Колекторська агенство Кредит Фінанс, відгуки

Великі витрати в даний час, на жаль, не завжди пов’язані з великими доходами, тому люди часто вдаються до позик і кредитів, щоб дозволити собі не тільки розкіш, а й необхідні речі, а відповісти на питання «де позичити гроші, не торкаючись банків» досить важко. Однак не всі люди сумлінно ставляться до виплат боргів. Деякі і зовсім навмисно не повертають гроші кредиторам. І тоді останнім доводиться звертатися в колекторські організації, що займаються стягненням заборгованостей. Однією з таких організацій є Кредит Фінанс, яка заробила на цьому терені хорошу репутацію серед банків та інших комерційних організацій.

Іноді позичальникам вдається уникнути зустрічі з колекторами, коли вони намагаються дізнатися, в якому банку взяти кредит, щоб погасити інші кредити, і користуються знайденої інформацією. Плюс до цього новий закон про боржників по кредитах захищає їх права.

Пропозиції від агентства Кредит Фінанс

За певну комісію Кредит Фінанс допомагає банкам і мікрофінансовим організаціям від імені останніх стягувати заборгованості по кредитах з боржників. Крім того, практикується діяльність і з купівлі портфеля. В цьому випадку всі права на заборгованості, всі проблеми по кредитах боржників переходять у власність колекторів. Фірма також займається аналітичними послугами та побудовою скорингових моделей.

На сайті агентства є інформація і для боржників. Тут можна дізнатися відповіді на найбільш поширені питання, в тому числі на питання «що робити, якщо загрожують колектори«.

Кредит Фінанс (колекторське агентство) — як боротися?

Агентство Кредит Фінанс існує на території Російської Федерації з 2014 року, але за цей час воно встигло заробити собі солідну репутацію. Компанія надає послуги зі стягнення заборгованостей для банків і мікрофінансових організацій (наприклад, таких як Вкармане). У переліку послуг фірми значиться як допомога по стягненню заборгованостей і аналітико-моніторингові послуги, так і покупка заборгованостей у банків і комерційних організацій.

Відгуки про діяльність даної організації найрізноманітніші. Боротися з методами цієї компанії можна, спираючись на закони. Адже колекторські агентства часто діють не в їх рамках, судячи з відгуків в інтернеті і судовій практиці.

Порада: колекторські агентства не завжди слід сприймати як якийсь негативний фактор. Вони покликані стягувати заборгованості з людей, які несумлінно ставляться до кредитів, але вони ж і можуть допомогти вам розрахуватися з боргами. Тому найкращим варіантом в такій ситуації буде не опір, а співпраця.

Агентство Кредит Фінанс — відгуки

Олександр:
Працюю в агентстві 5 місяців. Що можу сказати — робота легка, заробляю майже 60 тисяч рублів. Завжди є можливість узгодити графік і вибрати дні, коли можна буде зробити свої справи. Начальство і колеги стали моєю другою сім’єю, всі спілкуються на «ти». Оклад хоч і маленький, але загальний заробіток залежить тільки від тебе самого, а в цьому обмежень немає. Загалом, я задоволений.

Антон:
Працюю з кінця січня 2016 року. Колектив дуже подобається, дружимо і поза робочим місцем. Вони ж допомогли мені на самому початку мого робочого шляху в фірмі, зокрема, пережити стрес. Сама робота подобається. Ніяких особливих потуг не вимагає — сидиш собі у хорошого комп’ютера, клацають мишею, обдзвонюєш боржників. Нікого при цьому шукати не потрібно, майже всі вже за тебе зробили. Заробітна плата порівняно невелика, але якщо брати додаткові зміни, можна дуже непогано заробляти. Найголовніше — не нервувати в самому початку. Від мене позитивний відгук!

Іван:
Складно працювати, коли на тебе тисне начальство. Звичайно, дуже корисно спочатку отримувати навчання у керівних людей, якщо не враховувати той факт, що навчають і психологічному тиску. В обличчя, втім, нахабно брешуть, обіцяючи золоті гори. На ділі ж зарплата дуже маленька, ще й образи по телефону від боржників вислухуєш. Не розумію, як взагалі тут люди виживають, працюючи в цій конторки. Без дозволу начальства ж і кроку ступити не можна.

Ольга:
Коли влаштовувалася на роботу, пояснила, що досвіду щодо стягнення боргів зовсім немає, на що мені відповіли, що всьому навчать. Після недовгого навчання оформили офіційно і стали платити заробітну плату два рази на місяць. Колектив весь молодий, зазвичай набирають «свіжі» кадри, деякі з них студенти. Ті ж, хто вже давно працює і досвідчений, отримують непогані премії.

Володимир:
Парковка у місця роботи у мене відмінна. Чудовий молодий колектив і начальство — все дуже доброзичливі. Але з мінусів — затримка заробітної плати аж на два місяці. Влаштувався працювати в кінці червня — першу заробітну плату отримав тільки у вересні.

Збережіть статтю в 2 кліка:

З урахуванням того, що число пропозицій по кредитуванню зростає, зростає і число боржників за кредитами і позиками. На жаль, коли заборгованості досягають критичної точки, на допомогу банкам і іншим комерційним організаціям приходять колекторські контори, і вони займаються стягненнями. Звичайно, в ідеалі вони не повинні припиняти закони Російської Федерації, але, на жаль, це не завжди дотримується. В цьому випадку боржниками, які опинилися жертвами колекторів, можуть звертатися до відповідних інстанцій.

Ссылка на основную публикацию