Колода Таро Тота — яким значенням мають карти

Колода карт «Таро Тота» була створена знаменитим езотериком з Великої Британії Алістером Кроулі і художницею Фрідою Харріс. Фріда дуже сильно хотіла створити щось нове і незвичайне в області Таро. З цією метою вона спеціально записалася в учениці Кроулі і платила йому платню за навчання магії. За часом «Таро Тота» створювалося протягом 5-ти років. У цьому матеріалі ми розглянемо значення карт Таро Тота і особливості даної колоди.

Відмінні риси карт Таро Тота

«Таро Тота» має величезне значення для таролог, воно стало одним з найбільш найбільш часто вживаних Таро, знаходиться на 2-му місці, поступившись 1-е класичного варіанту колоди Райдера Уайта.

Творець колоди — Алістер Кроулі, говорив про своє дітище, що це «окультна енциклопедія», що має знання, якої вистачить людству на наступні дві тисячі років.

Детальний значення цієї колоди розкривається в «Книзі Тота» — останньому творінню Кроулі, яке поєднує всі знання, отримані езотериком в процесі своєї езотеричної діяльності.

Працюючи з «Таро Тота», необхідно враховувати той факт, що положення карт, їх взаємне поєднання, тлумачення і символіка тісно переплітаються з древнім вченням Каббалой і поняттям Дерева Життя. Тому, виконуючи розклад на цих картах, враховують не тільки стандартні показники, але також співвідносять символіку арканов з Сефірот, знаками єврейського алфавіту.

У «Таро Тота» також, як і в традиційній колоді відбувається поділ на аркани:

Ату — є Старшими арканами, група представлена ??22 картами.

Найменування та положення арканов дуже схоже з класичним варіантом колоди, але не обійшлося і без авторських змін.

  • Наприклад, колоду починає нульовий аркан «Дурень» (в традиційній колоді стоїть на останньому місці в ряду Старших карт).
  • Четвертий Ату володіє подвійною назвою «Закохані» або «Брати».
  • Аркан «Справедливість» (називається «Регулюванням») і «Сила» поміняли місцями.
  • 10-й аркан називається вже не «Колесо Фортуни», а просто «Фортуна».
  • 14-й аркан зустрічається під назвою «Мистецтва», а не «Поміркованості.
  • А 21-й аркан групи Старших називається «Всесвіту».

Що ж стосується Молодших арканів, то в «Таро Тота», вони, по аналогії з іншими колодами поділяються на 4 масті і представлені 56 картами. Але тут також є свої зміни:

  • масть Монет (Пентакль) стала мастю Дисков, вона співвідноситься із земною стихією;
  • зміни торкнулися і фігурних карт, тут з’явилися «Королева» і «Лицар», а також «Принцеса» і «Принц».

Зверніть увагу, що «Таро Тота» є дуже глибоким і складним для розуміння працею, використовувати який можна тільки Таролог з дуже великим досвідом. Цей варіант ніяк не підходить для новачків в області ворожіння.

Таро Тота значення Старших Арканов

0-й аркан «Шут». Вказує на наявність початкового потенціалу, також повідає про творчий хаос, безтурботності. Початок з нуля, час творчого відпочинку, величезна кількість ідей. В особистому житті говорить про розквіт почуттів, флірті.

Маг. Повідає про активність, якомусь поштовху, хитрості і рішучості, успішної здачі іспитів. Каже про тяжіння і зачарування між партнерами, а також усвідомленні своєї цілісності.

Жриця. Прояв Вищого Я, символ мудрості, жіночої інтуїції. Карта розповість про психічної діяльності, таланті художника. Партнери сильно прив’язані один до одного.

Імператриця. Говорить про зростання, творчої діяльності. Старі відносини оживають, пора чуттєвості.

Імператор. Повідає про прагматизм, стабільності, перфекціонізм. У любові — відносини, випробувані часом.

Іерофант. Запитувач шукає істину, має великим життєвим досвідом. Гармонійні любовні відносини.

Закохані. Кажуть про союз, любові, щирості. Людина любить свою роботу. Пророкує укладення шлюбу, світ.

Колісниця. Гадающий хоче піти, він шукає пригоди. Розповість про роботу на себе, початку нових відносин.

Регулювання. Повідає про ясність, об’єктивності, наслідки, врівноваженою життя. Відносини між партнерами більше ділові, ніж любовні.

Відлюдник. Період усамітнення, думок про вічність буття. Поява зрілих ідей. Відносини — серйозні і зрілі.

Фортуна. Пора змін, зрушень з мертвої точки. Людина знаходить своє визнання. Відносини можуть бути або щасливими, або кармічні, фатальними.

Жадання. Назва говорить за себе. Повідає про любов до життя, силі, пристрасті, бажання трудитися, обов’язковості. Вказує на міцний союз, сексуальну нестриманість.

Повішений. Запитувач не знає, який із двох варіантів вибрати. Йому доводиться важко працювати, відсутня успіх. У любові: час кризи, партнери ходять по замкнутому колу.

Смерть. Каже про розставання, природному завершення чого-небудь, страху життя, відмову від чогось (це можуть бути відносини, професійна діяльність і так далі). Смерть почуттів.

Мистецтво. Покажчик рівноваги сил, гармонії, релаксації, позбавлення від патологій. Вирішуються різні конфлікти на роботі, людина гармонійно поєднує роботу з відпочинком. Відносини гармонійні, рівні, засновані на глибокому зв’язку.

Диявол. Повідає про природу інстинктів, нестриманості, жадібності, бажанні панувати, різних спокусах. Описує людини, пов’язаного з корупцією, забороненими діями. У любові: пристрасні відносини, наявність любовних договорів. Відносини можуть бути кармічні.

Вежа. Людина несподівано щось усвідомлює. Каже про прорив, повстанні, ударах долі. Обіцяє втрату роботи і грошей. Руйнуються старі переконання. У любові: необхідність розлуки, позбавлення від непотрібних більше відносин.

Зірка. Карта є покажчиком хороших перспектив, надії, віри в поліпшення, гармонії. Повідає про перспективні проекти, блискучій кар’єрі. Людина добре розуміє вселенські закони і дотримується їх. У любові: багатообіцяюча зв’язок, наявність планів на майбутнє.

Місяць. Страх здійснення важливого кроку. Людина відчуває себе беззахисним, страждає від нічних кошмарів, спогадів минулого, боїться виступів. Аркан говорить про нестабільність в роботі, а також небезпечних любовних зв’язках.

Сонце. Віщує щасливий період життя, людина насолоджується її благами, перебуває в прекрасному настрої, саморозвивається. У кар’єрі: долаються труднощі, заняття творчістю. У любові: радісні моменти, пора нових починань, примирення.

Еон. Щось починається зараз, людина відкриває себе, удосконалюється духовно, рухається в правильному напрямку. Час натхнення, старі відносини переходять на новий рівень, Еон провіщає народження дітей.

Всесвіт. Завершення чого-небудь, запитувач виявиться в потрібний час в потрібному місці, він задоволений життям. Робота, яка приносить задоволення, досягаються поставлені цілі. У любові: закохані примиряються, секс грає велику роль в їх відносинах. Зустріч близьку за духом людину, своєю «другої половинки».

Це був опис тільки Старших Ату з колоди «Таро Тота». А зі значенням Молодших арканів ви зможете ознайомитися в наступному відео-матеріалі

Marissa

Ссылка на основную публикацию