Кольорові волосся

Різнобарвні волосся виглядають незвично, особливо якщо кольори контрастні. Зачіски з ними можуть створюватися для вечора і відпустки, але будуть недоречними для повсякденності, наприклад, для роботи або навчання. Тому не варто використовувати звичайну хімічну фарбу, оскільки для цих цілей цілком підійдуть дрібні. Пофарбувати пасма можна з продукцією «Фаберлік». Можна змінити колір тільки частини волосся, наприклад, пофарбувати лише коріння, кінчики. Крейда відмінно підійдуть для поновлення темних, русявих пасом. З ними прекрасно виходять короткі і довгі волосся. Тільки кінчики краще не фарбувати на короткі пасма. Тонування виглядає відмінно, проводиться безпечно і дуже просто змивається. Для отримання кольорових локонів може використовуватися нарощування.

Процедура забарвлення крейдою

Волосся потрібно розділити на пасма, які скручуються жгутиком. Тоді дрібні краще залишаються пігмент. Кожну прядку потрібно пофарбувати крейдою, а потім струсити її з допомогою щітки з натуральної щетини.

Світлі локони перед фарбуванням не варто намочувати. У крейда входить пігмент, який з водою утворює стійкий барвник. Тому волосся будуть пофарбованими тривалий період, і змити з їх барвник буде непросто.

Для забарвлення темних пасом необхідно попередньо їх зволожити, щоб пігмент було видно. Крейда «Фаберлік» змочувати не потрібно. Шатенкам можна вибирати будь-який спосіб. А результат фарбування залежить від інтенсивності відтінку натурального кольору волосся. Таке тонування дозволяє отримати яскраві прядки різної довжини.

Рекомендації по фарбуванню

Для забарвлення локонів потрібно вибирати художні сухі дрібні, так як масляні майже не змиваються водою. З ними можна створювати різні зачіски. Звичайний крейда теж не варто використовувати.

Під час процедури необхідно захистити одяг і шкіру від барвника. Потрібно накинути на плечі старий матеріал. Навколишні предмети можна захистити від крейди газетами і плівкою. Після забарвлення не варто носити світлий одяг, так як крейда бруднять її.
Одну пасмо можна розфарбовувати різними крейдою, щоб отримати контраст. Таке тонування дозволить отримати креативний образ. При підборі крейди слід співвідносити їх з натуральним кольором волосся. На темному волоссі кольору будуть більш насиченим. Таке тонування дозволить оновити кінці і коріння. Тільки в цьому випадку краще не фарбувати короткі пасма. Зачіски з ними будуть оригінальними.


Після фарбування пасма необхідно ретельно розчесати, так як ця процедура дозволить краще усунути пігмент. Потім необхідно помити голову з зволожуючим шампунем, а також кондиціонером. Такі кошти дозволять утримувати пасма в порядку: вони не будуть сухими. Вийшли привабливі різнокольорові волосся, з якими перетворяться будь-які зачіски. Часто виконувати забарвлення крейдою не варто, оскільки через млявий пудри відбувається пересушування локонів.

фарбування кінчиків

Перед фарбуванням потрібно вибрати відповідний колір. Він повинен гармонійно виглядати в образі. Відтінки потрібно поєднувати з тоном волосся, і тоді зачіски будуть виглядати гармонійно. Слід пам’ятати, що кінчики колоріруются горизонтально.

До особливостей домашнього фарбування відносяться:

  • кінчики можна оновити з невеликими витратами грошей;
  • вибір кольорів залежить від фантазії;
  • забарвлення буває вертикальної і горизонтальної.


З таким методом не вийде оновити короткі пасма. Гармонійніше виглядатимуть зачіски з довгими і середніми волоссям.

Які кольори вибрати?

Не всі кольори поєднуються між собою. Найкраще фарбуються світле волосся. Їх кінчики можна зробити яскравими. З темним волоссям фарбування триває довше. Іноді потрібно освітлення, щоб отримати оригінальний відтінок. Чорний колір чудово поєднується з сивим відтінком, червоним, фіолетовим.

Для отримання яскравої зачіски можна зробити кілька пасом такого кольору, як кінчики. Привабливо виглядають жовті, червоні, золоті, помаранчеві тони з темними локонами.

тимчасовий спосіб

Різнобарвні локони можна отримати швидким способом. Таке тонування проводиться зі спеціальним порошком або харчовим барвником. Компонент потрібно розбавити з водою. Від концентрації барвника залежить інтенсивність кольору локонів.

Склад потрібно прокип’ятити, а потім вмочити в ньому кінчики. Таке тоновані швидко змивається. Користуватися таким способом можна тільки зі світлим волоссям.

кардинальний спосіб

Виконати тонування на тривалий період можна за допомогою кардинального методу. Він може використовуватися брюнетками. Для цього потрібно підготувати освітлювач, фарбу, харчову фольгу, рукавички, гумки.

Для фарбування необхідна старий одяг, щоб не забруднити нову. Перед процедурою виконується освітлення кінчиків, щоб вийшов насичений колір. Склад потрібно наносити на чисті локони. Потім необхідно виконувати викладання кінчиків на фольгу. Потім їх слід загортати. Необхідно витримати їх необхідне за інструкцією час. Якщо хочеться зробити з рівним фарбуванням, то спочатку локони слід зав’язати гумкою, а потім виконувати забарвлення.

процедура нарощування

Нарощування дозволить зробити привабливі кольорові локони. У салонах майстри підбирають прядки, схожі за структурою, кольором з натуральними. Нарощування виконується для декоративних цілей. З такою процедурою можна зобразити складну забарвлення. Прядки розрізняються на 70 відтінків для створення прекрасного образу. Нарощування передбачає використання 10-20 прядок, і виходить прекрасна зачіска.Нарощування — безпечне тонування, оскільки волосся не взаємодіють з барвниками. До переваг методу відноситься:

  • з прядок пігмент вимивається, так як вони пофарбовані особливим методом:
  • з цим методів не відбувається «розповзання» кольору, що можна очікувати зі звичайним фарбуванням;
  • нарощування виконується близько 40 хвилин.

З цим методом можна створити образ за своїм бажанням. Зональний нарощування прикрашає волосся, і для цього не потрібна забарвлення. У будь-який час прядки можна прибрати, змінити відтінок. Різнобарвні волосся виглядають оригінально, а для їх створення можна вибрати будь-який зручний метод.

 

Ссылка на основную публикацию