«Клімаланін»: інструкція із застосування, протипоказання, аналоги

Наскільки ефективно такий засіб, як Клімаланін, інструкція із застосування якого підказує, що його слід застосовувати жінкам під час клімаксу. Клімакс — справжня проблема для жіночого організму, з якою доводиться стикатися практично кожній представниці прекрасної статі.

1 Як може допомогти гормональний засіб?

50-річний рубіж є важким періодом. У цей час відбувається перебудова організму. Починає сповільнюватися обмін речовин, оновлення клітин загальмовується, а вироблення гормонів зменшується. Нерідко жінка погано себе почуває. Гормональний дефіцит може призвести до серйозних проблем.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Ефективні ЗГТ препарати нового покоління при клімаксі
  • Склад і інструкція із застосування вітамінів Менопейс
  • Показання до прийому Бета-аланіну, опис його побічних ефектів при клімаксі
  • Поки варикоз не перетворився на тромбофлебіт і рак потрібно …

Тому щоб зберегти своє здоров’я і активність до глибокої старості важливо стежити за всіма змінами, які відбуваються в організмі. Щоб не допустити розвитку мастопатії, раку жіночих статевих органів, остеопорозу та інших хвороб, важливо вчасно звертатися за медичною допомогою до професійних фахівців.

Пацієнтці може знадобитися консультація гінеколога або ендокринолога. Сьогодні існують ефективні протівоклімактеріческіе препарати, які здатні поліпшити стан жінки. Клімаланін допоможе впоратися з раптовими перепадами настрою. Він робить благотворний вплив на організм. Гормональний препарат знадобиться, коли в організмі не виробляється достатня кількість статевих гормонів. Постменопауза триває до кінця життя, тому не можна сподіватися, що стан пацієнтки може покращитися саме по собі. Без лікарської допомоги і прийому медикаментів тут не обійтися.

2 Властивості препарату «Клімаланін»

У лікарському препараті є амінокислота? -аланін. Вона активно протидіє швидкому вивільненню гістаміну. При цьому сама не має антигістамінної активності. Амінокислота? -аланін не блокує гістамінові Н1-рецептори.

Таблетки Клімаланін розширюють периферичні шкірні судини. Відбувається насичення рецепторів нейротрансмітерів. Плоскі таблетки мають циліндричну форму. Драже пофарбовані в білий колір. В якості діючої речовини виступає бета-аланін. У кожній таблетці його зміст становить 400 мг. Допоміжним речовинами є наступні:

  • крохмаль пшеничний;
  • магній стеарат;
  • гліцерин пальміто стеарат;
  • кремній гідратований.

Препарат реалізується в картонних упаковках. У кожній міститься 2 або 3 блістери. На одній платівці з ПВХ-алюмінію є 10 або 15 таблеток. У кожній коробці обов’язково є інструкція із застосування. Призначають медикамент при появі характерних для клімаксу «припливів».

Препарат приймають щодня по 1 або 2 таблетки. Якщо необхідно, то доза збільшується до 3 таблеток. Терапія триває 5 — 10 днів. Таблетки слід приймати до тих пір, поки «припливи» не зникнуть. Коли несприятливі симптоми повертаються, рекомендується повторити курс терапії. Фармацевти і лікарі відзначали, що немає звикання до лікарського препарату. Курс лікування може проводитися протягом усього періоду прояву вазомоторних клінічних порушень.

Коли пацієнтка отримує комплексне лікування і приймає одночасно 2 або 3 препарату, то їй слід знати, що інші ліки можуть посилювати чи послаблювати дію, яке надає Клімаланін. Інструкція не містить ніяких відомостей про взаємодію окремих медикаментів між собою. Тим часом, це важлива інформація. Якщо пацієнтка захворіла на грип і їй доводиться приймати кошти від кашлю і температури разом з Клімаланіном, їй краще проконсультуватися з лікарем. Він допоможе підібрати ліки правильно, щоб отримати оптимальний результат. В іншому випадку препарат виявиться марним або пацієнтка отруїться ліками.

Таблетки слід зберігати в місці, куди немає доступу дітям. Температура не повинна перевищувати 25 градусів. Препарат вважається придатним протягом 3 років. Прострочені медикаменти не рекомендується приймати. У кращому випадку вони просто не допоможуть, в гіршому — викличуть отруєння.

3 Побічні дії

Практично немає жодного ліки, яке не володіло б побічними ефектами. Французьке засіб від клімаксу має свої протипоказання. Підвищена чутливість організму до речовин, що містяться в таблетках, це вагома причина, щоб відмовитися від прийому препарату. Нерідко виявляються алергічні реакції. Зазвичай таке відбувається, коли приймають препарат в максимальній дозі. Алергія виступить на шкірі, якщо таблетки п’ють довгий час або одночасно лікуються декількома засобами.

Гормонозамісна терапія могла б вважатися абсолютним благом для жіночого організму, якби не одне «але». Під час клімаксу вона допоможе пережити непростий період. Організм повністю перебудовується. Припливи стають менш вираженими або протікають практично непомітно, якщо приймати чарівні пігулки. Однак самолікуванням займатися не варто. Правильне дозування зможе точно визначити тільки фахівець, який має медичну освіту. Немає точного приписи, що гормони жінкам при клімаксі потрібно обов’язково приймати протягом всього життя. Усунути клімактеричні розлади можна за 2 або 3 роки. Довічно призначають гормони в тому випадку, коли у жінки видалили один або два яєчника.

Самостійний прийом може спровокувати погіршення стану. Якщо ви спостерігаєте у себе «припливи», сходіть на прийом до гінеколога. Лікар призначить вам препарат в потрібній дозуванні. Занадто велика доза буде придушувати вироблення гормонів власним організмом.

Тим, хто приймає Клімаланін, протипоказання до дії препарату повинні бути відомі. В основному ліки добре переноситься пацієнтками. Воно не затримує рідину в організмі. При лікуванні Клімаланіном не розвивається тромбоз або хвороби серцево-судинної системи. Важливо, що не створюється додаткове навантаження на нирки або печінку. При цьому медикамент відмінно справляється зі своїм першочерговим завданням — ефективним усуненням симптомів природної або штучної менопаузи. Завдяки відсутності гормональної активності, препарат можуть застосовувати хворі на онкологічні захворювання.

4 Аналоги ліки

Іншими ефективними засобами для лікування менопаузальних станів є наступні: Аллитера, Дюфастон, Дивігель, Климадинон. Діючою речовиною першого ліки є екстракт цибулин посівного часнику. Він допомагає прибрати клімактеричний синдром. Після його застосування спостерігається поліпшення функцій мозку. Препарат не підходить пацієнткам, які мають гіперчутливість.

Німецьке засіб Дюфастон є похідним гормону прогестерону. Він відрізняється безпекою в застосуванні. Його прийом не впливає на обмін речовин в організмі і не викликає ожиріння. Медикамент здатний повністю компенсувати естрогенового дію.

У дівігель міститься ендогенний естрадіол. Це дієвий профілактичний засіб проти остеопорозу під час менопаузи поста. Інструкція по застосуванню препарату знайомить пацієнтку, як правильно проводиться трансдермальне застосування. Важливо знати, на які частини тіла Дивігель можна наносити, а на які ні. Не можна допускати попадання лікарського засобу в очі.

Климадинон має естрогеноподібним дією. У складі препарату є екстракт кореневища циміцифуги. Климадинон допомагає при вегетососудістих або психоемоційних порушеннях, обумовлених гормональним збоєм в організмі. Засіб усуне прояви приливів або головних болів. Його рекомендується приймати 2 рази на день. Для препарату характерна виняткова переносимість.

Не можна не згадати і вітчизняні препарати. Це хороші аналоги Клімаланіну за механізмом впливу. Так, Кліофіт створений на основі натуральних компонентів. До його складу входять плоди анісу, шипшини і глоду. В цей засіб додали насіння кедрової сосни, м’яту, подорожник, хміль, елеутерокок, череду, пустирник, деревій, череду, коріандр, кмин і траву зніту. Корисний еліксир при постійному прийомі відновить сон, усуне стомлюваність, позбавить від запаморочень, емоційної нестійкості і припливів.

Російський препарат Сагеней містить діючу речовину під назвою Мезодіетілетілендібензолсульфонат. Медикамент стабілізує гонадотропну функцію з гіпоталамічним центром. Ефективно лікує клімактеричний синдром, для якого характерні припливи і збільшення потовиділення. Пацієнтки, що страждали від забудькуватості або безсоння, відчувають себе краще.

Вищевказані препарати не можуть бути такими ж, як Клімаланін: аналоги випускаються з іншими активними компонентами. У тих випадках, коли медикамент викликає алергію, від нього доводиться відмовлятися. Перед тим, як прийняти Клімаланін, необхідно повністю вивчити інструкцію по застосуванню.

Ссылка на основную публикацию