Коли збуваються сни з середи на четвер — значення по сонникам

Збуваються сни з середи на четвер? Однозначної відповіді на це питання не існує. Думки авторів сонників різняться. Поговоримо про те, що можуть означати четвергові сни і як часто вони бувають віщими.

Значення снів з середи на четвер

Четвер — це день, коли на людину сильно впливає Юпітер. Енергія цієї планети спрямована на пошук покликання, сенсу життя. Тому у снах ви часто можете бачити підказки — який напрямок дій зараз для вас пріоритетно, як потрібно діяти, щоб досягти цілей.

Тому більшість прогнозів дають інформацію про кар’єру, роботі, бізнесі і всім тим, що пов’язано з самореалізацією. Дуже часто в подібних сновидіннях з’являються представники роду людини: його предки підказують, що потрібно робити, щоб досягти успіху.

До чого сниться сон на четвер по сонникам

У різних сонниках тлумачення четвергових сновидінь можуть відрізнятися. Читайте передбачення і постарайтеся відчути, яке з них найсильніше відгукується в вашій душі.

Пророцтва сонників:

 1. Якщо уві сні ви побачили когось зі своїх предків, то потрібно дізнатися, чим вони займалися за життя. Така ж діяльність дозволить вам стати успішною людиною.
 2. Якщо картинки сновидіння нечіткі, розмиті, ви пам’ятаєте його, як в тумані, це несприятливий знак. Він говорить про те, що на роботі почнеться кризовий період. Вірогідні конфлікти з начальством або колегами.
 3. Дуже барвистий і яскравий сон з динамічним розвитком сюжету говорить про те, що у вашому житті починається період розвитку творчого потенціалу та інтелектуальних здібностей. Ви можете генерувати купу ідей і втілювати їх в життя — все задумане швидко здійсниться.
 4. Якщо в реальному житті вас турбує якась ситуація, то вночі ви можете отримати відповідь, як слід в ній себе вести. Підказка прийде від знайомої людини, з яким ви будете розмовляти в сновидінні. Підіть його порадою.
 5. Дуже часто четвергові сни пророкують виконання якогось заповітного бажання. Також ви отримаєте підказку про те, коли варто чекати від долі нових можливостей для швидкої «сбичу мрій».
 6. Уві сні ви можете побачити можливості для реалізації ваших цілей, рішення всіляких проблем. Підсвідомість підказує відповіді на найбільш значущі в поточний момент життя питання.

А іноді сновидіння відображають ваші сокровенні бажання і мрії. Ви хочете, щоб вони збулися, але якщо в реальному житті це поки неможливо, вони виконуються у снах.

Чи буде сон віщим?

Сни з середи на четвер ніколи не збуваються з точністю. Тому не варто чекати, що вони будуть віщими. Але і «порожніми» вони не є: дуже важливо розшифрувати, який знак посилає доля допомогою нічних видінь в царстві Морфея.

Думки авторів декількох сонників наступні:

 1. Сон з середи на четвер — попередження Долі про кардинальні зміни, які дуже скоро настануть у вашому житті. Швидше за все вони торкнуться професійну діяльність сприятливим чином: ви отримаєте підвищення зарплати або перейдете на більш високу посаду.
 2. Іноді такі сни віщують вигідні знайомства: з новими клієнтами, партнерами або просто людьми, які нададуть вам підтримку в складній ситуації. Також можуть з’явитися нові, несподівані для вас джерела доходу.
 3. Якщо приснився небіжчик, це несприятливий знак, який віщує щось погане. Може статися неприємна подія, ви відчуєте негативні емоції або посварилися з кимось.
 4. Щоб розтлумачити сновидіння, опишіть його в усіх подробицях відразу після пробудження. Це допоможе не забути сюжет і звернутися до сонникам в зручний час.
 5. У деяких джерелах вказується, що четвергові сни збуваються, але не в найближчому майбутньому. Через кілька місяців з вами в реальному житті може статися те, що сталося уві сні, і тоді ви згадаєте про нього.

Важливі моменти:

 • Якщо сон приснився 10-го, 18-го або 27-го числа, воно пов’язане з домашніми вихованцями. Ознака нехороший: ваша тварина скоро захворіє, зверніться до ветеринара;
 • Сни в період зростаючої місяця віщують знайомство з майбутнім чоловіком. Це людина, яка давно знаходиться в вашому оточенні, але ви не звертаєте на нього ніякої уваги. Озирніться, щоб зрозуміти, хто гідний вашої прихильності;
 • Якщо побачили хороший сон в період, коли місяць іде на спад, потрібно загадати бажання вранці і воно неодмінно збудеться в самий найближчий час.

Подивіться відео про те, що може означати сновидіння з середи на четвер:

Як розтлумачити четверговий сон?

Рекомендації такі:

 1. Якщо в даний період життя ви перебуваєте в пошуку свого покликання і улюбленої справи, зверніть увагу на знаки, які помітили під час подорожі по царству Морфея. Вони вкажуть, в якому напрямку потрібно діяти.
 2. Якщо побачили знайомих, з якими постійно зустрічаєтеся в реальному житті, ці люди найближчим часом принесуть вам великі неприємності. Будьте пильні і обережні, не будьте відвертий з ними.
 3. Якщо уві сні ви отримали нагороду: медаль, кубок або грамоту, бачили себе на сцені, то в реальному житті з несподіваного джерела прийде велика сума грошей. Частина її потрібно витратити на благодійність.
 4. Якщо те, що наснилося, ніяк не вдається згадати, не надавайте великого значення. Швидше за все, нічого важливого ви не дізналися б.

І пам’ятайте: навіть якщо тлумачення сонника віщує щось недобре, ви не повинні налаштовувати себе на погане. Це лише знак долі, який допоможе уникнути неприємностей, але ніяк не віще сновидіння.

Ссылка на основную публикацию