Комплекс неповноцінності у жінок

«Ех, мені б іншу зовнішність (роботу, сім’ю, можливості), і життя б склалося по-іншому», — такі думки відвідують багатьох представниць прекрасної статі з завидною регулярністю. Спостерігаючи за успішними красунями з голлівудською посмішкою, ми свідомо чи несвідомо починаємо шукати в собі уявні комплекси.

А жити з комплексом неповноцінності жінці дуже і дуже непросто. Причин для такого душевного стану може бути кілька: відмінні риси в зовнішньому вигляді, дефекти мови, дискримінація за соціальним статусом, душевна травма і т. Д. Як результат, маючи вельми привабливу зовнішність і хороший характер, дівчина може завжди перебувати в стані легкої депресії, уникати можливості проявити себе, остерігатися підвищеної уваги оточуючих. Давайте розглянемо основні причини комплексу неповноцінності у жінок, які найчастіше стосуються зовнішності.

Маленькі груди

Свої фізіологічні особливості дівчина починає усвідомлювати вже в підлітковому віці. Як правило, перше місце серед «об’єктів для порівняння» належить грудей. Чому то юні дівчата вважають, що всі чоловіки вважають за краще панянок з пишними грудьми, і для того щоб досягти бажаного ефекту, використовують всі можливі і неможливі методи: качають м’язи молочних залоз, прикладають капустяне листя (за бабусиними рекомендацій), підкладають поролон і вату в бюстгальтер і навіть приймають гормональні таблетки.

Свою лепту в розвиток комплексу неповноцінності на цьому грунті вносять і юнаки. Молоді люди звертають увагу на цю частину жіночого тіла, активно обговорюють розміри грудей своїх ровесниць і невдало жартують. В результаті це комплекс може настільки щільно вкоренитися, що вже в більш зрілому віці дівчина буде проходити випробування незручність на пляжі або в басейні, ніяковіти при близькості з чоловіком і т. Д.

І лише небагато дівчат розуміють, що маленькі груди — це надуманий комплекс. Згідно з соціологічними опитуваннями, 75% чоловіків вважають за краще акуратну і невеликі груди.

Високий (маленький) зростання

Як мініатюрні панянки, так і дівчата з модельною зовнішністю відчувають комплекси з приводу свого зростання. Перші можуть наскільки зациклитися на свою проблему, що стануть ще менш помітними для оточуючих, високі ж дівчата, намагаючись здаватися більш компактними, значно псують свій зовнішній вигляд зігнутою спиною і опущеною головою. Дана проблема цілком вирішувана.

Низькорослі дівчини можуть здаватися візуально вище за допомогою простих прийомів: правильно підібраною колірної гами одягу (однотонні наряди бордового, сірого і коричневого відтінків), взуття на підборах або танкетці, гарної постави.

Візуально вкоротити зростання високим дівчатам допоможе взуття без каблука, правильні аксесуари (яскрава взуття і сумки), окремі фасони одягу (укорочені брюки або капрі, спідниця або плаття довжиною до коліна).

некрасиві ноги

Ноги «від вух» — мрія кожної дівчини, але форма ніг є спадковою. І якщо ви не є володаркою довгих рівних ніжок, відкоригувати недоліки цієї частини тіла можна за допомогою правильно складеного гардероба (повітряні сарафани довжиною до п’ят, розкльошені брюки, зручне взуття) і спеціальних вправ.

Які б недоліки ви в собі ні виявили, вмійте прийняти себе такою, якою ви є. Більшість комплексів виникають у нас в голові і є надуманими, непомітними для оточуючих. Любіть себе, підвищуйте самооцінку, працюйте над зовнішністю, і для вишукування недоліків не залишиться ні часу, ні бажання.

Ссылка на основную публикацию