметри тільки за допомогою мануальних налаштувань (кількості засипається кава, кількості води, молока і так далі).

Для офісу апарат буде не дуже зручний через відсутність системи самоочищення і необхідності в певній вправності для приготування напою (для таких умов необхідні більш прості апарати з автоматизованою системою приготування).

Scarlett SC-037

Scarlett — зареєстрована у Великій Британії російсько-китайська торгова марка. Виробництво цієї побутової техніки, в тому числі й кавоварки Scarlett SC-037, знаходиться в Китаї.

З цієї причини багато користувачів відмовляються від придбання саме Scarlett SC-037.

Необхідно відзначити, що на якісні характеристики Scarlett SC-037, в тому числі і складання, використані матеріали та довговічність, збірка техніки в Китаї не вплинула жодним чином.

Апарат зібраний добротно, користувачі відзначають, що ніяких скрипів або зазорів на корпусі немає.

функції

Функції кавоварки:

 • приготування на основі меленої кави;
 • регулювання міцності кави (так званий «арома-селектор») ;;
 • ручної капучинатор;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • автоматичне вимикання при тривалому невикористанні;
 • автоподогрев;
 • обертається фільтродержатель.

Колба для нагріву води і виводять пар трубки металеві. Фільтр виконаний з нержавіючої сталі (досить щільної). Функціонально апарат досить розвинений, особливо з огляду на його дуже низьку вартість.

Особливості

Корпус виконаний з пластика близького по відчуттях до різновиду поліетилену (маркування знайти на кавоварці буде важко). Виходячи з того, що дешеві речі, зібрані в Китаї, мають властивість розламуватися в найнесподіваніших місцях, металевий ріжок можна вважати серйозним гідністю кавоварки. Усередині апарат конструктивно дуже простий.

Для приготування оптимального за якістю кави користувачі рекомендують використовувати кави середнього помелу — напій виходить більш насиченим і «густим».

Вбудованої кавомолки в апараті немає, тому початківцям гурманам доводиться діяти методом проб і помилок.

Занадто дрібний, в пудру, помел для кавоварки Scarlett SC-037 зовсім не підходить. Напій виходить дуже міцний з гіркувато-кислим смаком і неприємним запахом (незалежно від використовуваного сорту кави).

Помел теж поганий. Напій виходить недодержання, ні аромату, ні смаку. Втім, вибір помелу справа індивідуальна.

Scarlett SC-037

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • висока продуктивність апарату;
 • ергономічна система управління;
 • міцний матеріал колби (скло);
 • простота у використанні.

Кавоварка готує напій під тиском. Однак величина тиску в цьому апараті становить лише 4 бари. Тому говорити про конкурентоспроможність щодо більш дорогих аналогів не доводиться.

В цілому, на виході користувач може отримати достатньо якісний еспрессо або капучино. Правда, для цього необхідно звернути належну увагу на ступінь помелу засипається кава і його кількість.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • відсутність автоматичної декальцінаціі;
 • невоможность вимкнення;
 • відсутність подачі гарячої води;
 • відсутність індикатора рівня води;
 • пластиковий корпус;
 • відсутність енергозберігаючого режиму;
 • відсутність таймера;
 • одноразовий фільтр;
 • неможливість самоочищення.

До недоліків апарату багато користувачів відносять досить примхливий капучинатор, до якого необхідно пристосуватися. Для цього необхідно дотримуватися деяких правил. Збивати молоко необхідно відразу ж після приготування кави. Крім того, необхідно відзначити його дозування (занадто велика кількість молока призведе до переливання піни через край резервуара). Молоко необхідно використовувати жирне.

Також до недоліків відносять короткий шнур живлення — користувачеві доведеться пристосуватися і встановити апарат недалеко від джерела живлення. Кавоварка не оснащена підігрівом графина з готовим напоєм, а значить, кава остигає досить швидко.

Відео огляд

У відео нижче можна переглянути порівняльну характеристику даної моделі:

підсумки

У зв’язку з тим, що капучинатор у апарату ручної, уявити його використання в офісі стає досить складно. Пов’язано це з тим, що приготування молочної піни за допомогою ручного капучинатора передбачає безпосередню участь в процесі самого користувача.

До того ж, машина може працювати виключно зі свіжим молоком, використання якого в стінах офісу також малоймовірно. У подібних умовах апарат Scarlett SC-037 може використовуватися хіба що для приготування еспрессо.

У домашніх умовах, як відзначають користувачі, приготування кави на Scarlett SC-037 можливо. Однак спочатку доведеться повозитися з пошуком розетки або іншого джерела живлення, так як шнур живлення у кавоварки дуже короткий.

У кав’ярні апарат може розташуватися без проблем. Однак сумнівним для рівня професійного кавового майстерності є якість приготавливаемого напою. Scarlett SC-037 є більше аматорським, ніж професійним апаратом для приготування капучино і еспрессо, тому справжні гурмани можуть не оцінити смак.

висновки

Для домашнього використання Scarlett SC-037 може стати оптимальним варіантом. Якщо користувач пристосуватися засипати каву потрібного помелу і в потрібній кількості в кавоварку, він зможе отримати достатньо якісний напій, приготований нехай і під невеликим, але під тиском. Необхідність у використанні кавоварки Scarlett SC-037 в стінах офісу або професійної кав’ярні викликає деякі сумніви.

Кавоварка REDMOND RCM-1502 підійде тим, хто шукає недорогий апарат, здатний приготувати стерпний еспресо і капучіно. Чи не підійде категорично кавовим гурманам і любителям повної автоматизації процесу приготування. При покупці слід також пам’ятати про такий недолік машини, як не дуже якісні матеріали деталей. Сумнівною є можливість використання апарату в умовах офісу, ресторану або кав’ярні.

Ссылка на основную публикацию