Компанії для молоді

Сбербанк завжди намагається покращувати взаємини зі своїми клієнтами, орієнтуючись на всі верстви населення. Тепер банк дає можливість оформити карту навіть молоді (починаючи з семирічного віку). Дана карта називається «Молодіжна» і надається клієнтам чотирьох вікових категорій. На кожну категорію видається картка певного виду.

Молодіжна карта Ощадбанку — що вона собою являє?

Дана картка виглядає як і всі звичайні пластикові карти. А ось випускається вона в двох платіжних системах:

 • Visa Classic;
 • MasterCard Standart;

Більш того, існують ще кредитні та дебетові молодіжні карти. Вартість використання залежить від виду картки. Так, перша обслуговується за 750 рублів в рік, а друга за 150 рублів в рік. До речі, дізнатися, як збільшити кредитний ліміт по карті Ощадбанку, клієнт може за телефоном гарячої лінії або в відділеннях банку. Термін дії для всіх молодіжних карт становить три роки, після чого необхідно звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку і поміняти картку на нову. Причому рахунок залишається той же самий, а от номер карти змінюється.

Процентна ставка по кредитній карті становить 24%., А видатковий ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально. Але мінімальний поріг становить 3 тисячі рублів, а максимальний 200 тисяч рублів.

Поповнювати рахунок молодіжної карти можна декількома способами:

 • через термінали і банкомати Ощадбанку;
 • через сервіс «Сбербанк Онлайн»;
 • в касах Ощадбанку при пред’явленні реквізитів картки.

Молодіжна карта Ощадбанку для дітей від 7 до 14 років

Такий тип картки можуть оформити тільки батьки дитини. Карта видається в якості додаткової до основного рахунку одного з батьків. Вартість надання такої карти залежить від обраного тарифного плану. В середньому ця сума становить 150 рублів. Крім того, один раз на рік стягується плата за обслуговування, і ці гроші знімаються з рахунку батьків. Терміни дії карти будуть такими ж, що і на картці батька.

У зв’язку з тим, що дитина у віці семи віку поки що не може правильно управляти грошовими ресурсами, повноцінний доступ до всіх засобів обмежений встановленим лімітом. Ця заборона встановлюється батьками. Але це не позбавляє дитину можливості користуватися картою в магазинах і оплачувати дрібні покупки в режимі онлайн. До речі, оформити даний вид молодіжної картки в онлайн-режимі не вийде. Послуга надається тільки у відділеннях Ощадбанку.

Порада: важливо стежити за витратами своєї дитини і не допускати великих покупок без відома батьків. Для цього не варто встановлювати високий видатковий ліміт.

Молодіжна карта для осіб від 14 до 18 років

Оформити даний вид картки можна на самого підлітка, так як він вже отримав паспорт і практично повністю несе відповідальність за все сам. Батьківське присутність і згода тут не знадобляться. Терміни обслуговування такі ж, як і на інших молодіжних картах (3 роки), а вартість складе 150 рублів в рік. Крім того, власник картки має повноцінний доступ до свого особистого кабінету в системі «Сбербанк Онлайн». За допомогою цієї послуги клієнт може оплачувати інтернет-покупки і здійснювати різні грошові перекази.

Сучасна молодь вважає, що величезним плюсом в цьому виді картки є нарахування до 10% бонусів «Спасибі» за оплату карткою в магазинах. Ці бонуси можна обміняти на знижку в будь-яких торгових точках, які належать до партнерів Ощадбанку.

Дебетова молодіжна карта для клієнтів віком від 18 років

Для дебетової картки даного виду доступні дві платіжні системи: Visa Classic і Мастеркард. Найчастіше такі картки набувають студенти, які періодично отримують перекази грошових коштів. Більш того, якщо переклад здійснений в межах одного регіону, то комісія не стягується. Оформити таку карту можна в системі «Сбербанк Онлайн» і навіть в індивідуальному дизайні. Правда, послуга ця платна і коштує 500 рублів. До речі, для власників даної картки доступна послуга «Мобільний банк Ощадбанку».

Кредитна молодіжна кредитна карта для клієнтів віком понад 21 років

Кредитна карта Ощадбанку (на відміну від кредитної картки Хоум Кредит) може надаватися навіть тим студентам, які тимчасово залишилися без роботи. Єдине, що знадобиться при оформленні, — так це довідка про стипендії. Ну і, звичайно ж, паспорт.

Взяти гроші безоплатно — це вже минуле століття. Просто так в сучасному світі нічого не дається. І вже краще взяти кредитну карту, ніж отримати «легкі» гроші і потім думати про можливі незаконні плачевні наслідки.

Умови отримання молодіжної кредитної картки:

 • видатковий ліміт починається з 15 тисяч рублів;
 • плата за обслуговування стягується в розмірі 750 рублів на рік;
 • вигідна процентна ставка — 33,9% річних;
 • максимальна сума на добу, яку можна зняти з картки, складає 150 000 тисяч рублів;
 • за видачу готівки знімається комісія в розмірі 3% (не менше 390 рублів);
 • для безготівкових розрахунків пільговий період становить до 50 днів;
 • термін дії картки — 3 роки;
 • зберігати на картці можна тільки російські рублі.

Як в режимі онлайн оформити Молодіжну карту Ощадбанку?

Спочатку в режимі онлайн потрібно оформити заявку на отримання даної картки. Зробити це можна на сайті Ощадбанку. Клієнту буде запропоновано ввести свої особисті дані: П.І.Б., контактну інформацію, відомості про місце роботи і адреса за пропискою, після чого необхідно вибрати найбільш підходящі для себе параметри карти. В останню чергу потрібно буде вибрати підрозділ банку, в якому клієнту найзручніше отримати картку особисто в руки, і чекати відповіді фахівця в режимі онлайн. Співробітник банку повинен перевірити достовірність внесених даних.

Звичайна молодіжна дебетова карта буде готова протягом 2-3 тижнів. А отримати її можна тільки у відділеннях банку за місцем прописки клієнта.

Порада: молодіжну кредитну карту неможливо оформити онлайн. Для отримання цього виду картки клієнту доведеться два рази відвідати відділення Ощадбанку. У перший раз необхідно представити всі необхідні документи і написати відповідну заяву. Якщо заявка буде схвалена, то другий раз в банк потрібно прийти вже за готової карткою. Таким же чином можна оформити кредитну карту Літо Банку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Молодіжну карту Ощадбанку можна отримати вже з семирічного віку. Всі види карт надаються на вигідних умовах, які так важливі для сучасної молоді. Вікова категорія бажаючих абсолютно різна, але Сбербанк дає всім можливість підібрати більш зручний для себе тип картки. Більш того, більшість з цих видів карт можна оформити в режимі онлайн, тим самим заощадити власний час і витратити його на більш важливі справи.

Ссылка на основную публикацию