Коли приходять місячні після вискоблювання (чистки) вагітності, що завмерла?

Зупинка розвитку плода в утробі матері дуже сильно позначається на здоров’ї жінки. Наприклад, місячні після вискоблювання завмерла можуть стати болючими і нерегулярними. Варто зауважити, що подібний розвиток подій може статися навіть з тим жінками, які вважали себе абсолютно здоровими. Завмерла вагітність стає для дитини смертельної, але для самої матері це теж дуже небезпечно. Якщо не звернутися до лікаря і не пройти всі необхідні процедури вчасно, можна отримати серйозні ускладнення. Найчастіше це призводить до безпліддя, але для деяких представниць прекрасної статі, які не отримують своєчасну медичну допомогу, це призводить до летального результату.

Для жіночого тіла завмерла вагітність і всі лікувальні процедури, які з нею пов’язані, є дуже сильним стресом. В результаті подібне позначається на роботі всього організму, в тому числі і на менструальний цикл. Місячні після вагітності, що завмерла деякий час не приходять так, як раніше. Вони стають більш болючими і з’являються не за графіком. Саме так і відбувається кілька місяців після початку критичних днів. Подібне явище після чистки є нормою, але все ж не потрібно забувати про те, що в цей період сечостатева система жінки стає більш вразливою, ніж зазвичай. Це говорить про те, що лікаря доведеться відвідувати часто, а також уважно стежити за появою підозрілих симптомів, щоб своєчасно відреагувати.

1 Причини небезпечного явища

У медицині завмерла вагітністю називають зупинку розвитку плоду, що призводить до загибелі ненародженої дитини на терміні до 28 тижнів. Це дуже небезпечна ситуація, яку буває складно передбачити. Далеко не завжди медики можуть визначити небезпеку, що наближається. Вся справа в тому, що завмерла вагітність може відзначатися навіть у абсолютно здорової жінки. Однак просто так, без наявності певного негативного фактора проблема не виникає. Проте далеко не всі вагітні жінки звертають увагу на підозрілі сигнали, які посилає організм. В результаті втрачаються дорогоцінні години, що в результаті призводить до зупинки розвитку плоду. Дитина гине, а жінку чекає чистка і тривалий період відновлення.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Нормальна тривалість менструації
  • Чи можна ходити в лазню або сауну при менструації?
  • Чи можна жінці качати прес під час місячних?
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

У фахівців є чимало думок щодо того, чому під час виношування плоду може статися зупинка його розвитку. Найчастіше це пов’язано з генетичними порушеннями, тому прості аналізи, які майбутня мама здає кожен місяць, ніякого результату не дадуть. Тільки спеціальні дослідження могли б показати, що плід розвивається неправильно. У такій ситуації можна було б задіяти медикаментозну терапію, але вона не завжди дає позитивний результат.

Генетичні порушення в основному стають причиною завмерлої вагітності на ранніх термінах. У другому триместрі на розвиток подібного явища можуть вплинути інфекційний недуга і використання деяких лікарських препаратів. Крім того, в групі ризику знаходяться жінки, які отримали травми під час виношування плоду і не утримувалися від шкідливих звичок, тобто від нікотину і алкоголю.

2 Загальні наслідки для організму жінки

Настільки сильний стрес позначається на роботі всього організму. Більш того, жінці доведеться теж перенести чимало неприємних моментів, які пов’язані з вискоблюванням. Перший час особливо важко, так як порушення гормонального фону, яке відзначається при вагітності, що завмерла, буде позначатися на багатьох процесах. В першу чергу це відіб’ється на настрої. Жінці, яка пережила подібне, потрібно взяти себе в руки і постаратися відновити своє здоров’я. Якщо вона все ж хоче в майбутньому стати матір’ю, потрібно ретельно стежити за своїм здоров’ям. Безумовно, до наступного зачаття пройде чимало часу. В першу чергу організм набереться сил, відновиться менструальний цикл, а вже після, коли менструація стане регулярною, можна говорити про наступний зачатті.

Варто зауважити, що період відновлення багато в чому залежить від того, яким чином тіло жінки позбулося мертвого плоду. Якщо це сталося природним шляхом, прийти в норму буде простіше. Для тих, кому довелося пережити хірургічне вискоблювання, одужання затягнеться. Тут можна очікувати приходу нормальних місячних не скоро. На відновлення організму має піти кілька місяців. У найскладніших ситуаціях відзначається відновлення менструального циклу тільки через рік після хірургічного втручання. У будь-якому випадку фахівці не рекомендують замислюватися про наступне зачатті раніше, ніж через 6-10 місяців після вагітності, що завмерла. За цей час організм жінки повинен набратися достатньо сил для того, щоб нормально виносити дитину.

3 Відновлення критичних днів

Якщо представниця прекрасної статі зіткнулася з тим, що розвиток її плоду зупинилося, про нову вагітність їй можна буде думати тільки після того, як менструальний цикл повністю відновиться. Часто на це йде багато часу. Деякі жінки скаржаться на те, що місячні після чистки завмерла на протязі півроку, а іноді і більше, приходять з затримкою. В цьому немає нічого дивного, особливо в тому випадку, якщо жінці довелося пережити хірургічне вискоблювання. Під час цієї операції може статися травмування шийки матки і її порожнини. Негативно позначається і нестабільний гормональний фон. Не варто чекати, що в такій ситуації організм зможе швидко відновитися і знову стати готовим до виношування дитини.

Навіть тоді, коли місячні після вагітності, що завмерла повертаються вже на другий або третій місяць після хірургічного втручання, не варто поспішати з вагітністю. Тіло жінки ще не готове до цього складного процесу і, швидше за все, відповість викиднем. Кожна втрата дитини для представниці прекрасної статі стає новим стресом і віддаляє той час, коли організм все ж зможе впоратися з таким завданням, як виношування дитини.

Що стосується вагітності, що завмерла, коли саме прийдуть перші місячні після чистки, сказати не можна. Але коли менструальний цикл відновиться, можна вважати, що гормональний фон і яєчники відновили свої функції. В основному на це йде кілька місяців (як мінімум 2).

4 Можливість кровотеч

Жінці, яка пережила подібну халепу, потрібно врахувати, що після вагітності, що завмерла може утворитися кровотеча. Його необхідно вміти відрізнити від критичних днів, так як втрата крові може бути небезпечною для ослабленого організму.

Кровотеча буде супроводжуватися сильним болем в нижній частині живота, підвищенням температури і загальною слабкістю. При місячних такого бути не повинно. Причиною відкрився кровотечі може бути травма, інфекційний недуга, запалення. Патологічні кров’яні виділення, які не є менструацією, будуть самі по собі досить незвичайними. Часто вони мають характерний неприємний запах і стають дуже рясними або, навпаки, мажучі. У такій ситуації необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Якщо виявиться, що причиною виділення крові стали не критичні дні, а патологія, проблему вирішують хірургічним або медикаментозним способом. Найчастіше фахівці призначають повторне вискоблювання.

У нормі виділення після вискоблювання завмерла стають коричневими, але можуть бути і з домішками крові. Вони тривають близько 5 днів. Якщо крові занадто багато, і вона не припиняє йти більше тижня, необхідно звернутися до лікаря.

Не потрібно ставитися до вагітності, що завмерла, як до вироку. Якщо діяти правильно і своєчасно звернутися до лікаря, все повинно пройти без ускладнень. У жінок з міцним здоров’ям організм відновлюється вже через 2 місяці. Приходять критичні дні, а це вже говорить про те, що в майбутньому є всі шанси виносити здорову дитину.

Ссылка на основную публикацию