Клотримазол від молочниці

Клотримазол — досить відомий препарат на вітчизняному ринку. Застосовують його для лікування грибкової інфекції, в простолюдді — молочниці. Захворювання з однаковою частотою вражає чоловіків і жінок практично будь-якого віку. Пов’язано це з тим, що його причиною виступає не тільки контактне зараження, але і збої в роботі внутрішніх органів. Як же допомагає клотримазол від молочниці?

Методика дії препарату

Популярність лікарського засобу зумовлена ??високою ефективністю і низькою ціною. Крім грибків, воно допомагає боротися з коками і трихомонадой. Механізм дії клотримазолу обумовлений тим, що він перешкоджає синтезу клітинних мембран, порушуючи процес розмноження, вбиває інфекцію. Глибоко не проникає, діє на поверхні шкіри і слизової.

Різновидів грибів, стійких до діючої речовини ліки, які не знайдено. При лікуванні хронічних або запущених форм молочниці з клотримазолом додатково використовують пероральні препарати іншого ряду, наприклад флуконазол. Показанням до застосування служать все захворювання, спричинені дерматофітами, дріжджоподібними і пліснявими грибками.

Як застосовувати клотримазол від молочниці?

Спосіб використання залежить від форми випуску.

Клотримазол — засіб для місцевого застосування, випускається у вигляді крему, свічок і вагінальних таблеток:

1. Кремом користуються найчастіше при ураженнях шкіри, але можна його наносити і на слизові. Перед застосуванням необхідно вимити руки, витерти, взяти необхідну кількість речовини (залежить від площі ураження) і нанести на ділянку. Крем погано всмоктується, може бруднити одяг. Кількість нанесень в день визначає лікар залежно від тяжкості захворювання. Курс лікування — від 1 до 3 тижнів.

2. Свічки застосовують в гінекології. Призначають їх зазвичай 1 раз в день, як правило, на ніч. Зберігають в холодильнику. Закладають засіб якомога ближче до шийки матки — в положенні лежачи, попередньо вимивши руки.

3. Вагінальні таблетки використовують так само, як і свічки, але перед застосуванням злегка зволожують водою. Зберігають їх при кімнатній температурі. Застосовують ці медикаменти протягом 6 днів.

Зазвичай клотримазол добре переноситься, системної дії не робить, глибоко не проникає. Небажані ефекти від його застосування можуть бути у вигляді печіння і невеликого почервоніння. При появі цих симптомів слід припинити прийом препарату, змити залишки водою і негайно звернутися до лікаря, так як це, швидше за все, алергічна реакція.

Протипоказання до прийому

Не рекомендується використовувати клотримазол від молочниці:

— вагітним (в перші 3 місяці);
— в період лактації;
— під час менструації (вагінально).

Поради щодо використання

1. Клотримазол знижує ефективність засобів для контрацепції. Після його скасування діязберігається ще 5 днів.
2. Необхідно лікування обох статевих партнерів.
3. Має бути дотримана інтимну гігієну.
4. Бажано утриматися від статевих контактів на період терапії.
5. Курс лікувальної дії не рекомендується переривати навіть після видимого поліпшення стану.

Тепер ви знаєте, як впливає на молочницю клотримазол. Важливо пам’ятати, що тільки при правильному його застосуванні і точному дотриманні правил прийому можна позбутися від інфекції і попередити її рецидиви!

Ссылка на основную публикацию