Класичний масаж обличчя: легка техніка омолодження особи

Робите всі необхідні щоденні доглядають процедури, але шкіра обличчя все одно втрачає пружність і старіє з кожним днем? Не знаєте, як їй допомогти без радикальних сучасних хірургічних, апаратних методик, що мають великий список протипоказань та ускладнень? Значить процедура класичного масажу — ідеально підходить для вас варіант, здатний швидко повернути шкірі тонус, а особі свіжість молодості! У нашій статті ви знайдете важливу інформацію по цій актуальній темі.

Поняття класичного масажу і його ефективність

Класичним масажем прийнято називати процедуру, що передбачає фізичний вплив на поверхню епідермісу, яке може здійснюватися з використанням додаткових засобів і приладів, що поліпшують її ефективність і результативність. Така маніпуляція дозволяє очистити шкірну поверхню від мертвого роговіючий шару, поліпшити її живлення, зволоження і дихання для повноцінного функціонування та регулярного оновлення клітин.

Ефективність класичного масажу, проведеного регулярно, полягає в:

 • запобігання появи ознак старіння — зморшок;
 • підвищенні загального тонусу і зміцнення тургору епідермісу;
 • поліпшенні процесів по кровопостачанню і лімфодренаж тканин;
 • збільшенні обсягу губ і корекції шкіри навколо очей;
 • підтяжки шкірної поверхні лоба, щік і підборіддя;
 • поліпшенні контуру і зміцненні овалу обличчя;
 • усунення набряклості тканин;
 • значному омолодження клітин епідермісу;
 • поліпшенні кольору обличчя;
 • розігріві м’язових структур, наслідком яких є зняття спазмів і повне розслаблення тканин.

В ході проведення масажних впливів в шкірі обличчя поліпшується місцевий кровообіг, підвищується рівень насичення клітин киснем, посилюються і прискорюються всі процеси по регенерації та обміну, виводяться шкідливі продукти розпаду, а також токсини. В результаті відбувається повне очищення епідермісу і сальних залоз від будь-яких скупчилися забруднень.

Класичний вид масажу забезпечує можливість запобігання в’янення шкірної поверхні, допомагає ефективно позбавлятися від зморшок, складок і заломів, що утворилися на обличчі з віком. При регулярному проходженні такої процедури шкіра знову знаходить свіжість, пружність, еластичність, стане молодий і підтягнутою.

Відмінні результати також були досягнуті при лікуванні вугрових висипань за рахунок нормалізації роботи сальних залоз і усунень явищ застою в порах шкіри.

На обличчі, як і на всьому тілі людини, знаходиться величезна кількість біологічно активних точок, вплив на які дозволяє стимулювати і покращувати роботу всіх внутрішніх органів, повертати здоров’я, прекрасний настрій, втрачену красу і душевну рівновагу.

Показання до проведення

Виконання класичного виду масажу обличчя передбачає застосування особливої ??техніки

Починаючи з 25 річного віку, фахівці рекомендують регулярно проводити класичний масаж обличчя для попередження всіх вікових змін в майбутньому. Серед загальних показань до його проведення виділяють:

 • ознаки старіння епідермісу зі зниженням його тонусу;
 • утворення на шкірі зморшок;
 • надмірне виділення шкірного жиру;
 • часта поява акне, а також інших явищ запального характеру;
 • освіту набряклості і темних кіл в зоні навколо очей;
 • нездоровий колір обличчя.

існуючі протипоказання

Для того щоб уникнути або попередити виникнення небажаних наслідків, такий масаж не рекомендують до застосування при:

 • присутності алергічних реакцій, дерматитів на поверхні епідермісу;
 • хронічних рецидивах інфекції герпесу;
 • гостро протікають захворюваннях внутрішніх органів;
 • наявності гнійників і фурункулів;
 • активній фазі купероза, що виявляється червоною сіткою судин і капілярів на обличчі;
 • високої чутливості епідермісу;
 • підвищеному внутрішньочерепному або внутрішньоочний тиск.

До відвідування масажиста слід обов’язково пройти обстеження організму і отримати дозвіл на проведення процедури у дільничного терапевта, щоб уникнути розвитку ускладнень та інших небажаних побічних ефектів.

Як проводиться сеанс

До того, як приступити до виконання масажу слід обов’язково очистити поверхню шкіри обличчя відповідним за її типу молочком або тоніком. Якщо цього не зробити, можна занести всередину пір забруднення і мікроби, здатні викликати запалення і вугровий висип.

Виконання класичного виду масажу обличчя передбачає застосування особливої ??техніки, що полягає в дотриманні певної схеми. Вона має на увазі правильні напрямки масажних ліній і інтенсивність впливів для досягнення бажаних результатів.

Всі ці лінії повинні здійснюватися від центральних частин обличчя і проходити до його периферії, закінчуючись в області знаходження лімфатичних вузлів.

Перед початком масажу фахівець наносить на поверхню шкіри спеціальне масло або жирну основу, що забезпечує легке ковзання і перешкоджає розтягуванню епідермісу.

Деякі фахівці застосовують в ході маніпуляції косметичний лід на трав’яній основі, щітки з грубої щетиною, дерев’яні та нефритові масажери, які посилюють ефективність методики.

Тривалість одного сеансу відповідає 30 хвилинам.

У віковому діапазоні від 25 до 35 років рекомендується курс, що складається з 10 сеансів, які виконуються 2 — 3 рази на тиждень 1 раз на рік.

При досягненні 35 — 45 річного віку курс масажу радять повторювати раз в півріччя, а кількість сеансів повинно бути збільшено до 15.

У віці після 45 років потрібно постійна підтримка тонусу епідермісу, що має на увазі не менше 3 курсів масажу протягом року, що включають як мінімум 20 сеансів.

Чи можна самостійно проводити класичний масаж

Найкраще хоча б 1 раз відвідати професійного косметолога, який покаже правильні напрямки рухів, а також силу вироблених маніпуляцій, щоб потім ви могли самостійно в домашніх умовах виконувати такий масаж при необхідності.

Відео: Масаж особи — навчання

Оволодівши технікою його проведення досконало, ви скоро побачите істотне поліпшення стану шкіри обличчя. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию