Компот із червоної смородини на зиму, рецепт з фото

Вирішила я заготовити компот із червоної смородини на зиму, рецепт якого я розповім в даній статті. Зазвичай я заморожую ягоди в морозилці, а потім в зимові холоди, варю невеликими порціями цей корисний напій.

Цього року урожай виявився просто чудовим. Ось і вирішила його закатати в трьох літрові банки у вигляді чудесного, прохолоджуючі напої з порічки. А раптом гості на порозі. Або просто лінь буде, щось готувати, а можливо чоловік з дітьми сам вдома залишиться. Заготовки завжди потрібні, подумала я. І взялася за справу.

Компот із смородини на 3 літрову банку

Вважаю, що більш вигідно і правильно заготовлювати дану консервацію саме в тару об’ємом три літри.

Що знадобиться:

  • Червона смородина (порічки) — 0.5 літра;
  • Цукор — 1 ст;
  • Вода — 2.5 літра.

Інгредієнти для компоту прості. Отже приступимо. Для початку потрібно стерилізувати банки і металеві кришки, якими будемо закочувати закрутку.

Нарвати червону смородину, можна і з гілочками, помити. Дати воді стекти.

Надіслати ягоди порічки в банку.

Туди насипати цукор.

Окріп налити в банку. Закатати металевими кришками.

Перевернути догори дном, укутати в що то тепло, залишити так до повного охолодження.

Потім перенести в льох або комору.

Якщо ви будете зберігати її в квартирі, то врахуйте декілька правил:

  1. Подалі від джерел тепла (батареї, пічки);
  2. Уникати потрапляння прямих сонячних променів;
  3. Місце має бути темне і прохолодне, наприклад нижній шафа кухонного столу або можна заховати під ліжко. У гуртожитку ми зберігали під ліжком всі заготовки, вони добре зберігалися тривалий час і не псувалися.

За цим методом, компот можна закрити практично з будь-яких ягід: чорна смородина, вишні, аргус, полуниця, малина.

Моя подружка заготовлювала навіть із замороженої смородини. Уже настало літо, а в морозилці у її залишилися заморожені ягоди з минулого сезону, ось вона і вирішила зробити з них компот. Що б в морозилці вони не перемерзали. А в холодильник накласти нових, свіжих. Не знаю, на скільки це правильно. Ділюся тим що знаю і бачила на власні очі. А вам вирішувати як правильно вчинити з вашими не з’їв запасами.

Коли настануть холоди, компот із червоної смородини на зиму, рецепт якого ви прочитали і приготували стану справжнім нагадуванням про теплом і спекотне літо.

Ссылка на основную публикацию