Комісія за зняття готівки з кредитної картки Ощадбанку

Як відомо, у кожної людини періодично виникають непередбачені витрати крім стандартних витрат на їжу, одяг, квартплату, бензин та інше. Так було споконвіку. Однак якщо раніше такі ситуації могли викликати купу фінансових проблем, то зараз їх можна вирішити набагато простіше, бо на виручку приходять споживчі кредити і кредитні карти, причому другі набагато зручніше і простіше у використанні. Чому? Взяти кредит з поганою кредитною історією і простроченням вкрай важко, і навіть якщо вам його схвалять, розмір кредиту буде невеликим, а процентна ставка високою.

У пошукових системах інтернету і серед споживачів найпопулярнішим банком є ??Ощадбанк. І неспроста. Адже Сбербанк — один з найнадійніших банків, він пропонує цілий спектр різних продуктів, в тому числі і кредитні карти. Ощадбанк пропонує кредитну карту Visa Classic, MasterCard Standart, Visa Cold, Visa Electron — на будь-який смак, колір, кредитний ліміт і процентну ставку. А найпростіше вам буде подати заявку на кредитну карту в Ощадбанку, якщо ви є клієнтом-власником їх зарплатної картки. Часто люди і зовсім обходяться без подачі заявок і перевірки кредитної історії, адже банк робить їм так зване «персональне пропозицію». Це означає, що він заздалегідь підготував для вас вже схвалену кредитну карту з встановленим процентом і лімітом, виходячи з вашого стажу і заробітної плати. До того ж ви зможете отримувати позики на карту без перевірок. Кредитна карта дуже зручна ще й тим, що у неї є так званий «пільговий період», який становить до 55 днів. Якщо протягом цього терміну ви покриєте заборгованість по сумі кредиту на цій карті, ви зможете не платити за ним відсотки. Однак при використанні карти за призначенням можливі різні види переплат.

Чи можна зняти готівку з кредитної картки Ощадбанку?

Кращим варіантом для держателя кредитної картки буде оплата товарів і послуг за допомогою цієї карти. Зазвичай в таких випадках ніяких комісій платити не доведеться за винятком обов’язкових, таких як оплата змісту карти або відсоток по кредиту. Але часто бувають такі ситуації, коли необхідні саме готівкові гроші. І знімати готівку з кредитної картки, звичайно ж, можна. Отже, ви можете зняти готівку в будь-якому банкоматі (в тому числі банкоматах інших банків), в терміналах оплати, в касі Ощадбанку при наявності паспорта. Але потрібно враховувати деякі нюанси, і така послуга буде для вас платною.

Кредитна карта Ощадбанку — як нараховуються відсотки при знятті готівки?

Найчастіше розмір комісії за зняття коштів з кредитної картки Ощадбанку становить 3-4% від суми, що знімається, але не менше 390 рублів. Правда, цей розрахунок актуальне для банкоматів самого Ощадбанку і деяких партнерів. Якщо ж ви вирішите вибрати інший банкомат, можливо, з вас візьмуть додаткову плату. Те ж саме стосується і зняття готівки в касах. Виходить, що знімати готівку не дуже вигідно. Але для власників карток, які оплачують їй покупки та послуги, передбачені знижки, бонусна програма «спасибі» і безкоштовні милі від «Аерофлоту».

Як зняти гроші з кредитної картки без комісії?

Варіанти бескоміссіонного зняття готівки існують. Найпростіший з них — оплатити послуги або покупки вашого знайомого вашої ж кредитною карткою і отримати за це грошовий еквівалент готівкою. Можна просто не витрачати свої готівкові на квартплати і різні інші послуги, а використовувати для цього кредитку, тоді ви збережете ваш гаманець непустою. Але є й інші способи. У число легальних способів зняття готівки без комісії входять наступні інструменти: віртуальні картки, електронні гаманці, мобільний банкінг, системи грошових переказів і інші.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Отже, зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку можливо. Однак варто пам’ятати, що ця послуга платна, або скористатися запропонованими вище обхідними шляхами.

Ссылка на основную публикацию