Коли можна робити тест на вагітність?

Дуже часто люди цікавляться питанням, як пройти тест на вагітність і що для цього потрібно? Більшість з них знають, що тест проводиться за допомогою спеціального пристрою, який можна придбати в будь-якій аптеці, але коли його правильно і грамотно використовувати — зовсім інший і не менш важливе питання.

Перше, що необхідно знати — це період, який пройшов після зачаття плоду. Він становить від семи до п’ятнадцяти днів. В цей час в організмі гормональний фон починає активно змінюватися, і тест здатний виявити більш високі показники.

Після проходження відповідної процедури, виявити наявність особливого гормону вагітності, який знаходиться в тілі, не складе труда.Подходіть до вибору пристрою для тестування необхідному з розумом, апарати дуже різняться.

Більшість з них помилково визначають низький рівень вмісту гормону вагітності, тому важко відразу повідомити про результат. Пройти тест також можна, лише здавши кров на аналіз. Цей метод є високочутливим і він виявить вагітність з шостого по дев’ятий день після зачаття.

Ссылка на основную публикацию