Колеус — прикмети і забобони

Кожній рослині, і домашньому в тому числі, властива унікальна енергетика і характер. Колеус, який належить сімейству губоцвітих, на своєму прикладі підтверджує цю теорію. Квітка відрізняється дуже потужним енергетичним потенціалом і має властивість усувати застійні, низькі вібрації, замінюючи їх верхніми, чистими і здоровими. Існує дуже велика кількість прикмет і забобонів про колеус, з якими ми ознайомимо вас в даному матеріалі.

Загальна інформація про колеус

Це дуже ефектне декоративна рослина, яке має яскраві червоно-коричневі листки, обрамлені зеленою облямівкою. Доглядати за колеус не складно: Рослина віддає перевагу сонячним місцям, потребує помірного поливу і просто обожнює прищипивание (стрижку).

Батьківщиною цього квітки є Азія. Саме звідти кілька століть назад насіння колеус потрапили в вітчизняні країни. Потрібно зауважити, що у квітки є ще друга назва — Кропивка, яке більш популярно в народі.

Квітці притаманне велика кількість позитивних властивостей (Про які ми поговоримо далі), але є також і негативні — наприклад, мстивість. Рослина не прощає своїм господарям байдужості і вимагає, щоб йому надавали достатньої уваги.

Народні прикмети про колеус

Спершу спробуємо з’ясувати, що ж таке прикмети в принципі. Під прикметою увазі два або кілька об’єктивних (тобто тих, які незалежні від людини) подій, які слідують один за іншим. У цьому випадку початкова подія являє собою своєрідний знак або сигнал про настання наступного.

Що стосується ж самого колеус з ним пов’язані такі прикмети:

1. Якщо рослина початок чахнути і засихати з нез’ясовних причин, це віщує швидку хвороба одного з домочадців. Потрібно зауважити, що у цієї прикмети є певні підстави: якщо навіть такий енергетично сильна квітка хандрить, значить, в житло обов’язково потрібно провести грунтовне чищення. А всім проживають в будинку слід приділити підвищеної уваги стану свого здоров’я. Вам не завадить відпустку і відновлення сил і енергії.

Безумовно, може бути і таке, що Колеус захворів через банальну причину — його вчасно не поливали або НЕ підрізали листки. Тоді потрібно якомога швидше взятися за відновлення стану квітки, в іншому випадку рослина обов’язково помститься вам за такий неповажне ставлення до себе.

2. Якщо поставити рослину на робочому місці, наприклад, в офісі, квітка буде приносити удачу в бізнесі. Ця прикмета має під собою досить вагома підстава — рослина володіє чудовими властивостями очищення простору від негативу, сприяє нейтралізації непотрібного стороннього впливу.

Крім цього, листя квітки виділяють в повітря особливе ефірне масло, яке має приємний запах, дуже схожим на м’ятний. На рівні підсвідомості ця речовина починає активізувати роботу мозку, сприяє більш активній творчій роботі.

Забобони про цю квітку

Забобонами — це помилкові зв’язку між суб’єктивними (тобто тими, що залежать від людини) подіями. Як правило, їх підкріплюють поодинокі випадки збігу або підгонки подій під бажаний результат.

З появою в нашому народі колеус виникло достатню кількість забобонів про нього:

  • Квітка не рекомендується тримати вдома, адже він, згідно забобони, здатний зробити людину банкрутом. Коріння цього забобону йдуть далеко в минуле, коли Колеус або «Кропивка» називали кротоном для бідняків. Кротон за своїм виглядом дуже нагадує «Кропивка», але відрізняється більш високою вартістю і досить складним доглядом за собою.
  • Цвітіння колеус в зимову пору року віщує бідність. У давнину вважалося, що якщо кімнатна рослина починає цвісти взимку, це може обіцяти голод. Пояснювалося це досить просто — в будинках взимку зазвичай було дуже холодно. А якщо кімнатна рослина, яке стояло на холодному вікні раптом зацвітала, це означало, що зима досить тепла, значить, на вулиці мало снігу і урожай може загинути. На сьогоднішній день всі квартири оснащені опаленням, вікна на зиму утеплюються або ж на них стоять склопакети. Тому розквітнути теплолюбний гість з жаркого тропічного держави може в будь-яку пору року і не можна сліпо довіряти цій марновірству.
  • Досить часто це рослина відносять до мужегонам. Тобто, якщо самотня дівчина заведе у себе Колеус, женихи будуть від неї «збігати». В цьому випадку марновірство пояснюється «глухим телефоном». Колеус здавна вважався мухогон, так як на нього не сідали мухи та інші шкідники.
  • Якщо в оселі зростає Колеус, в ньому може виникнути пожежа. Дане марновірство, швидше за все, обумовлено яскравими листками рослини, які з боку дуже скидаються на невелике полум’я. Але якщо ви занадто вражені цим марновірством і ніяк не можете викинути його з голови — краще не тримайте квітка у себе вдома, щоб на підсвідомому рівні не притягнути нещастя.

Цікаві факти про квітку

  • Якщо у вас на вікні зростає Колеус — ніяка міль не буде вам страшна. Ця рослина сприяє атмосфері чистоти і не виносить спільного проживання з будь-якими паразитами.
  • На листі колеус є невеликі горбки, які виконують роль лінз. Саме за рахунок відбитого світла від цих природних лінз, листки мають настільки яскравим забарвленням. Якщо ви бажаєте перевірити цей факт, помістіть листок колеус в стакан, наповнений гарячою водою. Горбки лопнуть і листки стануть зеленими, як у всіх звичайних рослин.
  • Можна поміняти колір листків колеус за допомогою води, в яку доданий харчовий барвник. Після того, як ви поллєте рослина такою водою, дуже добре буде помітно, як вона піднімається уздовж прозорого стебла.

Ви точно не пошкодуєте, якщо зважитеся завести у себе вдома це дивовижна рослина. Воно буде наповнювати ваше житло і вас позитивною енергією, притягне удачу в справах і поліпшить настрій.

Ссылка на основную публикацию