Клімакт хель: склад, спосіб застосування

Що являє собою Клімакт хель, інструкція із застосування препарату — такі питання знаходяться в компетенції лікаря-гінеколога. Всі жінки старіють і стикаються з клімаксом. Зазвичай цей період починається при досягненні 50 років, але останнім часом спостерігається тенденція до того, що менопауза настає близько 40 років.

В організмі порушується обмін речовин, погіршується функція вироблення гормонів, і внаслідок цього виникають негативні наслідки. Людина скаржиться на погане самопочуття, збільшену пітливість, перепади настрою, порушення в серцево-судинній системі. При появі таких симптомів необхідно звернутися до фахівців для призначення певної лікарської терапії. Одним з основних препаратів для купірування даних проявів є Клімактхель.

1 Що являє собою препарат?

Клімактхель — це гомеопатичний препарат, дія якого спрямована на зменшення вираженості клімактеричного синдрому. Адаптує організм до гормональних коливань.

Склад препарату. Випускається лікарський засіб в твердих круглих таблетках білого кольору з жовтуватим відтінком і з незначними чорними вкрапленнями. Має специфічний аромат. Складається з наступних компонентів:

 1. Чілібуха гірка діє на центральну нервову систему, нормалізує і зміцнює. Застосовується для лікування психосоматичних розладів.
 2. Сангвінарія канадська — використовується як спазмолітичний, антибактеріального і протівоклімактеріческого засоби рослинного походження. Усуває головний біль різної інтенсивності, відновлює гормональний баланс, запобігає припливи.
 3. Квассія цедрон застосовується в якості зменшення больових відчуттів при ураженні периферичних нервів, що характеризуються нападами болю в області іннервації якого-небудь нерва.
 4. Чорнило каракатиці — сировиною є рідина, що випускається головоногим молюском. Використовується для нормалізації самопочуття при інтенсивній гормональної перебудови організму, під час диспепсії, для усунення свербежу.
 5. Сірка — один з видатних поліхрестов, володіє кератопластичну, антисептичними властивостями і сприяє формуванню клітин епідермісу.
 6. Отрута змії сурукуку зменшує больові відчуття, стабілізує психоемоційний фон.
 7. Олово металеве усуває біль на тривалий термін. Ефективно діє при невралгіях.

Додаткові речовини: магнію стеарат, лактоза моногідрат. Дані складові частини сприятливо впливають на загальний стан організму людини під час менопаузи, блокують больові відчуття, усувають спазми, заспокоюють і розслаблюють нервову систему за рахунок наявності елементів рослинного і мінерального походження, які входять до складу препарату.

2 Спосіб прийому і дозування

Показання до застосування. Призначається при появі порушень, пов’язаних з клімактеричним періодом (мігрень, пригнічений настрій, гіпергідроз, збільшене серцебиття, часті втрати свідомості, порушення сну, депресивний стан), при дисфункції і дискінезії яєчників. Використовується в комплексному лікуванні остеопорозу у літніх людей, а також як профілактичний засіб шкірних і серцево-судинних захворювань.

Особливістю препарату є накопичувальний ефект, для досягнення позитивного результату необхідно приймати лікарський засіб тільки за індивідуальною схемою тривалістю близько 30 днів.

Інструкція по застосуванню Клімакт хеля повинна бути призначена строго за певною схемою. Ліки треба пити після прийому їжі через 1 годину або за 30 хвилин до їжі, розсмоктувати таблетки до повного розчинення. Дозування препарату і тривалість лікування призначить лікар. При загостренні симптоматики необхідно звернутися до лікаря. Під час застосування препарату потрібно контролювати показники функції печінки і нирок.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Ефективні ЗГТ препарати нового покоління при клімаксі
 • Гормональний засіб «Клімаланін»: інструкція із застосування і аналоги
 • Показання до прийому Бета-аланіну, опис його побічних ефектів при клімаксі
 • Поки варикоз не перетворився на тромбофлебіт і рак потрібно …

Побічні ефекти. Даний лікарський засіб може викликати алергічну реакцію, пов’язану з непереносимістю організмом деяких складових компонентів. Спостерігається свербіж, кропив’янка, набряк Квінке, нудота, блювота. При прийомі медикаменту можливе підвищення трансамінази і збільшення рівня білірубіну в крові, що призводить до розвитку медикаментозно-токсичного гепатиту. Необхідно завершити прийом і звернутися за консультацією до фахівця.

Передозування медикаментів не була виявлена.
Одночасний прийом декількох препаратів не виключається, тільки необхідно звернутися до фахівців, які призначать комплексну терапію.
З обережністю приймати людям, які хворіють на цукровий діабет. У складі є вуглеводи.
Не впливає на швидкість реакції організму на зовнішні подразники. Дозволяється водити автотранспорт і керувати різними механізмами.

Медичними компаніями створено і випущено багато гомеопатичних і фітопрепаратів для боротьби з клімаксом і його неприємними симптомами. Основними є:

 • Клімактоплан;
 • Клімаксан;
 • Борова матка;
 • Родіола рожева.

3 Істотні протипоказання

Протипоказання для Клімакт-Хеля — приймати категорично забороняється в таких ситуаціях:

 • під час вагітності та годування груддю, тому що входить до складу сангвінарія, яка токсичною речовиною;
 • лактозная недостатність;
 • при синдромі функціональної мальабсорбції;
 • індивідуальна непереносимість речовин, що входять в структуру препарату;
 • при різних порушеннях діяльності печінки;
 • прийом алкогольних напоїв.

Дія лікарських засобів впливає на кожну людину по-різному, і виділити найкращий препарат неможливо. Відгуки про застосування Клімакт-Хеля позитивні, ніж обумовлено часте призначення цих ліків. Головне — консультуватися з лікарем для визначення правильної схеми прийому, слід спостерігати за станом організму, проводити контроль показників аналізів. Для поліпшення ефекту рекомендують дотримуватися дієти, вести активний спосіб життя.

Ссылка на основную публикацию