Коли приходять місячні після викидня на ранньому терміні без чистки

За умови регулярного менструального циклу і нормального гормонального фону місячні після викидня настануть на 21-35 день. Грубо кажучи, перший день кровотечі, що супроводжує викидень, вважається першим днем ??місячних після викидня.

Кровотеча може бути приводом або результатом гормонального дисбалансу в організмі жінки.

Це хвилює багатьох жінок, які пережили викидень, так як вони чекають наступної можливості завагітніти, виносити і народити здорову дитину.

1 Визначення і наслідки явища

Викидень — це мимовільне патологічне переривання вагітності.

Викидень виникає під дією деяких факторів:

  • інфекція у внутрішніх статевих органах;
  • інфекція у всьому організмі;
  • порушення гормонального фону;
  • пережитий сильний стрес;
  • ослаблений організм після сильних захворювань

Самовільний аборт починається з сильних переймоподібних болів в нижній частині живота, болю в спині. Піднімається температура, з’являється слабкість, озноб, починається сильна кровотеча. З кров’ю матка виштовхує плодове яйце і плаценту. У такій ситуації необхідно викликати швидку медичну допомогу.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Основні причини затримки менструації у жінок
  • Причини затримки менструації при негативному тесті на 2-3 дні
  • Що таке затримка місячних у дівчат
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Кровотеча може тривати близько 10 днів, плюс-мінус кілька днів. Після припинення виділень фахівці повинні провести ультразвукове дослідження порожнини матки на наявність залишків плоду або плаценти.

Їли після проведення обстеження в матці були виявлені частинки, проводять вишкрібання порожнини матки. Механічно видаляють залишки плодового яйця. Ці матеріали відправляють на експертизу для визначення причини виникнення самовільного аборту.

Після викидня на ранньому терміні і чищення лікарі призначають медикаментозне лікування: протизапальні, протигрибкові, знеболюючі, антибактеріальні медикаменти, препарати заліза, вітаміни, спостереження у лікарів, часті перевірки матки на УЗД-апараті. При сильній кровотечі призначають кровоспинні препарати, які викликають скорочення матки.

2 Відновлення циклу

Як було сказано вище, викидень вважається першим днем ??місячних. У період між цим циклом і наступним можуть з’являтися незначні кров’янисті виділення.

Місячні після викидня без чистки, за умови задовільного стану матки (її порожнину повинна бути чистою після мимовільного очищення), настануть на наступний місяць.

Наступ наступних менструацій може початися вчасно або ж із запізненням. Тривалість і інтенсивність наступних місячних після викидня може варіюватися в залежності від стану гормонального фону, пережитого стресу, наявності бактеріальної або грибкової інфекції.

Коли починаються місячні після викидня, вони можуть тривати більшу кількість днів, ніж зазвичай, можуть менше. За інтенсивністю також можуть бути зміни. Обсяги щомісячного кровотечі можуть збільшитися або, навпаки, стати мізерними. Рясні місячні пов’язують з рештою частками навколоплідної оболонки. Рясні менструації загрожують здоров’ю жінки анемією. Організм слабшає, виснажується, знижується імунітет. Це незручно і неприємно. Після чистки іноді можуть залишитися частинки оболонок і тканин плода. Тому покупцю доведеться чистка. Варто настояти на проведенні ультразвукового дослідження.

Кровотеча під час викидня і наступні менструації при залишках в порожнині матки невискобленних частинок часто супроводжуються сильним болем в нижній частині живота, спині, високою температурою, слабкістю, ознобом. У будь-якому випадку необхідно звертатися до лікаря.

Мізерні місячні не менш небезпечні. Причинами мізерних менструацій можуть бути сильні стресові ситуації, утворення спайок на стінках матки, гормональні порушення. Спайки стають серйозною перешкодою для виникнення вагітності. Вони діють за типом протизаплідною внутрішньоматкової спіралі, не даючи заплідненої яйцеклітини прикріпитися до стінки матки.

Якщо місячних немає, потрібно виключити наявність вагітності, потрібно терміново звернутися до лікаря. Менструація може не починатися і внаслідок функціонального порушення яєчників. Буває, що і овуляції немає навіть через кілька місяців після вискоблювання. Причину повинен з’ясувати доктор.

При гормональному порушенні проводять аналізи, призначають гормональні препарати. Жінка повинна поміняти спосіб життя.

3 Статеве життя і вагітність

Коли приходять місячні після викидня, статеве життя можна починати через місяць (або один менструальний цикл). Так як стінки матки ще запалені, шийка прочинені, можливе інфікування статевих органів.

Після викидня менструальний цикл буде налагоджуватися 2-3 місяці. Навіть якщо цикл відновився на наступний місяць, то слід вдаватися до контрацепції під час статевого акту. Лікарі не радять вагітніти в перші півроку після того, що сталося. Організм жінки слабкий, потрібен час на відновлення, при трапилася вагітності можливий такий же результат. Матка теж повинна прийти в тонус. Краще цей час виділити на лікування причин, що викликали мимовільний аборт, на відновлення та поліпшення здоров’я: зайнятися спортом, налагодити харчування, відмовитися від шкідливих звичок, частіше гуляти на свіжому повітрі. Вагітність слід планувати і готуватися до неї.

Якщо все ж вагітність настала, не слід впадати у відчай. Швидше за все, все буде в порядку, організм вже готовий до нової вагітності. Потрібно звернутися до лікаря і виконувати його рекомендації.

Будь-які відхилення від норми під час менструацій після викидня, що не зникають після закінчення тримісячного терміну, — це обов’язковий привід навідатися до лікаря. Потрібно уважно спостерігати за змінами в організмі, реагувати на підвищення температури, болі внизу живота. Пройти повністю призначене лікування, дотримуватися рекомендацій.

Переривання вагітності — велика трагедія для всієї родини, особливо для жінки, матері. Але після того, що сталося потрібно продовжувати далі жити, не потрібно запускати себе. Краще навпаки, приділити собі більше уваги, поліпшити стан здоров’я. Проводити частіше консультації з медиками, слід бути більш уважним до себе. Так з’явиться більше шансів на зачаття, здорову вагітність.

Ссылка на основную публикацию