Колишня (стара) робота по сонникам Фрейда, Міллера, Езопа

Щаслива та людина, який щоночі бачить сни. Йому не обов’язково йти до медіума, щоб заглянути в майбутнє. Досить відкрити сонник і згадати всі деталі нічний історії. Буває, після завантаженого трудового дня нам сниться колишня (стара) робота — до чого це?

Прийшов час змін

Протягом життя найчастіше ми кілька разів міняємо свою сферу діяльності. Кар’єра для багатьох стоїть на першому місці в житті. У пошуках кращого робочого місця, високої зарплати наші фізичні сили і нервова система бувають на грані виснаження. Це відбивається на наших сновидіннях.

Але сон може приховувати не тільки внутрішні переживання. Найчастіше — це символ змін, що відбулися. Головне гасло такого сну — тільки вперед, не варто озиратися назад і про щось жалкувати.

Сонники по-різному дають докладний опис. Все при цьому має значення — чоловікові або жінці снилася стара робота, хто снився — колектив, керівництво, де це відбувалося — ваше робоче місце, кабінет директора, які емоції при цьому відчували. Розглянемо докладніше всі ситуації.

Про що повинні знати жінки

Колишня робоча атмосфера говорить про те, що вам необхідно зосередитися і спрямувати енергію точно в ціль. Саме тоді ви здатні досягти кар’єрного росту на новому місці.

Важка праця на колишньому місці — це ваша концентрація на ділі сьогоднішньому, ви на правильному шляху і обов’язково досягнете успіху. А бачити при цьому за роботою інших — відмінний привід сподіватися на удачу і сприятливий збіг обставин. Фортуна на вашому боці.

Доручаєте свої колишні справи іншим — такий сон має два тлумачення: все залежить від емоційного фону і настрою. Віддаєте свої завдання з радістю і легкістю — позбудетеся від накопичених клопоту, які не приносять вам ніякої фінансової прибутку. Якщо передаєте доручення колегам тому, що не можете самі впоратися, вас це засмучує — чекайте неприємних сюрпризів і тривог.

Жінці здалося, як надійшла в хатні робітниці до колишнього директора — це віщує їй монотонний і безрадісний працю, віднімає багато часу і сил, але не приносить гідної оплати.

Розглядати вакансії уві сні і зупинити свій погляд на старій роботі — до вигоди в результаті вчинення фінансової операції, при цьому виняткову роль відіграють ваші старі зв’язки.

Пишіть заяву за власним бажанням — знак вашого безстрашності, рішучості і оптимізму. Ви не боїтеся труднощів, впевнені в собі і своєму професіоналізмі.

Колишній колега сновідіци обіцяє успіх в реальному житті на особистому фронті. Вас чекає запаморочливий роман, який може перейти в серйозні стосунки.

Сниться в ролі колишнього роботодавця батько, друг, брат — це значить вам важко налагодити відносини з цією людиною. Ваш чоловік в ролі колишнього директора — привід задуматися про ваших близьких. Професійні інтереси займають занадто багато місця у вашому житті і повністю витісняють з неї люблячу вас сім’ю.

А ось якщо колишній керівник замінив вас іншим працівником — такий сон може обіцяти багатого коханця, який буде радий спонсорувати всі проекти.

До чого бути готовим чоловікові

Старе місце роботи в сновидіннях відображає реальний стан ваших справ. Вам потрібні позитивні зміни. Настав час виправляти існуючі помилки, щоб все налагодилося.

Привидівся колишній директор, з яким ви були в хороших відносинах і близькі по духу, можливо, саме зараз вам бракує його мудрої поради і допомоги. Якщо обговорювали з ним робочі питання, не прийшли до консенсусу, готуйтеся до стресових ситуацій в реальності.

Співробітники, з якими не були доброзичливі відносини на старому місці — до обману, злодійства, шахрайства наяву. Слід уникати в цей період великих фінансових операцій, ризикованих і авантюрних угод, оскільки можна втратити гроші.

Колишній директор сниться, який вас недооцінював — до припливу сил, енергії, особистісному зростанню. Ви повірите в себе, станете рішучіше і сміливіше. Але пам’ятайте — зайва ініціатива карається.

Колега-жінка в сновидінні означає ваш інтерес до молодої особи найближчого оточення. Не варто поспішати починати відносини, можливо швидке розчарування.

Товариші по службі з попереднього офісу, з якими ваша робота була злагодженою та завжди оцінювалася преміями — до успіху на новому терені, завдяки вашим професійним навичкам, отриманим раніше. Сприятливий момент, щоб зарекомендувати себе.

Влаштовуватися на старе місце роботи і виконувати свої звичайні обов’язки — до збільшення заробітків, несподіваним премій.

Корпоратив з колишніми колегами — попереду виконання ваших намічених планів і приємні перспективи. Якщо святкували в ресторані — належить складне, цікаве завдання. На вас покладуть серйозну відповідальність.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Колишня робота символічно нагадує про ваше минуле і завантаженості в сьогоденні. Надмірна кар’єрна активність веде до фізичного виснаження, а часті сексуальні утримання до імпотенції. Пора подумати про здоров’я і налагодженню постійних інтимних зв’язків.

Часом такий сон — передвісник депресії, ви не можете відпустити своє минуле. Можливо, вас залишив партнер, якої вам ідеально підходив в сексі. І зараз ви маєте намір його повернути. Пам’ятайте, два рази в одну річку не ввійти. Живіть тут і зараз.

Густов Міллер

Колишнє керівництво висловлюється негативно на вашу адресу з приводу ваших компетенцій — перед вам відкриваються всі двері на цьому місці роботи. Отримали догану — чекайте премії, нових перспектив і цікавих довгострокових контрактів.

Старанно працювати на старій службі — досягнете підвищення і швидкого зростання. Колеги почнуть звертатися за допомогою, а менеджери вищої ланки будуть враховувати вашу думку в вирішенні бізнес питань.

поет Езоп

Сниться, як шукаєте привід зайнятися колишнім справою на попередньому місці — вірний привід задуматися про вашу незадоволеності матеріальним становищем або вашими справжніми обов’язками.

Намагатися піти зі старої служби, писати заяву — в реальному житті вам не вистачає рішучості для здійснення якогось важливого кроку. У цей період вас долають роздуми і сумніви.

Якщо вас звільняють з колишнього місця, то наяву належить багато працювати, щоб заслужити визнання оточуючих, зміцнити довіру та довести свою професійну придатність.

Виконуєте на колишньому робочому місці завдання, яке не відповідає вашій спеціальності — вас чекає випробування, яке ви успішно витримаєте.

Ссылка на основную публикацию